Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:56:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 130   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svjetsko prvenstvo 2013 ( chat )  (Posjeta: 181038 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
Someone
Gost
« Odgovor #135 na: Srpanj 12, 2013, 02:34:37 »

prvenstvo traje najviše tri tjedna kao na megi?
MAX 4 tjedna a nakon 3 tjedna počinje "Gospodar Svijeta"

Odličan post dac:) Netko je trebao prvi, sada se samo možemo samo nadat da će netko izdvojit barem 20kn jer ih sigurno imaju a ja cu jos jednu poruku poslat do kraja turnira pa šta bude:)......Znam da patite al izdržite jedan tjedan ste već izdurali i odlično vam ide!! 100% smo s vama




P.S. hvala na karmici  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #136 na: Srpanj 12, 2013, 03:10:19 »

 *ok*
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #137 na: Srpanj 12, 2013, 03:54:03 »

ooooooooo bravo Dommyy...svaka čast Smiley puno si nas razveselio...cijelo jutro pričamo o tebi *bravo*

da,situacija je prilično gadna...igramo opasnu igru,puni smo resa,pošto je ekonomija pri kraju...istraživanja i građevine se grade i  rade jako dugooo...eh tu se sad vidi očiti nedostatak dijamanta Sad sa kojom dijom viška sve bi se to ubrzalo i nebi imali problema...ali štaš Grin
mnogi su,još koliko čujem preko skypea pod jako velikim pritiskom svojih životnih odabranica i onih privremenih Grin tako da su pod duplim pritiskom i stresom! iskreno divim im se..jer kako čujem...
jesi ti lud?Huh? pa s tim novcima si me mogao odvest na večeru,a ne tu sjediš pred kompom kao niškorist!  (ovo je bilo opako)
druga opet...
konju jedan,mogli smo na more za vikend sa tolikom lovom!! daješ novce za tu glupu igru...ovisniče,ostavit ću te ako ne prestaneš igrat! (jako žestoko)
dok mi je ova najdraža...
jedan naš igrač je držao brazilca pod napadom već dobrih 18 sati...naravno odlazio bi nešt pojest,popit na maximalno 10-15 min...u jednom trenutku dobio je poziv i morao je hitno gibat...kako je rekao cura će preuzet acc i slati napade...i prvo što je rekla kad je došla na skype je bilo...
umjesto da mene drži pod konstantnim napadom ,on drži nekog brazilca!
hahha mi smo popadali od smijeha...ali nije smiješno,kao što vidite,patimo na svim poljima života..neispavanost,umor su ono manje bitno Grin
kao što sam rekao neki su i pod duplim pritiskom i napadima Grin
isto tako par igrača je potrošilo već pola plaće,neki uzimaju prijevremene godišnje  i riskiraju već ionako nesigurna radna mjesta..

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #138 na: Srpanj 12, 2013, 04:21:42 »

http://prntscr.com/1ezu48

Danas  da se pohvalimo dobili smo i igraca koji drzi br 1 u vojnim bodovima http://prntscr.com/1ezwos , mandjo35 svaka casti. Dalje da naglasim pohvala svim članovima saveza koji moram reći rade svi kao jedan,mozda ce nekome sada to zvučati suludo ali izdržat ćemo do kraja baš u inat onima kojima je smetalo da ovi igrači igraju zajedno na turniru.....Hvala još jednom svi članovima saveza ali i onima koji daju nama snagu a i donatorima koji će nam pomoči da uzmemu ono ćemu smo se potajno nadali......
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2013, 04:25:02 od kokocar » Evidentirano
pirat1996
Gost
« Odgovor #139 na: Srpanj 12, 2013, 04:30:15 »

svaka čast momci,uz vas sam  Smiley
Evidentirano
lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #140 na: Srpanj 12, 2013, 04:36:26 »

decki stvarno ste odlicni i svaka vam cast,samo naprijed....bravooooo
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #141 na: Srpanj 12, 2013, 04:38:13 »

http://prntscr.com/1ezu48

Danas  da se pohvalimo dobili smo i igraca koji drzi br 1 u vojnim bodovima http://prntscr.com/1ezwos , mandjo35 svaka casti. Dalje da naglasim pohvala svim članovima saveza koji moram reći rade svi kao jedan,mozda ce nekome sada to zvučati suludo ali izdržat ćemo do kraja baš u inat onima kojima je smetalo da ovi igrači igraju zajedno na turniru.....Hvala još jednom svi članovima saveza ali i onima koji daju nama snagu a i donatorima koji će nam pomoči da uzmemu ono ćemu smo se potajno nadali......

nemoj nas drzat na zeravici,.....xd...kojeg igraca je opalio mandjo,..ili je ih nekoliko dohvatio,..pa skupio te vojne..
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #142 na: Srpanj 12, 2013, 04:55:49 »

i kad smo kod donacija repki,ne vidim opciju da vam se doniraju npr vec kupljeni dijamanti s vlastitog racuna,nego se moraju kupiti NOVI dijamanti,....ili....
Evidentirano

MarkG
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #143 na: Srpanj 12, 2013, 05:06:06 »

i kad smo kod donacija repki,ne vidim opciju da vam se doniraju npr vec kupljeni dijamanti s vlastitog racuna,nego se moraju kupiti NOVI dijamanti,....ili....


evo upravo sam to danas Tigera  pitao nažalost nemogu se vec kupljeni donirati -- Poz svima i puno uspijeha našima na svijetskom  Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #144 na: Srpanj 12, 2013, 05:21:51 »

nemoj nas drzat na zeravici,.....xd...kojeg igraca je opalio mandjo,..ili je ih nekoliko dohvatio,..pa skupio te vojne..
derem ja sve zivo aga nedam nikom mira Grin
Evidentirano
Someone
Gost
« Odgovor #145 na: Srpanj 12, 2013, 05:26:59 »

http://clip2net.com/s/5nDZzc
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #146 na: Srpanj 12, 2013, 06:07:52 »

netko nam je donirao 500 dija u saveznu riznicu cestitamo tome donatoru na donaciji , *bravo*
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #147 na: Srpanj 12, 2013, 06:14:22 »

ajde onda da probijemo led jos malo,xd...inspirisan dacmihovim tekstom ,......stvarno je muka odigrati na takvom nivou svjetsko,....moram samo reci da je najbolja stvar u svemu ako su momci iz repke stvarno slozni,dobronamjerni,i respectuju jedan drugog,jer ako mozda i postoje za milimetar kvalitetniji igraci od njih koji bi mogli odigrat svjetsko ,APSOLUTNO nista to ne znaci ako 100 posto ne stoje jedan iza drugog,...ugl da ne duzim ,svaka cast na pokazanom dosad,...duzni ste mi pivo i karmu,...zivjeli i izdrzite ,... *beer*
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2013, 08:09:09 od memnon » Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #148 na: Srpanj 12, 2013, 06:16:54 »

netko nam je donirao 500 dija u saveznu riznicu cestitamo tome donatoru na donaciji , *bravo*

http://www.youtube.com/watch?v=Wuv1RcWtUSY
Evidentirano

pirat1996
Gost
« Odgovor #149 na: Srpanj 12, 2013, 06:17:35 »

sorry momci,rado bih donirao,al neman para Sad al ipak ću nekako pokušat riješit barem ono od 20kn *tired*
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 130   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!