Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 01:17:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 181200 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1050 na: Srpanj 30, 2013, 12:24:01 »

Ovako... nikad nisam rekao niti riječ kad ste mene spominjali... to me ne dira. Ali ovo...
Molim vas(shvatite ovo kao zadnju opomenu) da ostavite Martinu na miru. U niti jednom postu nije bila uvredljiva prema vama i samo vas je opomenula jer zbilja pretjerujete. Svak njena poruka je bila na mjestu i prema vama se je ophodila sa dužnim poštovanjem. Isto kao što vam je na chatu rješavala sve probleme dok nije bilo Kristine, jer mene nema na chatu, pošto ne radim u uredu. I ponovo je prozivate čim vam nešto puhne, makar ona nema veze sa tim. Možda vama to izgleda kao šala, ali nekome čiji je to posao to nije šala. Pa vas molim da ostavite Martinu na miru jer svoj posao radi vrhunski i ne zaslužuje takvu vrstu tretmana kakav vi izvodite.
Pišu vam neki vaši suigrači(usput bravo dečki) da kako vam to nije dosadilo? Pa kako vam nije dosadilo.
Divim se vašoj igri, ali ponašanju ponekad ne. Ako nastavite se tako ponašati, spominjati Martinu, omalovažavati druge nacije... zaključati ću tu temu i sve slične. Barem će mandjo imati još koju žalbu u uredu u Bugarskoj. Grin
Budite pobjednici, a pobjednici se tako ne ponašaju.

Evidentirano

mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1051 na: Srpanj 30, 2013, 12:29:23 »

Ovako... nikad nisam rekao niti riječ kad ste mene spominjali... to me ne dira. Ali ovo...
Molim vas(shvatite ovo kao zadnju opomenu) da ostavite Martinu na miru. U niti jednom postu nije bila uvredljiva prema vama i samo vas je opomenula jer zbilja pretjerujete. Svak njena poruka je bila na mjestu i prema vama se je ophodila sa dužnim poštovanjem. Isto kao što vam je na chatu rješavala sve probleme dok nije bilo Kristine, jer mene nema na chatu, pošto ne radim u uredu. I ponovo je prozivate čim vam nešto puhne, makar ona nema veze sa tim. Možda vama to izgleda kao šala, ali nekome čiji je to posao to nije šala. Pa vas molim da ostavite Martinu na miru jer svoj posao radi vrhunski i ne zaslužuje takvu vrstu tretmana kakav vi izvodite.
Pišu vam neki vaši suigrači(usput bravo dečki) da kako vam to nije dosadilo? Pa kako vam nije dosadilo.
Divim se vašoj igri, ali ponašanju ponekad ne. Ako nastavite se tako ponašati, spominjati Martinu, omalovažavati druge nacije... zaključati ću tu temu i sve slične. Barem će mandjo imati još koju žalbu u uredu u Bugarskoj. Grin
Budite pobjednici, a pobjednici se tako ne ponašaju.


TIGER OVO JE HRVATSKI FORUM i molim da se udalji sve srbe sa ovog foruma i ove teme ti imas alate i mici ih odavde dovoljno je zrtvi bilo u vukovaru da smiju samo tako tu dolaziti i provocirati tako  Lips Sealed  mi se za martinu i za sve njih samo molim da se maknu odavde ako nece sami da to vi ucinite
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #1052 na: Srpanj 30, 2013, 12:30:27 »

zar se više ne može ni odspavat nekoliko sati a da vi ne napravite skandal

...kako možete dozvolit sebi da vas netko nebitan isprovocira do te mjere da samo sebi spuštate vrjednost...i zašto ovo ne možemo odradit do kraja dostojanstveno kako smo i zapoćeli...

 ...još samo ova dva dana trebalo je izdržat i ne dozvolit zluradima da se vesele jer samo mi znamo kako nam je bilo sve ove dane i noći...
  ..ako već morate odgovorit odgovorite osmjehom i pjesmom.... Cool Cool Cool
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1053 na: Srpanj 30, 2013, 12:33:58 »

zar se više ne može ni odspavat nekoliko sati a da vi ne napravite skandal

...kako možete dozvolit sebi da vas netko nebitan isprovocira do te mjere da samo sebi spuštate vrjednost...i zašto ovo ne možemo odradit do kraja dostojanstveno kako smo i zapoćeli...je

 ...još samo ova dva dana trebalo je izdržat i ne dozvolit zluradima da se vesele jer samo mi znamo kako nam je bilo sve ove dane i noći...
  ..ako već morate odgovorit odgovorite osmjehom i pjesmom.... Cool Cool Cool



mandjo pusti ih sve ne trebas ni dolaziti ovdje
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1054 na: Srpanj 30, 2013, 12:34:31 »

http://www.youtube.com/watch?v=347j-7XkRx0   Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided
Evidentirano
Kika
Lieutenant
***

Karma: +89/-48
Offline Offline

Postova: 134


Profil WWW
« Odgovor #1055 na: Srpanj 30, 2013, 12:34:53 »

Pozdrav svima Smiley

Opet ja, u roku od dva dana pišem dva puta u ovoj temi, a to nije dobar znak *xxx*
Očito je da tu noć nitko nije oka sklopio *freak*... Ako se ne varam, naslov teme je "Svjetsko prvenstvo 2013". Prolistala sam zadnjih par stranica i nisam naišla na ni jedan post o svjetskom.  *hmm* Ako griješim, molim da me ispravite Smiley... Imate dva CM-a a ništa o nama Embarrassed počela me je mučiti ljubomora Cheesy
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1056 na: Srpanj 30, 2013, 12:37:24 »

Pozdrav svima Smiley

Opet ja, u roku od dva dana pišem dva puta u ovoj temi, a to nije dobar znak *xxx*
Očito je da tu noć nitko nije oka sklopio *freak*... Ako se ne varam, naslov teme je "Svjetsko prvenstvo 2013". Prolistala sam zadnjih par stranica i nisam naišla na ni jedan post o svjetskom.  *hmm* Ako griješim, molim da me ispravite Smiley... Imate dva CM-a a ništa o nama Embarrassed počela me je mučiti ljubomora Cheesy

o vama ne treba nis pisat Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1057 na: Srpanj 30, 2013, 12:38:01 »

Pozdrav svima Smiley

Opet ja, u roku od dva dana pišem dva puta u ovoj temi, a to nije dobar znak *xxx*
Očito je da tu noć nitko nije oka sklopio *freak*... Ako se ne varam, naslov teme je "Svjetsko prvenstvo 2013". Prolistala sam zadnjih par stranica i nisam naišla na ni jedan post o svjetskom.  *hmm* Ako griješim, molim da me ispravite Smiley... Imate dva CM-a a ništa o nama Embarrassed počela me je mučiti ljubomora Cheesy

i kika pisali si 3 puta Cheesy
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1058 na: Srpanj 30, 2013, 12:42:37 »

mozete brisati postove cm -ovi mozete sto njihove ne brisete aaaaaaaaaaa
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1059 na: Srpanj 30, 2013, 12:45:56 »

mandjo je po prirodi zafrkant i provokator...on se samo malo igra sa vama...mislim ako niste to još skužili Grin
Evidentirano

Cro-player333
Gost
« Odgovor #1060 na: Srpanj 30, 2013, 12:46:36 »

mandjo je po prirodi zafrkant i provokator...on se samo malo igra sa vama...mislim ako niste to još skužili Grin

nemojte mu davati ban sta cemo mi bez nega *heart* *heart*
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1061 na: Srpanj 30, 2013, 12:49:43 »

http://www.youtube.com/watch?v=Qnju-M Lips Sealed Ug   :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1062 na: Srpanj 30, 2013, 12:50:24 »


nece da mi otvori Sad
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1063 na: Srpanj 30, 2013, 12:50:31 »

mandjo link ne radi Grin
Evidentirano

mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1064 na: Srpanj 30, 2013, 12:52:36 »

mandjo link ne radi Grin
http://www.youtube.com/watch?v=nmkbkbuSz5E  :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
 Str: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!