Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:42:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 180939 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #180 na: Srpanj 13, 2013, 10:58:53 »

 Cry
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #181 na: Srpanj 13, 2013, 10:59:57 »

to srpski reporteri rade, ne naši... njihov cm može šta naša dva ne mogu, i ovo što sam stavio je sa srpskog foruma od njihovog reportera... za vrijeme dok naši govore da se ne može, drugi tako doniraju svojoj reprezentaciji.... zanimljivo....
Ja ne mogu vjerovat, po nekog logici ako mi ne smijemo onda ne bih ni oni smjeli?? Žalosno.
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #182 na: Srpanj 13, 2013, 11:02:02 »

provjerit ce tiger sutra  u uredu danas je bez alata covjek Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #183 na: Srpanj 13, 2013, 11:03:10 »

Tek u ponedjeljak mandjo, ured ne radi subotom i nedjeljom ako se ne varam?
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #184 na: Srpanj 13, 2013, 11:18:43 »

Ja ne mogu vjerovat, po nekog logici ako mi ne smijemo onda ne bih ni oni smjeli?? Žalosno.
upravo tako žalosno
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #185 na: Srpanj 13, 2013, 11:38:25 »

http://prntscr.com/1f5jui
Naši susjedi Srbi mislim da su si preveliki  zalogaj uzeli *crazy* ... Nisu ni svijesni koliko Brazili ima jos vojske, bezobzira sta su izgubili bitku na središnji dvorac oni su dovoljno jaki da pobjede ovaj rat....Bugarski savez jos uvijek drzi Brazilce pod letecim napadima i to vise od 120 sati,,svaka im čast jel prvenstveno to treba izdrzati psihički i ostati pribran da povuces napad i posaljes sljedeci.....Kod nas nista novo igramo svoju igru,pokusavaju nam Brazilci i turci rusiti kolonije ali bezuspjesno jel branimo svaki centimetar svoga teritorija...nedamo nikome nista dok s druge strane decki odlicno odraduju posao i kradu brazilcima milijarde i milijarde resursa.....ne nisam pogrijesio doslovno milijarde.........Hvala jos jednom svi donatorima i onim koji ce se sjetiti nas da nam pomognu..svima onima koj nas podrzavaju a i onima kojima mi smetamo jel su u nama podigli inat da budemo ovo sta jesmo i da ponosno zastupamo boje naše reprezentacije......Pozdrav svima i hvala na svemu !
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #186 na: Srpanj 13, 2013, 11:48:48 »

zbog održavanja savezne vojske u ovako ranoj fazi bugari će još više zlata morati davati u riznicu pa će sporije napredovati u ekonomiji , a i dalje mislim da će ovdje za pobjednika SP-a odlučiti ekonomski poredak .
Evidentirano

lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #187 na: Srpanj 13, 2013, 11:54:00 »

evo za nase hrabre momke poslah dva sms za dilje,nije nes,al nadam se da ce pomoci koliko toliko, Lips Sealed  tolike su mogucnosti.....
Naprijed nasi.....
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #188 na: Srpanj 13, 2013, 12:07:40 »

evo za nase hrabre momke poslah dva sms za dilje,nije nes,al nadam se da ce pomoci koliko toliko, Smiley  tolike su mogucnosti.....
Naprijed nasi.....
bravo svaka donacija je dobra ,hvala ti dobro ce doci nekom nasem igracu koji nema dijamante  Wink
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #189 na: Srpanj 13, 2013, 12:07:59 »

evo za nase hrabre momke poslah dva sms za dilje,nije nes,al nadam se da ce pomoci koliko toliko, Smiley  tolike su mogucnosti.....
Naprijed nasi.....
Hvala puno u ime cijelo tima! Smiley
Evidentirano
borna555
Lieutenant
***

Karma: +14/-18
Offline Offline

Postova: 107


Profil Email
« Odgovor #190 na: Srpanj 13, 2013, 12:15:59 »

Pozz svima,ja se sad uključujem u temu,pročitao sam prošle članke,kužim što je bilo s horusom...
prvo trebam pohvalit naše reprezantivce ne ovome što su dosad postigli,ovakve rezultate postić s obzirom na krizu i psihičke pritiske,stres i sve to stvarno je za svaku,i to samo u tjedan dana,kapa dolje! Smiley
što se tiče reportera,kod nas je to stvarno žalosno.imamo jednog reportera koji isto nije aktivniji,ja želim pisat članke,radit intervjue i iako nam ih fali,ne žele me uključit a molim ih već mjesec dana,najbolje bi bilo da uzmu par reprezentivaca za reportereportere,čuo sam da je 100 dija po članku i onda ih pribacu na acc  na SP-u  da malo pomogne,ali neće pa neće da nešto srede...
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #191 na: Srpanj 13, 2013, 12:32:12 »

Pozz svima,ja se sad uključujem u temu,pročitao sam prošle članke,kužim što je bilo s horusom...
prvo trebam pohvalit naše reprezantivce ne ovome što su dosad postigli,ovakve rezultate postić s obzirom na krizu i psihičke pritiske,stres i sve to stvarno je za svaku,i to samo u tjedan dana,kapa dolje! Smiley
što se tiče reportera,kod nas je to stvarno žalosno.imamo jednog reportera koji isto nije aktivniji,ja želim pisat članke,radit intervjue i iako nam ih fali,ne žele me uključit a molim ih već mjesec dana,najbolje bi bilo da uzmu par reprezentivaca za reportereportere,čuo sam da je 100 dija po članku i onda ih pribacu na acc  na SP-u  da malo pomogne,ali neće pa neće da nešto srede...
Upoznati smo sa cijelom situacijom,,repotreri se biraju po podobnosti  i to je žalosno..Nitko nas ne podržava osim pojedinaca kojima smo zahvalni,znamo da je kriza i svima onima koji doniraju smo jako zahvalni jel jasno nismo svi u mogucnosti imati dijamanata u savezu..raspodjelu 50000 dijamanata smo napravili da odmah kazem tako da je svakom igracu bilo dato iznos od 3333.....To nije puno ako neko misli da tim može nesto napraviti mega x10 je brz i ako ne trosis  dijamante na istrazivanja i ubrzavas razvoj carstva neces uspijeti dosegnuti visoki nivo.....
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #192 na: Srpanj 13, 2013, 12:47:37 »

nasi reporteri ? a koji su to pa mi i nemamo reportere,eno dvojica su pisala samo o svjetskom one srbe i crnogoce sta su bili je valjda makla kika nakon toliko kritika na njihov srbopis a horusa je maka tiger i ostadesmo mi na wind :-Xeru  Smiley
Evidentirano

buuu
borna555
Lieutenant
***

Karma: +14/-18
Offline Offline

Postova: 107


Profil Email
« Odgovor #193 na: Srpanj 13, 2013, 01:11:40 »

Pa da,ja ih molim da me ubace u reporterski tim,oni mi tu prodaju neke priče kako im trenutno ne treba reportera i takve gluposti,tu im je kao stalo do našeg tima,a ne žele mrdnit kurc*m
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #194 na: Srpanj 13, 2013, 01:38:43 »

bravo ljudi svaka vam cast,,,, *beer* *beer* *beer*
Evidentirano
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!