Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:50:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180499 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1095 na: Srpanj 30, 2013, 11:17:47 »

gle baba ovo sto rade srbi tu nije normalno vise nemaju oni sta tu pisati i srati po nasoj medalji spavam dnevno po 4 sata i onda oni omalozavaju ono sto smo napravili nisam ih dirao radi mrkog i necu i dalje ih dirati samo zato ali nece meni nitko tu soliti pamet vise ili ce cm raditi svoj posao ili ce letiti sa te funkcije
a jel znas zasto pisu? kad ces shvatiti da je ignoriranje najbolja opcija , ne razumijem zasto te zivciraju , zasto si uoopce dozvoljavas da te zivciraju ? a to sto ce u uredu bit mozes macku o rep, ako nisi shvato kako stvari funkcioniraju do sada nikada neces  Wink
« Zadnja izmjena: Srpanj 30, 2013, 11:19:24 od babagiga » Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1096 na: Srpanj 30, 2013, 11:24:47 »

a jel znas zasto pisu? kad ces shvatiti da je ignoriranje najbolja opcija , ne razumijem zasto te zivciraju , zasto si uoopce dozvoljavas da te zivciraju ? a to sto ce u uredu bit mozes macku o rep, ako nisi shvato kako stvari funkcioniraju do sada nikada neces  Wink
e jesi pametan to je strasno Grin:D
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1097 na: Srpanj 30, 2013, 11:26:33 »

zar se više ne može ni odspavat nekoliko sati a da vi ne napravite skandal

...kako možete dozvolit sebi da vas netko nebitan isprovocira do te mjere da samo sebi spuštate vrjednost...i zašto ovo ne možemo odradit do kraja dostojanstveno kako smo i zapoćeli...

 ...još samo ova dva dana trebalo je izdržat i ne dozvolit zluradima da se vesele jer samo mi znamo kako nam je bilo sve ove dane i noći...
  ..ako već morate odgovorit odgovorite osmjehom i pjesmom.... Cool Cool Cool

stvarno si kraljica unce Smiley   *kissgirl*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1098 na: Srpanj 30, 2013, 11:29:09 »

e jesi pametan to je strasno Grin:D
pa mene nisu isprovicirali gubitnici Grin
tebe su  :hooray:
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1099 na: Srpanj 30, 2013, 11:35:51 »

baš sam sretan što se okupila ekipa i pokazala im kako se to igra  *beer*
jedino mi žao što nisam mogao pomoći pravu ekipu *suicide*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1100 na: Srpanj 30, 2013, 11:38:01 »

uostalom mandjo ti si rekao da ce nase profile krasiti medalja , a njihovi VB i ratovi ce pasti u zaborav , zato pusti i uzivaj u zlatu i povjesti jer smo je MI napisali a ne oni , ovo jezadnje svjetsko u V5. i zapamit ce se! to znamo svi . a ta nekolicina likova koji provociraju nebi te trebali uznemiravati ,( nasmij se i popij pivu ) . svi mi znamo da se na svjetsko ide da se pokusa osvojiti medalja . poredak pokazuje tko je najbolji. stoga zivce u kanticu, pivu u ruku i uzivaj Smiley
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1101 na: Srpanj 30, 2013, 11:41:41 »

http://prntscr.com/1igj0b  vidje moga horusa Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1102 na: Srpanj 30, 2013, 11:48:45 »

http://prntscr.com/1igj0b  vidje moga horusa Grin
nisi ni vidio možda ti je mail htio poslati Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1103 na: Srpanj 31, 2013, 12:02:30 »

uostalom mandjo ti si rekao da ce nase profile krasiti medalja , a njihovi VB i ratovi ce pasti u zaborav , zato pusti i uzivaj u zlatu i povjesti jer smo je MI napisali a ne oni , ovo jezadnje svjetsko u V5. i zapamit ce se! to znamo svi . a ta nekolicina likova koji provociraju nebi te trebali uznemiravati ,( nasmij se i popij pivu ) . svi mi znamo da se na svjetsko ide da se pokusa osvojiti medalja . poredak pokazuje tko je najbolji. stoga zivce u kanticu, pivu u ruku i uzivaj Smiley
baba s kim se ti svadjas:D
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1104 na: Srpanj 31, 2013, 12:14:18 »

baba s kim se ti svadjas:D
da u pravu si Grin:D:D nema potrebe trositi vrijeme
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #1105 na: Srpanj 31, 2013, 11:09:32 »

Čestitke svim reprezentativcima HR repke .. Nadam se da je sve ostalo samo formalnost te da ste zasluženo osvojili zlato    :hooray:  Meni najdraži dio bio je onaj kad vam je efeece ubacio škrinju Grin Grin



 A sada NEKA PATI KOGA SMETA JER HRVATSKA JE PRVAK SVIJETA  *bravo* *bravo*
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1106 na: Srpanj 31, 2013, 11:20:41 »

Dobro jutro svima eto usli smo i u pretposljednji dan ovoga svjetsko prvensta i sam time napravili golemi uspjeh ,moramo biti iskreni i reci da su nam poneke okolnosti isle na ruku ali ono sta cu sada naglasiti  odigrali smo maestralno i time se ponosim kao dio ovoga tima..Da upocetku su napravljene neki potezi koji su nam donjeli onaj potrebni mir a na kraju se sada pokazalo da izbacivanjem dvoje clanova napravljeno ono sta je kocilo ova dva svjetska da Hrvatska ne uzme medalju i prije...Mozda sada prepotentno zvuci ali mi smo ocekivali medalju ne zlatnu vec one nizeg sjaja makar nas nisu stavljali u krug osvajac pokazali smo svima da na Hrvate uvijek treba racunati jel nikada se ne predaju...Ono sta me faciniralo na ovom SP je igranje kao da nas nema 15 ,svi smo bili ko jedan i to se pokazalo  kao kljuc uspjeha .Postojale su trzavice i svade to je normalno u takvim trenucima kada se malo spava neko nekom nesto kaze ,krivo se protumaci ali i nakon toga isli smo stepenicu po stepenicu i zavrsili tu gdje smo sada...Da mi svi smo ponosni na svoj uspjeh ali isto tako nismo prepotentni nego naprotiv dali smo do znanja svima da i mala zemlja kao sta je nasa moze naci 15 clanova i napraviti veliku stvar....Govore svi mi nemamo dijamante ok..niko ne osporava koliko znace one u igri ali isto tako mora postojati sloga unutar saveza da se pomaze jedan drugome a ne da se gleda koliko ko ima eko ili vojnih bodova i da igra sam za sebe.....Kada se slagala taktika dvoraca svi ko jedan slozili smo se da ih se napuni balistima i na taj nacin osigura medalja.Ni mi nismo sanjali da ce se zavrsiti na eko bodove jel poznato je da tu postoje i mnogo jace zemlje....Prvo veliko HVALA ljudima koji vi nevidete ali bez kojih mi nebi bilo ovdje( njih cemo predstaviti sutra da zante ko su oni i koliko su nam pomogli ).Hvala Kiki ,Tigeru i Martini i bez njih tesko bi bilo nesto napraviti jel oni su nasi CM-ovi bez obzira sta su postojale nesuglaci medu nama ali i vi ste nam dali onu potrebnu sigurnost da imamo neko u urdima IO.Hvala reporterima koji su nas odusevljavali pricama i davali poticaj sa svojim pricama ali i na ogromnoj donaciji i na tome im hvala..hvala donatorima u nasu riznicu..Hvala svima koji su na bodrili..Hvala od  *heart* svima! http://youtu.be/SW6dVsfNFtA
Evidentirano
buco545
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 10



Profil Email
« Odgovor #1107 na: Srpanj 31, 2013, 11:35:43 »

Dobro jutro svima eto usli smo i u pretposljednji dan ovoga svjetsko prvensta i sam time napravili golemi uspjeh ,moramo biti iskreni i reci da su nam poneke okolnosti isle na ruku ali ono sta cu sada naglasiti  odigrali smo maestralno i time se ponosim kao dio ovoga tima..Da upocetku su napravljene neki potezi koji su nam donjeli onaj potrebni mir a na kraju se sada pokazalo da izbacivanjem dvoje clanova napravljeno ono sta je kocilo ova dva svjetska da Hrvatska ne uzme medalju i prije...Mozda sada prepotentno zvuci ali mi smo ocekivali medalju ne zlatnu vec one nizeg sjaja makar nas nisu stavljali u krug osvajac pokazali smo svima da na Hrvate uvijek treba racunati jel nikada se ne predaju...Ono sta me faciniralo na ovom SP je igranje kao da nas nema 15 ,svi smo bili ko jedan i to se pokazalo  kao kljuc uspjeha .Postojale su trzavice i svade to je normalno u takvim trenucima kada se malo spava neko nekom nesto kaze ,krivo se protumaci ali i nakon toga isli smo stepenicu po stepenicu i zavrsili tu gdje smo sada...Da mi svi smo ponosni na svoj uspjeh ali isto tako nismo prepotentni nego naprotiv dali smo do znanja svima da i mala zemlja kao sta je nasa moze naci 15 clanova i napraviti veliku stvar....Govore svi mi nemamo dijamante ok..niko ne osporava koliko znace one u igri ali isto tako mora postojati sloga unutar saveza da se pomaze jedan drugome a ne da se gleda koliko ko ima eko ili vojnih bodova i da igra sam za sebe.....Kada se slagala taktika dvoraca svi ko jedan slozili smo se da ih se napuni balistima i na taj nacin osigura medalja.Ni mi nismo sanjali da ce se zavrsiti na eko bodove jel poznato je da tu postoje i mnogo jace zemlje....Prvo veliko HVALA ljudima koji vi nevidete ali bez kojih mi nebi bilo ovdje( njih cemo predstaviti sutra da zante ko su oni i koliko su nam pomogli ).Hvala Kiki ,Tigeru i Martini i bez njih tesko bi bilo nesto napraviti jel oni su nasi CM-ovi bez obzira sta su postojale nesuglaci medu nama ali i vi ste nam dali onu potrebnu sigurnost da imamo neko u urdima IO.Hvala reporterima koji su nas odusevljavali pricama i davali poticaj sa svojim pricama ali i na ogromnoj donaciji i na tome im hvala..hvala donatorima u nasu riznicu..Hvala svima koji su na bodrili..Hvala od  *heart* svima! http://youtu.be/SW6dVsfNFtA
sljedece prvenstvo daj se u reportere kad si ti to tako lijepo napisao Grin:D:D
Evidentirano

Cro-player333
Gost
« Odgovor #1108 na: Srpanj 31, 2013, 11:52:09 »

Dobro jutro svima eto usli smo i u pretposljednji dan ovoga svjetsko prvensta i sam time napravili golemi uspjeh ,moramo biti iskreni i reci da su nam poneke okolnosti isle na ruku ali ono sta cu sada naglasiti  odigrali smo maestralno i time se ponosim kao dio ovoga tima..Da upocetku su napravljene neki potezi koji su nam donjeli onaj potrebni mir a na kraju se sada pokazalo da izbacivanjem dvoje clanova napravljeno ono sta je kocilo ova dva svjetska da Hrvatska ne uzme medalju i prije...Mozda sada prepotentno zvuci ali mi smo ocekivali medalju ne zlatnu vec one nizeg sjaja makar nas nisu stavljali u krug osvajac pokazali smo svima da na Hrvate uvijek treba racunati jel nikada se ne predaju...Ono sta me faciniralo na ovom SP je igranje kao da nas nema 15 ,svi smo bili ko jedan i to se pokazalo  kao kljuc uspjeha .Postojale su trzavice i svade to je normalno u takvim trenucima kada se malo spava neko nekom nesto kaze ,krivo se protumaci ali i nakon toga isli smo stepenicu po stepenicu i zavrsili tu gdje smo sada...Da mi svi smo ponosni na svoj uspjeh ali isto tako nismo prepotentni nego naprotiv dali smo do znanja svima da i mala zemlja kao sta je nasa moze naci 15 clanova i napraviti veliku stvar....Govore svi mi nemamo dijamante ok..niko ne osporava koliko znace one u igri ali isto tako mora postojati sloga unutar saveza da se pomaze jedan drugome a ne da se gleda koliko ko ima eko ili vojnih bodova i da igra sam za sebe.....Kada se slagala taktika dvoraca svi ko jedan slozili smo se da ih se napuni balistima i na taj nacin osigura medalja.Ni mi nismo sanjali da ce se zavrsiti na eko bodove jel poznato je da tu postoje i mnogo jace zemlje....Prvo veliko HVALA ljudima koji vi nevidete ali bez kojih mi nebi bilo ovdje( njih cemo predstaviti sutra da zante ko su oni i koliko su nam pomogli ).Hvala Kiki ,Tigeru i Martini i bez njih tesko bi bilo nesto napraviti jel oni su nasi CM-ovi bez obzira sta su postojale nesuglaci medu nama ali i vi ste nam dali onu potrebnu sigurnost da imamo neko u urdima IO.Hvala reporterima koji su nas odusevljavali pricama i davali poticaj sa svojim pricama ali i na ogromnoj donaciji i na tome im hvala..hvala donatorima u nasu riznicu..Hvala svima koji su na bodrili..Hvala od  *heart* svima! http://youtu.be/SW6dVsfNFtA

uff sta je pisac htio re nema veze sutra ocu kratak rezime pisci Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1109 na: Srpanj 31, 2013, 02:16:15 »

http://www.youtube.com/watch?v=WsIldmmAu28
kaže mi izdali bugare Grin
http://prntscr.com/1ika9e
ahahahahha

sry..ovaj link s yubitoa ne radi jer su ga bugari skinuli Grin to je bio podcast 6 Grin kaže da će vratit,nisu nešta dobro napravili Grin
« Zadnja izmjena: Srpanj 31, 2013, 02:39:03 od dacmih » Evidentirano

 Str: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!