Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 03:02:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 181427 puta)
0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1035 na: Srpanj 30, 2013, 11:31:46 »

po chemu su owo prowokacije shto ja pishem Smiley samo to objasni ako ti nije teshko Smiley jer ne widim da ikoga prowociram niti ishta loshe radim...pa niti nishta loshe ne mislim ako ti je wec to zelja znati Smiley
Pa prozvo si me ako me sjecanje sluzi i to u tekstu sta pisem na engleskom..jel sam ja provociro tebe i prozivao na vasem forumu pod nickom kojim se sluzis, nisam....Ovako u gornjem tekstu si me pozitivno iznenadio i postujem svaki komentar tvoj ali ovdje ima ljidi koji daju banove i zato to nije tvoja odluka da pises o tome nego ljudi koji imaju tu odgovornost....rekao sam ti da jesam pogrijesio oko pisanja na engleskom i da me se moze banirati slobodno..a sta se tice kacanje slike  to pravo mi niko nemoze uzeti ako sam i stavio nije bilo ni na jednoj osnovi stetno ..Prvo si poceo spominjati slike moje spijunaze od bica  a onda kada si procitao pravila zapeo si za kacenje slike vojske znaci opet protiv mene je to islo..priznam stavio sam i za to nek mi stave ban....Obrisao sam sliku samo radi mira u kuci  jel vama sve smeta....ne razumijem vise cemu rasprava..ja cu prestati vise komentirati samo radi vas jel vam smeta sve sta se kaze..imam svoje razmisljanje i mogu pisati sta zelim..nikoga ne vrijedam na nacionalnoj osnovi niti necu jel nisam tako odgojen..Reko sam i na vasem forumu da postujem sve narodnosti i stoji kod svoje odluke a to sta ste vi shvatili u svojim glavama da vas neko mrzi to je vas problem koji morate svi zajedno rijesiti sami s sobom...
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1036 na: Srpanj 30, 2013, 11:37:04 »


jel vi shvaćate da se ova tema ovako vrti već preko dva tjedna?
 je.beno zlato imamo za dva dana, a vama je glavna tema Srbija, koja se bori da ostane u top10...

dajte odrastite više....
« Zadnja izmjena: Srpanj 30, 2013, 12:07:00 od Tiger » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1037 na: Srpanj 30, 2013, 11:38:50 »

http://www.youtube.com/watch?v=MCedDJrDZFo
Evidentirano

buuu
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1038 na: Srpanj 30, 2013, 11:40:53 »

dva dana su do kraja... hoćete li biti toliko ljubazni da svi sa nekim kompleksima koji vas sprečavaju da vodite normalan razgovor od Smiley te s foruma?
srbi... srbi... srbi... poljaci.... srbi..... srbi... turci...  srbi... talijani.... srbi... srbi... rumunji....srbi... srbi.....

jel vi shvaćate da se ova tema ovako vrti već preko dva tjedna?
 je.beno zlato imamo za dva dana, a vama je glavna tema Srbija, koja se bori da ostane u top10...

dajte odrastite više....

izdrzite deckiji jos ta dva dana i onda da se pjeva himna
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #1039 na: Srpanj 30, 2013, 11:46:47 »

Pa prozvo si me ako me sjecanje sluzi i to u tekstu sta pisem na engleskom..jel sam ja provociro tebe i prozivao na vasem forumu pod nickom kojim se sluzis, nisam....Ovako u gornjem tekstu si me pozitivno iznenadio i postujem svaki komentar tvoj ali ovdje ima ljidi koji daju banove i zato to nije tvoja odluka da pises o tome nego ljudi koji imaju tu odgovornost....rekao sam ti da jesam pogrijesio oko pisanja na engleskom i da me se moze banirati slobodno..a sta se tice kacanje slike  to pravo mi niko nemoze uzeti ako sam i stavio nije bilo ni na jednoj osnovi stetno ..Prvo si poceo spominjati slike moje spijunaze od bica  a onda kada si procitao pravila zapeo si za kacenje slike vojske znaci opet protiv mene je to islo..priznam stavio sam i za to nek mi stave ban....Obrisao sam sliku samo radi mira u kuci  jel vama sve smeta....ne razumijem vise cemu rasprava..ja cu prestati vise komentirati samo radi vas jel vam smeta sve sta se kaze..imam svoje razmisljanje i mogu pisati sta zelim..nikoga ne vrijedam na nacionalnoj osnovi niti necu jel nisam tako odgojen..Reko sam i na vasem forumu da postujem sve narodnosti i stoji kod svoje odluke a to sta ste vi shvatili u svojim glavama da vas neko mrzi to je vas problem koji morate svi zajedno rijesiti sami s sobom...

koko prichao sam sa djontrom oko pisanja twog engleskog i naweo sam samo primjer zbog chega je neki iz srbije dobio ban... Smiley da ti dobijesh ban meni nit na kraj pameti to nije bilo Smiley oko slika sam ti rekao da mi je zasmetalo jer je to iznoshenje informacija Smiley da nije uredu...ali opet twoja stwar narawno ocesh li ti kachiti...Smiley i xwala ti shto si uklonio Smiley za poshtowanje swix nacija swaka chast i tako treba da se radi...a ne kao neki pojedinci Smiley sad zbog tix pojedinaca ja se ewo odjawljujem sa owog foruma i od mene ce te imati mir koji je izgleda bash potreban jednoj skupini....ne umijem profil obrisati ali se logowat wishe necu...kriwo mi je samo zbog pojedinix koji su zarobljeni u prostoru i wremenu iz dawnina...pa se to njixowo ponashanje moze smatrati jadno....
zelim da dodam josh swaka wam chast na igri sa swetskog i chestitam na zlatnoj medalji !
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1040 na: Srpanj 30, 2013, 11:47:37 »

dva dana su do kraja... hoćete li biti toliko ljubazni da svi sa nekim kompleksima koji vas sprečavaju da vodite normalan razgovor od Smiley te s foruma?
srbi... srbi... srbi... poljaci.... srbi..... srbi... turci...  srbi... talijani.... srbi... srbi... rumunji....srbi... srbi.....

jel vi shvaćate da se ova tema ovako vrti već preko dva tjedna?
 je.beno zlato imamo za dva dana, a vama je glavna tema Srbija, koja se bori da ostane u top10...

dajte odrastite više....

odradio si ti danas svoje  *crazy*
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1041 na: Srpanj 30, 2013, 11:48:00 »

nemoj martinu spominjat opet ce mrkica pobic Grin:D:D
ma ja cu svoje reci sto imam bez obzira na mrkog to je tako i tako ce biti
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1042 na: Srpanj 30, 2013, 11:50:22 »

ma ja cu svoje reci sto imam bez obzira na mrkog to je tako i tako ce biti

nis mandjo moraam pozvat reportjere da prenose tucu sa lica mjesta
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1043 na: Srpanj 30, 2013, 11:55:03 »

ovo je HRVATSKI forum tu se pise cisto hrvatski i pisat ce se HRVATSKI jezik samo http://www.youtube.com/watch?v=nxBY2NQ9QVc
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1044 na: Srpanj 30, 2013, 11:55:59 »

ovo je HRVATSKI forum tu se pise cisto hrvatski i pisat ce se HRVATSKI jezik samo http://www.youtube.com/watch?v=nxBY2NQ9QVc

vidite kako mandjo zna pravila foruma da se ne bruka u Bugarskoj
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1045 na: Srpanj 30, 2013, 12:01:59 »

a tu nam kroje pravdu cm poput martine dodje sa svog foruma i bana nas jer smo HRVATI nismo mi krivi sto smo HRVATI cut ces ti mandju kad dodjem po pehar da podignem  >Grin :hooray:

mandjo ocu slike sa  mjesta dogadjaja i da slikas cm-ove
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1046 na: Srpanj 30, 2013, 12:08:37 »

jel vi shvaćate da se ova tema ovako vrti već preko dva tjedna?
 je.beno zlato imamo za dva dana, a vama je glavna tema Srbija, koja se bori da ostane u top10...

dajte odrastite više....
ima mrki ipak pravo , recite vi sto god hocete ,kako vam nije dojadilo vise ?
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1047 na: Srpanj 30, 2013, 12:09:03 »

hvala dragom bogu sto nam da ovu zlatnu medalju i sto ce mandjo u bugarsku ima on svasta za reci!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1048 na: Srpanj 30, 2013, 12:11:21 »

ima mrki ipak pravo , recite vi sto god hocete ,kako vam nije dojadilo vise ?
gle baba ovo sto rade srbi tu nije normalno vise nemaju oni sta tu pisati i srati po nasoj medalji spavam dnevno po 4 sata i onda oni omalozavaju ono sto smo napravili nisam ih dirao radi mrkog i necu i dalje ih dirati samo zato ali nece meni nitko tu soliti pamet vise ili ce cm raditi svoj posao ili ce letiti sa te funkcije
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1049 na: Srpanj 30, 2013, 12:12:44 »

gle baba ovo sto rade srbi tu nije normalno vise nemaju oni sta tu pisati i srati po nasoj medalji spavam dnevno po 4 sata i onda oni omalozavaju ono sto smo napravili nisam ih dirao radi mrkog i necu i dalje ih dirati samo zato ali nece meni nitko tu soliti pamet vise ili ce cm raditi svoj posao ili ce letiti sa te funkcije

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano
 Str: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!