Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:16:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180445 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #540 na: Srpanj 23, 2013, 03:47:35 »

pa dobro necemo se sad vredjati...aj malo prelistaj poruke vase unazad pa razmisli ponovo Grin

a druga stvar, upravo si ispljuvao svoje saigrace koji redovno vise kod nas Grin
to su kontraobavjestajne sluzbe hrvatske reprezentacije Grin uvjek moras znati sto sused sprema Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #541 na: Srpanj 23, 2013, 03:48:20 »

toliko narcizma nema....ni ne znam....swe ste wi postigli swe ste wi omogucili swe ali swe Smiley pa da wi ste najbolji Smiley joj koliko sam was simpatisao iako igram za reprezentaciju Srbije ali gadjenje sad samo ima....da neko omalowazawa nekog da pljuje po njemu...pa wi isti ste poprimili horus simptom Smiley strashno....samo da wam se ne obije swe to o glawu Smiley od nas reprezentatiwaca necete dobiti pljuwanje...niti neshto ruzno...samo imate owe rijechi .. swaka chast i brawo na igri Smiley


Ovako mislio sam sutjeti jel mi je dosta ovoga ali necu..ok mozda si upravu mozda ne ali zapamti niti jedan rat nebi dobili Da Bugari i Hrvati nisu blokali ostale zemlje bili bi vam van  dometa x 5 i zato bolje sutite i ne izazivajte vise jel samo pokazujete ono sta svi znamo jad i zavist ....Da mi smo vam omugucili neke stvari,,mi vama pomazemo i shvatite jedno koliko to zvucalo cudno za svaku stvar oko koje se dizu tenzije krivite svoje reportere..ako zeliti razgovarati s nama mozete dat cemo vam skyp i mozemo normalno razgovarati i vidjet ce te koliko vas postujemo bez obzira sta vi mislite ali necemo dopustiti da prvo vasi reporteri koji su balavi i bez odgoja stvaraju tenzije..doso sam na vas forum iz razloga samo zato da pokusam objasniti lazi koji oni pisu..farmeri su im mame i tate i cijela rodbina ..gdje su ostali imate bica a ostali sta ako kupujemo dijamante organizarali smo se  da smo pokrali ili zaradili sta vas briga oko toga..pokrijte se usima i nemojte izazivati jel radite prvenstveno protiv sebe s tim svoji gestama.....dalje da jos vam naglasim godinama smo stvarali s vasim igracima prijateljstvo da zbog vasih reprtera koji siju mrznju to unistimo ,,prvo ja to necu nikada i ono sta cu naglasiti sada, imate moderatora i neka ukloni par njih koji pokazuju mrznju i netoleranciju prema nama....
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #542 na: Srpanj 23, 2013, 03:53:40 »

pa dobro necemo se sad vredjati...aj malo prelistaj poruke vase unazad pa razmisli ponovo Grin

a druga stvar, upravo si ispljuvao svoje saigrace koji redovno vise kod nas Grin
nemoj te biti ljubomorni ,budite pristojni i mozete doci kod nas na jadran umociti se i rashladiit se Grin  ,ta vasa politika ne vodi vas nikamo unazadila vas je ratovima !shvatite ne mozete dobiti nista  ni u stvarnom zivotu pa ni tu na imperiji Grin vodeci ratove ,nasa medalja ce ostati upisana na ovom svjetskom prvenstvu a vase ratove ce te samo vi pamtiit  Wink
« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2013, 03:56:18 od mandjooo » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #543 na: Srpanj 23, 2013, 03:54:45 »

nemoj te biti ljubomorni ,budite pristojni i mozete doci kod nas na jadran umociti se i rashladiit se Grin  ,ta vasa politika ne vodi vas nikamo unazadila vas je ratovima !shvatite ne mozete dobiti nista ni u stvarnom zivotu pa ni tu na imperiji Grin vodeci ratove ,nasa medalja ce ostati upisana na ovom svjetskom prvenstvu a vase ratove ce te samo vi pamtiit  Wink
i skladati balade to jedino i znate Grin
Evidentirano
Neko_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #544 na: Srpanj 23, 2013, 04:02:55 »

nemoj te biti ljubomorni ,budite pristojni i mozete doci kod nas na jadran umociti se i rashladiit se Grin  ,ta vasa politika ne vodi vas nikamo unazadila vas je ratovima !shvatite ne mozete dobiti nista  ni u stvarnom zivotu pa ni tu na imperiji Grin vodeci ratove ,nasa medalja ce ostati upisana na ovom svjetskom prvenstvu a vase ratove ce te samo vi pamtiit  Wink

odme mesas politiku real zivota i igricu... ocigledno ne mozes da se odlucis gde ces pre..udarilo nesto u mozak ? Grin

kokocar ...  http://prntscr.com/1h2011  imali smo mi ratove i pre vase blokade.. ali takvi ste sve je vasa zasluga..aj ako ce vam biti lakse slobodno mislite tako Grin

e i necu da se krijem majstorinoh87 je... da ne ispadne nesto..nisam se mogao registrovati na svoj nick... svratio sam malo da vidim sta se pise i zacudio sam se jer znam dosta igraca odavde i sa dosta njih sam igrao, kvarite mi sliku vasih ljudi totalno.
Gledate price nasih reportera..nadjite da li je neko od nasih igraca koji igraju trenutno rekao neku losu rec ovama ili osporavao vas kvalitet..dok sa druge strane to ne mogu reci za vas.. pocev od politike real zivota pa do igrice
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #545 na: Srpanj 23, 2013, 04:05:39 »

http://www.youtube.com/watch?v=GC87hm1klaM  Cool Cool Cool Cool Cool
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #546 na: Srpanj 23, 2013, 04:23:16 »

odme mesas politiku real zivota i igricu... ocigledno ne mozes da se odlucis gde ces pre..udarilo nesto u mozak ? Grin

kokocar ...  http://prntscr.com/1h2011  imali smo mi ratove i pre vase blokade.. ali takvi ste sve je vasa zasluga..aj ako ce vam biti lakse slobodno mislite tako Grin

e i necu da se krijem majstorinoh87 je... da ne ispadne nesto..nisam se mogao registrovati na svoj nick... svratio sam malo da vidim sta se pise i zacudio sam se jer znam dosta igraca odavde i sa dosta njih sam igrao, kvarite mi sliku vasih ljudi totalno.
Gledate price nasih reportera..nadjite da li je neko od nasih igraca koji igraju trenutno rekao neku losu rec ovama ili osporavao vas kvalitet..dok sa druge strane to ne mogu reci za vas.. pocev od politike real zivota pa do igrice
aj vodi ratove negnjavi ovde ljude sa srpskim supljim pricama
Evidentirano

buuu
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #547 na: Srpanj 23, 2013, 04:28:27 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=7377.0
Evidentirano

Neko_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #548 na: Srpanj 23, 2013, 04:37:17 »

kalun..tvoja zelja je za mene zapovest Wink

pozz komsije ..cestitam na medalji Grin

za manjda  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v1yLR5hah3g
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #549 na: Srpanj 23, 2013, 04:37:51 »

kalun..tvoja zelja je za mene zapovest Wink

pozz komsije ..cestitam na medalji Grin

za manjda  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v1yLR5hah3g

objavi te nam rat pa se neces smijat  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #550 na: Srpanj 23, 2013, 04:46:19 »

kalun..tvoja zelja je za mene zapovest Wink

pozz komsije ..cestitam na medalji Grin

za manjda  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v1yLR5hah3g

hvala Grin za jedno 20 dana kad otvoris moj profil i zabljesne te mandjina medalja ona je vjecna a tvoja medaljica di ce ona biti Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #551 na: Srpanj 23, 2013, 04:47:39 »

.bičbožji je bugarski igrač koji igra za vas i očigledno je, jer se vidi razlika u bodovima "vas domaćih" i njega..isto tako sve što radite,radite uz veliku pomoć bugara,odnosno pod ravnanjem tsvete..

e dacmih jel ti rekao ko da kod vas igra Turcin ?  Huh?
ako i postoji neki  turčin,on nama ne vodi savez i politiku igranja saveza...tako da uživaj bre komšija  Wink
i svaka čast na ratovima
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #552 na: Srpanj 23, 2013, 04:57:17 »

Gospodine Tiger..Prvo ako cemo o odlazenju na srpski forum to je moja stvar ili nekoga od nas..Drugo niste pokazali ni malo dostojanstva niti podrske Hrvatskim igracima.Trece sa svim problemima kojima se susrecemo cekamo i po par dana ..Cetvrto nismo zasticeni ni sa jedne strane i kada trazimo pomoc uvijek se bezobrazno odgovara ili su odgovori automatski....Skacete na ovakve stvari odmah pa to je stvar pojedinica ako ide tamo,neka ga baniraju i stvar rijesena...Hvala!
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #553 na: Srpanj 23, 2013, 05:26:37 »

cek malo......vi mjesto da ih izrokate vi se stim jadnicima svadjate....ajme....strasno.... Shocked
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #554 na: Srpanj 23, 2013, 05:28:31 »

cek malo......vi mjesto da ih izrokate vi se stim jadnicima svadjate....ajme....strasno.... Shocked
nejde van x5 su nam..bas su jadni Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!