Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:35:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro2 /// 4 era  (Posjeta: 13943 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
pijanac
Gost
« Odgovor #75 na: Siječanj 10, 2014, 11:53:06 »

OljaR vama je lako dominirat u svijetu u kojem igrate samo vi Grin Grin Grin i sad se ti s tim  ..... dođite u neki internacionalni
evo ja malo čitam i listam temu i vidim da se ovaj hunter  Lips Sealed ,a neće da kaže pravi nik s kojim je igrao,stvarno kukavički Shocked Shocked Shocked
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #76 na: Siječanj 10, 2014, 12:10:15 »

don_sever svaka ti čast http://prntscr.com/2hvowm


Grin Grin u toliko mjeseci nisi prešao 50k bodova..... evo svi igrači sad vidite tko se ku:)či po forumu Grin
narkomancino mrtva,pa vidi se kolko si u imperija kad neznas da igram andy_grcka vec 3 godine ,za ovih 50%aceva ja nemam pojma o cem pričaš oduvijek sam sam samo dona i andya,ja neznam sta ti uopće radis ovdje ,ti si olju???pa izdrkotino jedino je on nekog ganjao,kazes nisam napravio nista?!pored mog imena ce bit 3medalja ovu eru,s pistosima sam napravio u jednoj eri kolko niko nije nikad ni nece od amaterskog saveza s pojedincima koji nisu znali napad poslat do ovog kad smo prije 2ere na dvorac isli,ja javno ovdje kazem ko sam i sta sam a ti smeće jedno pucaj si u glavu il si traktorsku sajlu omotaj oko vrata i zaleti se s balkona 4kata i jako skoči napravit ces uslugu sebi meni svojim roditeljima,ako ih uopće imas jer ja bi te se odreko,napusti forum ovo je mjesto za prave igrače a ne za klosare!!!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #77 na: Siječanj 10, 2014, 06:00:15 »

narkomancino mrtva,pa vidi se kolko si u imperija kad neznas da igram andy_grcka vec 3 godine ,za ovih 50%aceva ja nemam pojma o cem pričaš oduvijek sam sam samo dona i andya,ja neznam sta ti uopće radis ovdje ,ti si olju???pa izdrkotino jedino je on nekog ganjao,kazes nisam napravio nista?!pored mog imena ce bit 3medalja ovu eru,s pistosima sam napravio u jednoj eri kolko niko nije nikad ni nece od amaterskog saveza s pojedincima koji nisu znali napad poslat do ovog kad smo prije 2ere na dvorac isli,ja javno ovdje kazem ko sam i sta sam a ti smeće jedno pucaj si u glavu il si traktorsku sajlu omotaj oko vrata i zaleti se s balkona 4kata i jako skoči napravit ces uslugu sebi meni svojim roditeljima,ako ih uopće imas jer ja bi te se odreko,napusti forum ovo je mjesto za prave igrače a ne za klosare!!!

A gdije ti pripadaš sa ovakvim vokabulaorm? U grupu pravih igrača ili klošara?
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #78 na: Siječanj 10, 2014, 07:14:06 »

Pozivam velikog igračinu huntera koji me je ganjao po cijeloj mapi da otkrije svoj identitet....već i mene zanima tko je taj koji me je ganjao po cijeloj mapi, vrtim film i došao sam do spoznaje da takvih nikad nije ni bilo u cro2  Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Rridikula
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #79 na: Siječanj 10, 2014, 07:36:40 »

narkomancino mrtva,pa vidi se kolko si u imperija kad neznas da igram andy_grcka vec 3 godine ,za ovih 50%aceva ja nemam pojma o cem pričaš oduvijek sam sam samo dona i andya,ja neznam sta ti uopće radis ovdje ,ti si olju???pa izdrkotino jedino je on nekog ganjao,kazes nisam napravio nista?!pored mog imena ce bit 3medalja ovu eru,s pistosima sam napravio u jednoj eri kolko niko nije nikad ni nece od amaterskog saveza s pojedincima koji nisu znali napad poslat do ovog kad smo prije 2ere na dvorac isli,ja javno ovdje kazem ko sam i sta sam a ti smeće jedno pucaj si u glavu il si traktorsku sajlu omotaj oko vrata i zaleti se s balkona 4kata i jako skoči napravit ces uslugu sebi meni svojim roditeljima,ako ih uopće imas jer ja bi te se odreko,napusti forum ovo je mjesto za prave igrače a ne za klosare!!!

kultura 0 bodova?  Grin Grin Grin Grin

Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #80 na: Siječanj 10, 2014, 07:42:33 »

narkomancino mrtva,pa vidi se kolko si u imperija kad neznas da igram andy_grcka vec 3 godine ,za ovih 50%aceva ja nemam pojma o cem pričaš oduvijek sam sam samo dona i andya,ja neznam sta ti uopće radis ovdje ,ti si olju???pa izdrkotino jedino je on nekog ganjao,kazes nisam napravio nista?!pored mog imena ce bit 3medalja ovu eru,s pistosima sam napravio u jednoj eri kolko niko nije nikad ni nece od amaterskog saveza s pojedincima koji nisu znali napad poslat do ovog kad smo prije 2ere na dvorac isli,ja javno ovdje kazem ko sam i sta sam a ti smeće jedno pucaj si u glavu il si traktorsku sajlu omotaj oko vrata i zaleti se s balkona 4kata i jako skoči napravit ces uslugu sebi meni svojim roditeljima,ako ih uopće imas jer ja bi te se odreko,napusti forum ovo je mjesto za prave igrače a ne za klosare!!!
neću se ja živcirat zbog ovakvih klinaca koji se neznaju kontrolirat.... OljaR tebi ću se javiti u pp da vidiš tko sam.... don_sever  nadam se da se sramiš zbog ovoga što si napisao...ja se neću spuštat na tvoj nivo.... sretno svima Smiley
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #81 na: Siječanj 15, 2014, 12:46:00 »

neću se ja živcirat zbog ovakvih klinaca koji se neznaju kontrolirat.... OljaR tebi ću se javiti u pp da vidiš tko sam.... don_sever  nadam se da se sramiš zbog ovoga što si napisao...ja se neću spuštat na tvoj nivo.... sretno svima Smiley

Iiiiiii? Tko je hunter???
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
avdijica
Gost
« Odgovor #82 na: Siječanj 15, 2014, 01:07:50 »

Pozivam velikog igračinu huntera koji me je ganjao po cijeloj mapi da otkrije svoj identitet....već i mene zanima tko je taj koji me je ganjao po cijeloj mapi, vrtim film i došao sam do spoznaje da takvih nikad nije ni bilo u cro2  Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
sem mene na kojem si lijepio i koji te hvato
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #83 na: Siječanj 15, 2014, 09:07:35 »

sem mene na kojem si lijepio i koji te hvato
Koji si ti sad,  Lips Sealed  koliko me vas ganjalo po mapi skoro sam i pobjegao s mape Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
-izidor-
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #84 na: Siječanj 18, 2014, 02:21:04 »

pozdrav velikim igracima... Cool
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #85 na: Siječanj 19, 2014, 01:43:58 »

pozdrav velikim igracima... Cool
Pozz Izi, gdje si ti nestao, nema te u cro2??
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
-izidor-
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #86 na: Siječanj 19, 2014, 09:39:11 »

 Lips Sealed previse vrhunskih igraca ovdje,pa sam pobjegao u cs2
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #87 na: Ožujak 19, 2014, 08:56:05 »

http://prntscr.com/329qts
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #88 na: Ožujak 19, 2014, 10:16:10 »

Još malo i kraj.
Evidentirano


OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #89 na: Ožujak 25, 2014, 09:29:29 »

čestitke svim ratnicima u svijetu cro2, čestitke pistolerosima na bronci, čestitke P_N na srebru i naravno čestitke mojim starim graničarima na zlatnoj medalji, ukupno četvrtoj medalji u cro2....sretno svima!!!
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!