Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:37:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180551 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #735 na: Srpanj 28, 2013, 12:23:41 »

A koja je zadaća reportera ? Smiley Na stranici SP2013 , link : http://worldcup.imperiaonline.org/?section=tournament_live , desno gdje piše : " Najbolji timovi " , poklikaš 10 naj. država u poretku i vidiš sve aktivne ratove i trenutno je jedini aktivni rat Srbija - Venezuela !
№    Napadač    Branitelj    Početak    Kraj    Napadačevi vojni bodovi    Braniteljevi vojni bodovi
1    Algeria    Norway    27.07.2013 21:10    28.07.2013 14:10    30 147    9 721
2    CostaRica    Ecuador    28.07.2013 00:23    28.07.2013 17:23    26 481    5 543
3    Cyprus    Montenegro    28.07.2013 02:33    28.07.2013 19:33    922    1 386
4    Finland    Honduras    28.07.2013 09:21    29.07.2013 02:21    9 152    2 101
5    Serbia    Venezuela    28.07.2013 10:36    29.07.2013 03:36    1 313 158    388 044        ima jos ratova evo pisi o alžiru ili kostariki
Evidentirano

buuu
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #736 na: Srpanj 28, 2013, 12:45:24 »

IO reporter jowke u razgovoru sa SrbHristov :

jowke (reporter): "Pozdrav! Ušli smo u posljednju nedjelju SP IO2013., Tjedan kada se određuje Gospodar svijeta. Gledajući utjecaje dvoraca, koji se već nekoliko dana ne mijenjaju, nitko ne ispunjava uvjete da postane vladar te titule. O čemu se radi? "

SrbHristov: "Treba dosta toga reći da bi se objasnila situacija u potpunosti. U kratkim crtama, sve reprezentacije koje drže utjecaj se nalaze u pat poziciji. Svi su iskoristili nelogičnost u igri i donirali od 1 do 2M balista koje se ne mogu probiti. O tome ne treba pričati koliko košta njihove savezne riznice. Svi su u debelom minusu i ne mogu pokretati vojsku da bi napali drugi dvorac i time proširili utjecaj. S druge strane, ni individualno, igrač koji ima npr.10M vojske ne može napadati dvorac jer je limitiran napadom od 3M vojske. "

jowke (reporter): "Spomenuo si nelogičnost u igri ..."

SrbHristov: "Da, a to je da dvorac prima 3M vojske. Dakle možeš donirati 3M balista, a znamo da je obavezna vojska za baliste 5 po 1 balisti, to znači 15M mjesta u dvorcu: D Sada se to različito tumači, ali je očito da nikome ne ide u prilog takva situacija i dolazimo do drugog dijela kako se određuje pobjednik - po ekonomskim bodovima i to će najvjerojatnije biti Hrvatska, kako stvari stoje. "

jowke (reporter): "3M balista? Kako je uopće moguće skupiti toliko vojske? "

SrbHristov: "Nije nemoguće kada imaš dijamante. Kako god okreneš, sve se vrti oko dijamanata: D "

jowke (reporter): "Na ovom SP smo prisustvovali različitih iznenađenjima. Glavni favorit Brazil takoreći izbrisan iz konkurencije, Hrvatska prva po utjecaju, vi ste imali velike ratove, eto čak i bichboziji najviše medalja i vojnih bodova ima. "

SrbHristov: "Da, ovo SP su obilježile mnoge stvari. Po meni je najveće iznenađenje to s Brazilom. Ali i ne toliko, obzirom da su konstantni napadi na njih njima onemogućavali više stvari ... da ih ne navodim sada, ali glavni je nekorištenje dijamanata: trenutno istraživanje i više istraživanja odjednom, korištenje carskog trgovca, otvaranje poklona iz hrama u vidu vojske, itd. itd..
Za hrvate uopće ne iznenađuje ovakav plasman. Dobro su se pripremili, imali dobar plan, dovoljno dijamanta da to realiziraju, a i dobri igrači igraju.
Bichboziji: D Jeste, on je hit ovog SP. Ima više vojnih bodova nego neki igrač ekonomskih bodova: D "

jowke (reporter): "Spomenuo si dijamante. Svi znamo da su vrlo važni za ovakvu vrstu natjecanja. Možeš li nam približiti tu njihovu važnost. "

SrbHristov: "Kada se govori o dijamantima, dobrim dijelom se moramo poslužiti matematikom. Tako možemo razumjeti kako neki igrač za 5minuta skoči 30M ekonomskih bodova, kako neko napravi toliko već spomenutih balista, ili ima špijunažu 100 razina.
Da počnem od samog početka: D
Prva 3 dana SP su bili pod zaštitom i mnogi igrači su već tada pripremili dobru, bolje reći kompletirali ful ekonomiju, na kojoj počiva dobar nastavak igre. Oni su imali istražene sve centralizacije i pripojene prove sa 7. ili 8. razinom tvrđave i sve za elitne jedinice. Kako je to moguće? Npr.. tih dana se istraži Arhitektura i Sveučilište do 20nivoa, a onda istraživanja idu brže, vrijeme je kraće. Ali i to se skrati instant klikom za trenutno istraživanje. Tako da za 1 dan, ma za 1 sat, ako imaš dijamante možeš istražiti što god hoćeš.
Evo primjera i matematike
http://prntscr.com/1hwaq5
vidiš koliko dana je potrebno da bi se istražila samo Centralizacija od 5. do 18.nivoa s 20.-im nivoom Sveučilišta - više od 2 tjedna: D sa 30. - razinom Sveučilišta skoro upola manje, ali i to je predugačko za čekati ako želiš da pratiš bolje igrače ili da ako želiš da dođeš do bolje ekonomije što prije. (Da ne zaboravim značaj Znanstvene Akademije) Tu na scenu stupaju dijamanti. Znamo da idu 3 dije na 1sat istraživanja. Koga zanima matematika i koliko dija se potroši za sva potrebna istraživanja, može izračunati točno preko Kalkulatora u IO, ali okvirno samo za centralizacija je ovdje potrebno malo preko 1K dija: D Ali treba istražiti i Birokraciju i Medicinu, pa i Kolonije, da ne pričam o vojnim istraživanjima (Špijunaža i kontrašpijunaže) koliko tu dija ode.
Ako imaš dija na pretek, onda možeš čuda praviti: otvarati sve poklone i to na ekstra, dakle da uzimaš iz hrama što hoćeš, danas rese, sutra vojsku, a ne da na poklon od 99 dija izvučeš zadovoljstvo ili ništa: D Opet malo matematike : dnevno treba 10 +16 +60 +100 +196 +399 = 781 dija za poklone iz hrama.
Dalje, možeš prodavati rese preko carskog trgovca i uzeti milijarde zlata, pa s tim istražiti špijunažu 100.-ti razinu, pa onda i to na instant, tako možeš skočiti i po 15,20, 30M bodova za 10minuta. Zato, tko je imao dijamante, mogao je za 3 početna dana imati npr. 20M bodova.
Mi kao reprezentacija, iako smo imali u kasi 50K dija, nije bilo dovoljno da pokrije sve to. Po igraču u prosjeku 3333 dija. Za osnovno da, bilo je dovoljno, ali da istražiš 100.nivo špijunaže sigurno ne: D
Na kraju da napravimo toliko balista i držimo neki dvorac ..... To smo uvidjeli još prvog tjedna, vidjeli kako napreduju druge reprezentacije i mogli smo predvidjeti da nama preostaje da uradimo ono što najbolje znamo u takvoj situaciji, a to je da ratujemo. Čista satisfakcija! "

jowke (reporter): "Sada je mnogo jasnije odakle igrači imaju tolike bodove. Kad smo kod ratova koje ste vodili, moram ponoviti da ste reprezentacija koja možda nije imala najviše ratova, ali je imala kvalitetne ratove zbog kojih se čak IO tim odlučio posvetiti 1 podcast, tj.. klip o ratovima i bitkama sa SP. "

SrbHristov: "Gledajući rezultate, najviše uspjeha smo imali s Brazilom i Čileom. Na stranici o SP IO 2013. mogu se vidjeti točne brojke. Međutim ja bih skrenuo pozornost na druge ratove.
Prvo to je rat s Grčkom, koji je po meni bio najinteresantniji jer su oni nekoliko sati prije kraja rata vodili, a mi smo uspjeli ih stignemo i prestignemo. Što se tu događalo? Vodili smo s dobrom razlikom i onda 3 naša vezana napada dočekao je BABBALSAMS, koji je iskoristio "bag" da iz hrama u koloniji izvuče dovoljno vojske da sačeka svu trojicu napadača. Njihovo vodstvo je bilo malo ali dovoljno za pobjedu. Međutim imali su neke pogreške koje su ih koštale naših kontra napada. Tu su se posebno istakli Swabo, majstorinho87 i St_Vujadin.
I izdvojio bih ratove s turcima. Mislim da je za nas osobno SP označio konstantni službeni i neslužbeni ratovi s njima. : D "

jowke (reporter): "Vidim da je iskustvo veliko i da ste dosta uigrani što se tiče ratovanja. Ali niste ratovali s drugim jakim reprezentacijama ... Wink "

SrbHristov: "Sve ratove osim sa Čileom smo platili. Sa nekim reprezentacijama postojala je Federacija. A da ratujemo sa svima ... Pa odakle nam toliko love? : DA li svatko tko je htio mogao je da nam objavi ?! Wink Ne znam zašto nisu Wink "

jowke (reporter): "I za kraj, nešto što mnoge zanima, vaš odnos s Hrvatskom reprezentacijom."

SrbHristov: "Bilo je i ostalo OK."

jowke (reporter): "Ali puno iskra je bilo, to se moglo vidjeti po forumima. Puno netrpeljivosti, ružnih riječi ... očekivalo se da se to odrazi i na SP "

SrbHristov: "U prethodnom pitanju si rekao da je KRAJ: D
Nisam baš sve to ispratio po forumima, ali sam čuo ili vidio slike tekstova. Mislim da to nije utjecalo na naš odnos na SP. Uvijek ima ljudi koji mogu svašta reći, ali i da ne misle tako, tako da ne treba mnogo tome pridavati značaj.
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #737 na: Srpanj 28, 2013, 01:14:59 »

napravi i ti intervju pa nes morat tude stavljat tu
Evidentirano

buuu
jowke
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #738 na: Srpanj 28, 2013, 01:50:54 »

hahaha vidi ti njih ... kako oni sve  prate  Cheesy
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #739 na: Srpanj 28, 2013, 01:52:31 »

ma to su oni proleteri koji srbi ubace u nase redove i pokusavaju srusiit lijepu nasu ali ne ide im  Grin Grin Grin godinama to rade, to je tako i mozes se  Lips Sealed   Grin http://www.youtube.com/watch?v=ttbzBWYgi4o
Evidentirano
jowke
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #740 na: Srpanj 28, 2013, 01:59:58 »

nego recite vi meni .. zasto niste imali ratova plasili se za dvorce ? ili sta  Cheesy
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #741 na: Srpanj 28, 2013, 02:04:12 »

nego recite vi meni .. zasto niste imali ratova plasili se za dvorce ? ili sta  Cheesy
sta ce nam ratovi mi imamo zlatnu medalju jer ti shvacas vrijednost naseg zlata ili stvarno ne kuzis sta je zlatna medalja na svjetskom prvenstvu Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #742 na: Srpanj 28, 2013, 02:05:52 »

sta ce nam ratovi mi imamo zlatnu medalju jer ti shvacas vrijednost naseg zlata ili stvarno ne kuzis sta je zlatna medalja na svjetskom prvenstvu Grin
http://www.youtube.com/watch?v=ucG1msQaldE  :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
jowke
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #743 na: Srpanj 28, 2013, 02:06:29 »

ne shvata  Grin morate mi pojasniti .... u cemu je fora samo davati pare dizati eko, vosjku i sve ostalo   Huh?
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #744 na: Srpanj 28, 2013, 02:08:43 »

ne shvata  Grin morate mi pojasniti .... u cemu je fora samo davati pare dizati eko, vosjku i sve ostalo   Huh?
štaš mi imamo para evo ja npr sam dao u riznicu 70k dijamanata nasima mrki je dao 40k ,vodja 65k ,hacker oko 60k itd da dalje ne nabrajam  ;D
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #745 na: Srpanj 28, 2013, 02:09:59 »

štaš mi imamo para evo ja npr sam dao u riznicu 70k dijamanata nasima mrki je dao 40k ,vodja 65k ,hacker oko 60k itd da dalje ne nabrajam  ;D
dija je bilo ne mogu reci jos imamo u saveznoj riznici za podici 66k dija taman do kraja imamo
Evidentirano
jowke
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #746 na: Srpanj 28, 2013, 02:10:19 »

nego ako hoce neko od reporter tamo da odradi neki intervju sa nekim nasim reprezentativcima moze slobodno Grin posto vidim da niko ne zeli da uradi sa vama  Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #747 na: Srpanj 28, 2013, 02:13:34 »

nego ako hoce neko od reporter tamo da odradi neki intervju sa nekim nasim reprezentativcima moze slobodno Grin posto vidim da niko ne zeli da uradi sa vama  Grin
moze jowke ja cu Grin
Evidentirano
jowke
Sergeant
**

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 71


Profil
« Odgovor #748 na: Srpanj 28, 2013, 02:14:43 »

pa ne mozes ... nisi reporter Grin kako to  Huh?  Huh?  Huh?
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #749 na: Srpanj 28, 2013, 02:15:24 »

moze jowke ja cu Grin
ipak bi vas ja sve sam pobjedio ali moji me nisu htjeli pustiti sa lanca http://www.youtube.com/watch?v=78GSTfLe4Eo srecA po vas Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!