Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:08:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180953 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #555 na: Srpanj 23, 2013, 05:31:09 »

pa ne u ratu..ovako ih pocistite,,,,ccc....nemojte nas sramotit tamo...  Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #556 na: Srpanj 23, 2013, 05:35:35 »

nema razloga da se palite na toga lika..došao je provocirati..oni samo to i znaju..k...e se sa bugarom  a nemaju igrača koji ni sa dijamnatima može doći do 50m bodova..lako je naraviti 1m  bodova i lupati ove što igraju jednom dnevno i na njima se veličati svojom vojnom igrom..ja sam uvijek bio farmer i toga se ne sramim ali malo me je tih velikih ratnika posječivalo Grin
Evidentirano
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #557 na: Srpanj 23, 2013, 06:01:30 »

Bok dragi hrvatski igrači! Nadam se da ste dobro.  Wink Ovom prilikom sve vas prisutne molim da prestanete sa vređanjem na nacionalnoj osnovi i provokacijama kao što vas je Tiger lepo i ljubazno zamolio. Ne bih volela da počnemo sa preduzimanjem rigoroznih mera. Srbi vas jednog jedinog trenutka nisu vređali kao što to vi činite sa njima. Što se tiče mog tima reportera izveštavaju sasvim objektivno i sa niskom dozom pristrasnosti što je u svakom slučaju normalno a i dozvoljeno na ovakvim turnirima.

Nadam se da sam bila dovoljno jasna i da ćete biti tako fini kao što ste lepi da uslišite moju molbu.  *rose*

Srdačan pozdrav,
Martina - Serbian CM
Evidentirano


Martina
Community Manager
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #558 na: Srpanj 23, 2013, 06:53:48 »

Ja bih domaće i očito "inozemne" administratore/moderatore molio da i meni stisnu bun sa foruma, čisto iz moje solidarnosti sa HR ekipom.
Forum mi nije potreban kao mjesto dijaloga posebno ovakvog, sa ljudima kojima ŽELIM komunicirati to radim preko skypa gdje ne mogu dobiti ban po nečijoj direktivi ..xxxxx.... da ne napišem neku riječ koja nije "društveno" prohvatljiva.

A da Vas "zaposlenike" IO virtualnog života plačenih sa šačicom virtualnih dijamanata već nije sramota svojih postupaka to mi ne ide u glavu.
Get a life ljudi....
 *crazy*

Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #559 na: Srpanj 23, 2013, 06:54:12 »

najjadnije je to sta nema nasih moderatora nikad kad treba pomoc nama samo kad nas treba kaznjavat.
Evidentirano

buuu
kattja01
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #560 na: Srpanj 23, 2013, 07:07:27 »

http://youtu.be/81vzKbTuUbs
decki samo napred uvjek smo bili sami protiv svih
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #561 na: Srpanj 23, 2013, 07:08:07 »

U šumarku podno brda Psunja živile jednom davno dvije vile. Nisu bile prijateljice. Jedna je vila bila čista suprotnost drugoj, ali izgledom jednako lijepe. Jedna je bila dobra, a druga zločesta. Jedna je volila pomagat drugima, a druga je stvarala nevolje. Uvijek je dobra vila morala štititi ljude od zločeste ili im pomagati ako bi im ova druga učinila što nažao. Glavna šumska vila koja je  svaki dan gledala i jednu i drugu rekla je zločestoj da se mora popraviti ili će joj se dogoditi nešto strašno. Nije ju bilo briga, ali glavna vila nikad nije lagala i sigurno će izvršiti što je rekla.Poslala je dobru vilu u šetnju jedan dan, ali zločesta nije htjela pustiti dobru da sama ide u šetnju  da ne bi nekome nešto dobro učinila. Pošla je za njom. Zatna kosa dobre vile vijorila je na laganom vjetru i svjetlucala se na suncu. Zločesta je vila tad dobila ideju. Poželjela je dobroj vili počupati svu njezinu kosu da bi je poružnila, a tad bi je se svi bojali pa ne bi nikome više mogla pomagati. Počela je trčati za njom, a dobra vila je to vidila i počela bježati. Trčala je sve brže i brže po šumarku da je zločesta ne uhvati, skrivala se iza drveća pa opet bježala, potrčala preko potočića i otišla na drugi kraj šume. Zločesta je trčala za njom, ali nakon nekoga vremena – nema je! Dobra se vila vratila i tražila ju je. Znala je da u tom dijelu šume u koji su rijetku išle vrebaju razne opasnosti. Hodala je šumom, zavirivala iza drveća, ali zločeste nigdje. Napokon je našla jednu veliku duboku rupu i odmah joj je sinula ideja – sigurno je zločesta upala tu. Dobra vila nije htjela dopustiti da se nekome nešto zlo dogodi pa je skočila u rupu s namjerom da nađe zločestu i spasi je. Rupa je bila vlažna, mračna i hladna, jezovita... Bilo je krtica i zmija u njoj, ali to nije spriječilo dobru vilu da nastavi potragu. Išla je sve dublje i dublje i napokon je naišla na zločestu vilu – u padu ju je zaustavilo korijenje drveta. Dobra vila joj je pružila ruku i izvukla je iz rupe.Glavna šumska vila je to sve dobro promotrila i nije zaboravila ono što je rekla. Zato je zločestu vilu kaznila da joj otpadne kosa i da je se svi boje, a za nagradu dobroj vili dala je zlatnu zvijezdu. Po zlatnoj zvijezdi ta se vila svud prepoznaje kao vila koja uvijek pomaže svima u nevolji.
To bi trebao biti moderator dobra a ne zloćesta vila Sad
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #562 na: Srpanj 23, 2013, 07:12:53 »

doviđenja popio sam ban Smiley
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #563 na: Srpanj 23, 2013, 07:21:04 »

http://prntscr.com/1h32p6
Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #564 na: Srpanj 23, 2013, 07:24:31 »

Dečki opaki ste..Ne bih se sa vama kačio:)Smiley
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #565 na: Srpanj 23, 2013, 07:33:20 »

idemo u inat do kraja
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #566 na: Srpanj 23, 2013, 08:14:44 »

 Shocked tiger zaustavi ovu smišljenu i namjernu provakaciju..najprije je onaj niko došao i provocirao a onda je vila podijelila banove..sory to nije ni malo primjereno ovima ljudima koji se trude da nešto naprave Wink
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #567 na: Srpanj 23, 2013, 08:16:30 »

1.2. Zabranjeno je:
 - Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
 - Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
 - Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
 - Spamovi i floodovi idu pod ključ;
 - Provociranje korisnika foruma i igre;
 - Odgovarati na provokacije i uvrede;
 - Oglašavanje
 - Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
 - objavljkivanje linkova za ilegalni softver;
 - objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
 - ponovno objavljivanje zaključanih tema;
 - objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
 - Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
 - imati više od jedne registracije na forumu

Opomena za drivera, tinu i amatera, iduci put ide ban
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #568 na: Srpanj 23, 2013, 08:32:02 »

orlovi Grin ah da ne podrezu nOkte na nogama Grin  Grin Grin Grin Grin jedino me na to asocira u ovom trenutku Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #569 na: Srpanj 23, 2013, 08:34:44 »

primio na znanje...
http://prntscr.com/1h3id5
naša mare se dobro nosi *rose*
Evidentirano
 Str: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!