Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:31:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 181031 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1020 na: Srpanj 30, 2013, 10:10:35 »

nema potrebe Smiley ali ajde shtowanje foruma...shto se ne banuje tiberija? pisao engleski Smiley engleski moze a srpski na cirilicu ne Smiley onda zashto se kokocar i hacker ne banuju takodje? Smiley isto engleski korishcen Smiley zashto swe one uwrede shto su uputili na nash rachun nisu sankcionisane? Smiley ali opet kazem wash forum washa politika...ne zelim se mijeshat u to Smiley ali da se kachi stanje wojske nije uredu i sam to znash Smiley



koko kad si to uslikao?
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1021 na: Srpanj 30, 2013, 10:12:15 »

koko kad si to uslikao?
ma sta? fotoaparat mi je na popravku Grin
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1022 na: Srpanj 30, 2013, 10:16:55 »

ma sta? fotoaparat mi je na popravku Grin

eto rose sad mozes bit miran dok se koku ne popravi aparat
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1023 na: Srpanj 30, 2013, 10:18:44 »

nema potrebe Smiley ali ajde shtowanje foruma...shto se ne banuje tiberija? pisao engleski Smiley engleski moze a srpski na cirilicu ne Smiley onda zashto se kokocar i hacker ne banuju takodje? Smiley isto engleski korishcen Smiley zashto swe one uwrede shto su uputili na nash rachun nisu sankcionisane? Smiley ali opet kazem wash forum washa politika...ne zelim se mijeshat u to Smiley ali da se kachi stanje wojske nije uredu i sam to znash Smiley



Jesu, nasih 6-7 forumasa su dobili banove....
Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #1024 na: Srpanj 30, 2013, 10:22:21 »

Jesu, nasih 6-7 forumasa su dobili banove....

mandjo je bio dobio ban... i jos.......
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #1025 na: Srpanj 30, 2013, 10:44:26 »

a nas Martina nije vrijedjala???

reci koja je uwreda bila? Smiley te was je zamolila da ne wrijedjate? Smiley
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #1026 na: Srpanj 30, 2013, 11:05:59 »

Nedajte ljudi muckom provokatoru da vas navlaci na tanak led ,da vam šta mogu oni bi to na polju napravili ovako samo piskaraju tu za bzv jer jedino to i znaju i mogu Smiley
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #1027 na: Srpanj 30, 2013, 11:11:36 »



ko god da je napisao takwe rijechi je primitiwan i dobio je ban Smiley drugo nisam trazio tebe da banira niko...dodushe malo sam se iznerwirao oko slikanja wojske i shto se owde okachilo..pa eto i igor stawio u reportazu Smiley ja se na tebe nisam zakachio...shta wishe opomenuo bi i da je bilo ko drugi uradio gore nawedeno Smiley na nash forum si dobrodoshao..a ako nemash shta widjeti na tebi je ocesh li ulaziti ili ne Smiley
« Zadnja izmjena: Srpanj 30, 2013, 12:05:52 od Tiger » Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #1028 na: Srpanj 30, 2013, 11:12:40 »

Nedajte ljudi muckom provokatoru da vas navlaci na tanak led ,da vam šta mogu oni bi to na polju napravili ovako samo piskaraju tu za bzv jer jedino to i znaju i mogu Smiley

po chemu su owo prowokacije shto ja pishem Smiley samo to objasni ako ti nije teshko Smiley jer ne widim da ikoga prowociram niti ishta loshe radim...pa niti nishta loshe ne mislim ako ti je wec to zelja znati Smiley
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #1029 na: Srpanj 30, 2013, 11:17:39 »

po chemu su owo prowokacije shto ja pishem Smiley samo to objasni ako ti nije teshko Smiley jer ne widim da ikoga prowociram niti ishta loshe radim...pa niti nishta loshe ne mislim ako ti je wec to zelja znati Smiley

Pusti narod da uživa sa svojim predstavnicima Smiley uzet će dečki zlato,tvoji nam komentari nisu potrebni Smiley ja te vise neću ni citirati ni komentirati.. Pozz i sretno Wink
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1030 na: Srpanj 30, 2013, 11:19:10 »

ko god da je napisao takwe rijechi je primitiwan i dobio je ban Smiley drugo nisam trazio tebe da banira niko...dodushe malo sam se iznerwirao oko slikanja wojske i shto se owde okachilo..pa eto i igor stawio u reportazu Smiley ja se na tebe nisam zakachio...shta wishe opomenuo bi i da je bilo ko drugi uradio gore nawedeno Smiley na nash forum si dobrodoshao..a ako nemash shta widjeti na tebi je ocesh li ulaziti ili ne Smiley

http://prntscr.com/1icb14  ovakva slika je dozvoljena jel se ne vidi sastav vojske. Tako da igor i koko nisu nista "zabranjeno" napravili.
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1031 na: Srpanj 30, 2013, 11:22:17 »

imate svoj forum i tamo pisite ili cemo morat opet oluju da pravimo samo tad cemo vam uzeti sve do beograda
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1032 na: Srpanj 30, 2013, 11:22:25 »

ko god da je napisao takwe rijechi je primitiwan i dobio je ban Smiley drugo nisam trazio tebe da banira niko...dodushe malo sam se iznerwirao oko slikanja wojske i shto se owde okachilo..pa eto i igor stawio u reportazu Smiley ja se na tebe nisam zakachio...shta wishe opomenuo bi i da je bilo ko drugi uradio gore nawedeno Smiley na nash forum si dobrodoshao..a ako nemash shta widjeti na tebi je ocesh li ulaziti ili ne Smiley

Što se ti imaš nervirati oko toga ha? valjda o tome brinu moderatori i CM -i, dođeš ovdje i kontroliraš šta se objavljuje pa se nerviraš, jel očeš da ja sad objavim sve bitke ovdje? i šta mi možeš, ovi neće ni primjetiti sljedečih 220 minuta da su objavljene jer znam kad spavaju i šta češ sad, povući me za rep.
Kontroliraj tamo svoje šta pišu a ostavi se naših objava ovdje, ima ko da brine o tome.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1033 na: Srpanj 30, 2013, 11:23:44 »

hoce tko ove srbe otjerati sa naseg foruma ili ne vise mi je pun  Smiley  ovih hiroglifa i cirilice
Da samo tebi, nemreš se toga riješiti.
Evidentirano

mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #1034 na: Srpanj 30, 2013, 11:26:50 »

nemaju sta tu raditi niti brejkati po ovome forumu neka se ponasaju kako spada i dolikuje a ne tu pisati sa wwwwwwwwwwwwwwwwwww hhhhhhhhhhhh lllllllllllllllllllllll wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Evidentirano
 Str: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!