Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:18:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180513 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #720 na: Srpanj 27, 2013, 09:33:37 »

moram prekinuti sutnju na forumu i molim nase drage navijace da krenu masovno sa doniranjem dija u riznicu neki nasi decki su bez dijamanata a istrazivanja su skupa svaki dijamant bi dobro dosao tim deckima ,hvala unaprijed  Grin Grin Grin ajmo hrvati poceti peglati kartice onako kako mi to znamo samo  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #721 na: Srpanj 27, 2013, 09:36:07 »

moram prekinuti sutnju na forumu i molim nase drage navijace da krenu masovno sa doniranjem dija u riznicu neki nasi decki su bez dijamanata a istrazivanja su skupa svaki dijamant bi dobro dosao tim deckima ,hvala unaprijed  Grin Grin Grin ajmo hrvati poceti peglati kartice onako kako mi to znamo samo  Grin Grin Grin Grin
valjda me unca ne ubije sto sam pisao po forumu Grin Kiss
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #722 na: Srpanj 27, 2013, 09:42:45 »

sad gledam reportaze sa srpskog foruma i njihov reportjer kaze da je ovo natjecanje u farmanju i trosenju dija,kao prvo on samo izvjestava ne ucestvuje i govori kako su deckiji koji igraju nesposobnjakovici kad dvorac ne mogu da osvoje.Care dodji ti tamo pa vidi cime se dvorci brane.I kao drugo sto Hrvatska nema ratove to ne znaci da smo farmeri jer smo mi blokirali i
Brazil i Rumunjsku i zahvaljujuci tome ulaksali njima ratove   
neću kometirati popiću ban od vile Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #723 na: Srpanj 27, 2013, 10:52:57 »

moram prekinuti sutnju na forumu i molim nase drage navijace da krenu masovno sa doniranjem dija u riznicu neki nasi decki su bez dijamanata a istrazivanja su skupa svaki dijamant bi dobro dosao tim deckima ,hvala unaprijed  Grin Grin Grin ajmo hrvati poceti peglati kartice onako kako mi to znamo samo  Grin Grin Grin Grin
Hehehe.
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #724 na: Srpanj 27, 2013, 11:08:28 »

sad gledam reportaze sa srpskog foruma i njihov reportjer kaze da je ovo natjecanje u farmanju i trosenju dija,kao prvo on samo izvjestava ne ucestvuje i govori kako su deckiji koji igraju nesposobnjakovici kad dvorac ne mogu da osvoje.Care dodji ti tamo pa vidi cime se dvorci brane.I kao drugo sto Hrvatska nema ratove to ne znaci da smo farmeri jer smo mi blokirali i
Brazil i Rumunjsku i zahvaljujuci tome ulaksali njima ratove   
nek pisu,to rade zato sta su ljubomorni a mi cemo se sad skoncentrirat samo na to di cemo proslavit svoju medalju.naravno samo najbolji osvajaju medalje,oni losiji ako su pametni uce od najboljih Grin
Evidentirano

buuu
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #725 na: Srpanj 27, 2013, 11:09:48 »

ja sam na proslom svjetskom, potrosio 300 kn na dijamante, i vise nema sanse da trosim pare na ovu igru, platit cu vam pivo negdje u zg il gdje hocete al pare za igru vise ne dam  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #726 na: Srpanj 27, 2013, 11:16:52 »

svaka  cast.....ma najbolji ste..prije svjetskog sam pricao igracima u savezu zzzzz da imamo  Lips Sealed enu ekipu ....mozda najacu..na svjetskom...znam...jer smo vecina igrali zajedno u savezu...prije par era u mega blitzu...tako da..znanje iskustvo nespavanje...se isplatilo..neka nam gleedaju u ledja...jedino to i mogu.....to je vasa pobjeda....al ujedno i nasa....Smiley
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #727 na: Srpanj 27, 2013, 11:26:11 »

sad gledam reportaze sa srpskog foruma i njihov reportjer kaze da je ovo natjecanje u farmanju i trosenju dija,kao prvo on samo izvjestava ne ucestvuje i govori kako su deckiji koji igraju nesposobnjakovici kad dvorac ne mogu da osvoje.Care dodji ti tamo pa vidi cime se dvorci brane.I kao drugo sto Hrvatska nema ratove to ne znaci da smo farmeri jer smo mi blokirali i
Brazil i Rumunjsku i zahvaljujuci tome ulaksali njima ratove    
http://prntscr.com/1hvwag  kada pogledate malo bolje poredak igraca po vojnim bodovima vidjet ce te da je 5 hrvata u top 10 po vojnim plasirano a srba samo 2  Grin Grin Grin Grin Grin i oni onda komentiraju tj komentarišu tko je farmer u "IMPERIJI ONLAJN" Grin a tko nije zalosno ali istinito  Grin Grin Grin Grin neznam mozda oni imaju neki drugi poredak svoj u poremecenoj glavi ili neznam sta se to vise sa njima desava  Grin Grin Grin,previse rakije piju izgleda Grin evo im jedna pjesmica pa da uz tu rakiju mogu lijeciti svoje frustracije i ranice http://www.youtube.com/watch?v=M0ZqVin-wiI  ;D ;D ;D ;D i nemojte vise mandju vuci za jezik jel ce biti  *guns* *guns* *guns* *guns* *guns* *guns* *guns* *guns* :hooray: evo jos jedna pjesmica Grin http://www.youtube.com/watch?v=ttbzBWYgi4o ustvari srbi imaju samo jednog igraca u top 10 Grin BIC BOZJI ZVANI RUMENA GUZA ILI RUMENKO Grin  je bugarcic
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2013, 12:12:25 od mandjo35 » Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #728 na: Srpanj 28, 2013, 06:40:12 »

Nemojte tako o srbima općenmito govorit...Igram sa 15-ak Serba u tridesetom svijetu i osvajamo eru koliko smo složni..Za njihove predstavnike možete govorit al općenito Lips Sealed
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #729 na: Srpanj 28, 2013, 11:30:18 »

Nemojte tako o srbima općenmito govorit...Igram sa 15-ak Serba u tridesetom svijetu i osvajamo eru koliko smo složni..Za njihove predstavnike možete govorit al općenito Lips Sealed
samo ti osvajaj Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #730 na: Srpanj 28, 2013, 11:31:42 »

samo ti osvajaj Grin
Također :hooray:
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #731 na: Srpanj 28, 2013, 11:52:56 »

Srbija u novom ratu , ovdje još nije zabilježena 11. pobjeda protiv Rusije
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #732 na: Srpanj 28, 2013, 11:59:28 »

Srbija u novom ratu , ovdje još nije zabilježena 11. pobjeda protiv Rusije

jel ovo srpski forum ii hrvatski.po cile dane pises o srbima najbolje da se preselis u njihov reporterski tim
Evidentirano

buuu
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #733 na: Srpanj 28, 2013, 12:17:18 »

A koja je zadaća reportera ? Smiley Na stranici SP2013 , link : http://worldcup.imperiaonline.org/?section=tournament_live , desno gdje piše : " Najbolji timovi " , poklikaš 10 naj. država u poretku i vidiš sve aktivne ratove i trenutno je jedini aktivni rat Srbija - Venezuela !
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #734 na: Srpanj 28, 2013, 12:20:59 »

opet ti o srbima...pa izgleda da srbi osvajaju zlato Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!