Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:04:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 181123 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1155 na: Srpanj 31, 2013, 06:07:47 »

Ne treba se opterecivati s nicim ko sta kaze nego ponosno dici glavu i reci svima Hrvatska je prvak svijeta u IO..Trpili smo svakakve provokacije ,nepravde na ostalima susjednim forumima i pokazli svima njima onu drskost koju imamo u sebi.Moramo priznati da sam ostao zatecen ovakim razvojem situacije ali i jako oprezan jel ovo sta cu sada napisati je ziva istina u svemu..Kada jedna nacija ulazi sa svima u federaciju i obecaje svakoj medalju onda se pitate zasto joj pomazete, ostali smo dosljedni jel smatramo i dalje Bugare nasim prijateljima bez obzira na izjavu jednog njihovog clana kojeg nikada nisam ni smatrom igracem nego ukrasom u Bugarskom savezu ...Neka pricaju sada svi ali gospodo iz ureda tek ste sada pokazali koliko vam je tesko sa ovim filmom, da posjetiti cemo  vas, to vam obecajem i ukazati da ako stvarate forume da na njima se svi ponasaju i osjecaju kao jedan onda se tako ponasajete i u igri jel ovo nije igra gdje pobjeduje jedna nacije nego gdje svi ravnopravno mogu sudjelovatai..Gospodine Krum prvo pitanje koje cu vam postaviti zasto ta famozna knedla u grlu zasto jednom otvoreno ne napisete i kazete postoji neko bolje i to bez ikakvog grca ..Znamo da smo vas sokirali a li tu ja nemogu pomoc vama nego vi jedino sta mozete napraviti da se ispricate Hrvatskom timu i da ga ugostite na svoj trosak i time isperete gorcinu ove danasnje vase izjave... Smiley
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1156 na: Srpanj 31, 2013, 06:08:09 »

joj hrvati su nas izradili rekli smo im da zabiju svoju vojsku u poljake nisu to ucinili ufff kako su to mogli da nam naprave mi smo bugari a oni tako ma budite sretni sto vas nismo napali i tako vas unistili Grin imate jos i srece bugarcici Grin

haha strasna Bugarska trazi pomoc
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1157 na: Srpanj 31, 2013, 06:55:15 »

 Lips Sealed š bugare kao mala djeca nisu prvi pa se rasplakali i otišli doma i svi im krivi zato što nisu prvi Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1158 na: Srpanj 31, 2013, 07:49:19 »

Smiley š bugare kao mala djeca nisu prvi pa se rasplakali i otišli doma i svi im krivi zato što nisu prvi Grin

nd mre krum vise tako e moji bugari pa sta se nama dogodilo prosli godine uzeli nam dvorac u poslijednj zalieim minutama a vi niste ni imali neke sanse i jos se zalite dosta vas je bilo aj sad lijepo na neki svijet pa citaj reportjaze 30 puta pa tek onda spremi taktiku
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1159 na: Srpanj 31, 2013, 08:15:34 »

nd mre krum vise tako e moji bugari pa sta se nama dogodilo prosli godine uzeli nam dvorac u poslijednj zalieim minutama a vi niste ni imali neke sanse i jos se zalite dosta vas je bilo aj sad lijepo na neki svijet pa citaj reportjaze 30 puta pa tek onda spremi taktiku
sa tom šakom jada su previše i uzeli Grin tiberia ih napustio i dokazao da su bez njega obićne nule i ispod prosječna repka
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1160 na: Srpanj 31, 2013, 08:20:11 »

sa tom šakom jada su previše i uzeli Grin tiberia ih napustio i dokazao da su bez njega obićne nule i ispod prosječna repka

nis ove godine od medalje za njih pa tako da skupite prnje i u penziju *crazy*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1161 na: Srpanj 31, 2013, 09:09:13 »

ima jedan stari hit od Queen kako ono ide??

http://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY
ovako nekako ?  Smiley :hooray:
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1162 na: Srpanj 31, 2013, 09:15:38 »

http://youtu.be/8t1JcGkrjjA     

Podizem grumen zemlje ponosne
u ime svih nasih zuljeva
zemlja pamti sva nasa ledja zgrbljena
i molitve nasih kraljeva

Jedan narod, jedna zemlja, jedan put
isti korak, ista nada, isti trud
snaga je u svima, ceka vijekovima
nebo zna i pjeva za nama
 [:-} [:-} [:-} [:-}
 :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1163 na: Srpanj 31, 2013, 09:19:10 »

ali ih zato bichboziji ima ... čujem da je mrki88 kriv za 10. jel to istina !? ...ovo će vjerojatno biti njegova 11.


a štaš... napao bich našega kokića, pa ga išao branit... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1164 na: Srpanj 31, 2013, 09:25:34 »

a štaš... napao bich našega kokića, pa ga išao branit... Grin
Sta reci mrki88 ..hvala na obrani nisi trebo..i onako bi ga dobio jucer  ali radi tebe i tvojih veza propustio sam ga...Moram se zahvaliti nasem Mrkom88 na tome sta je odabro Hrvatsku repku bez obzira na svoje dvojno drzavljanstvo...hvala od *heart* Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1165 na: Srpanj 31, 2013, 09:30:00 »

Sta reci mrki88 ..hvala na obrani nisi trebo..i onako bi ga dobio jucer  ali radi tebe i tvojih veza propustio sam ga...Moram se zahvaliti nasem Mrkom88 na tome sta je odabro Hrvatsku repku bez obzira na svoje dvojno drzavljanstvo...hvala od *heart* Grin

ma sve za tebe Koko, stari druže... Grin
neka, bolje da sam ga ja, da se nebi ponovo pojavili bezpotrebni nacionalistički ispadi... ovako je sve ostalo među mojima... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1166 na: Srpanj 31, 2013, 09:37:31 »

ma sta se pravdas i ti neces igrati slijedece svjetsko ko i mrki za nasu repku Grin

Hocu da ljudi koji citaju forum znaju tocno sta se dogodilo. Nije uredu da nakon svega sto smo napravili za njih ispadne da smo ih  "izdali"
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1167 na: Srpanj 31, 2013, 09:47:29 »

Hocu da ljudi koji citaju forum znaju tocno sta se dogodilo. Nije uredu da nakon svega sto smo napravili za njih ispadne da smo ih  "izdali"
najbolje da pitaju amatera Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1168 na: Srpanj 31, 2013, 09:53:33 »

Hocu da ljudi koji citaju forum znaju tocno sta se dogodilo. Nije uredu da nakon svega sto smo napravili za njih ispadne da smo ih  "izdali"
gle vlado sta god da smo napravili napravili smo Grin sta se opterecujes sa time mi smo prvaci oni su 0 i to je bilo za ocekivat da prvaka pokusaju ocrniti neka se sramote sa ovim sto su napravili na svjetskom pokazali su da su 0 i da nemaju pojma o igri Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1169 na: Srpanj 31, 2013, 09:54:48 »

svaki dan ce gledati u uredu pehar i kad ga god vide sjetit ce se bolnog poraza Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!