Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:16:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CR-SERB3,PREDSTOJEĆA ERA  (Posjeta: 5863 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
andjeoCUVAR
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 3



Profil Email
« Odgovor #90 na: Srpanj 19, 2013, 11:39:25 »

momci,ja ovu temu nisam otvorio radi sadašnje ere,već radi sljedeće,zato vas molim da se toga pridržavate :Smiley :Smiley

ok  Cheesy
Evidentirano

"djevice, padobranci i mineri griješe samo jednom!"
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #91 na: Srpanj 19, 2013, 03:50:36 »

Najnovije  Grin






nije bas najnovije...al je dovoljno sveze da ne dobijem ban zbog toga Grin

http://prntscr.com/1gbj3q

mjaumjau mislim da je ovo vise bolelo... Wink Grin
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #92 na: Srpanj 19, 2013, 04:39:40 »

Radije vi vase znanje pokazite u iducoj eri,a ovdje pisite o toj navednoj IDUCOJ eri jer je zato tema i otvorena  *beer*
Evidentirano
pirat1996
Gost
« Odgovor #93 na: Srpanj 19, 2013, 04:44:11 »

upravo tako Angry
Evidentirano
andjeoCUVAR
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 3



Profil Email
« Odgovor #94 na: Srpanj 19, 2013, 04:44:20 »

Bit ce mi drago da svi vi igrate iducu eru bez mene  *tired* jer mi se imperija ogadila  *xxx*pravim pauzu do daljnjeg
Evidentirano

"djevice, padobranci i mineri griješe samo jednom!"
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #95 na: Srpanj 19, 2013, 06:43:48 »

Radije vi vase znanje pokazite u iducoj eri,a ovdje pisite o toj navednoj IDUCOJ eri jer je zato tema i otvorena  *beer*



ccc a sta da pisem o tome...kako cu ovo ili ono uraditi...koje cu strategije koristiti ili pak program za hakovanje vasih racuna???  Grin
znas mnogo ovde igraca prica prazne price unapred...ne valja vam to Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #96 na: Srpanj 19, 2013, 07:48:31 »



ili pak program za hakovanje vasih racuna???  Grin

ti si neki anonymous?  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #97 na: Srpanj 19, 2013, 08:28:12 »

ti si neki anonymous?  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?



Heheh tako kazu ove igracine sa cs3   Grin Grin Grin
Evidentirano
pirat1996
Gost
« Odgovor #98 na: Srpanj 25, 2013, 10:17:23 »

kako se meni čini dok ova njihova era završi,ljudi će izgubit volju za igrom,dižu utjecaj svaki dan 0.5%  :Smiley Angry Angry Angry Angry
Evidentirano
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #99 na: Srpanj 27, 2013, 04:42:15 »



ccc a sta da pisem o tome...kako cu ovo ili ono uraditi...koje cu strategije koristiti ili pak program za hakovanje vasih racuna???  Grin
znas mnogo ovde igraca prica prazne price unapred...ne valja vam to Grin

ako si ti giss... hahahaha... kako sam te gazio sunce moje malo... radi takvih kao pričljivaca sa CS servera kao što si ti, vrlo rado ću početi igrati samo da ti održim lekciju iz igre i ponašanja... joj joj gis... hahahaha... koji lik  Lips Sealed
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #100 na: Srpanj 28, 2013, 06:49:58 »

ako si ti giss... hahahaha... kako sam te gazio sunce moje malo... radi takvih kao pričljivaca sa CS servera kao što si ti, vrlo rado ću početi igrati samo da ti održim lekciju iz igre i ponašanja... joj joj gis... hahahaha... koji lik  Smiley


ahahah znas gde me mozes naci.... Wink gazili su me samo u cs2 prvu eru i to mi je bio prvi svet u kom sam poceo igrati...i posle se malo ko moze pohvaliti sa tim... tako da nemoj gledati u pasulj vec sacekaj svoj trenutak pa se dokazi Wink Grin cccccc
Evidentirano
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #101 na: Srpanj 29, 2013, 02:01:47 »


ahahah znas gde me mozes naci.... Wink gazili su me samo u cs2 prvu eru i to mi je bio prvi svet u kom sam poceo igrati...i posle se malo ko moze pohvaliti sa tim... tako da nemoj gledati u pasulj vec sacekaj svoj trenutak pa se dokazi Wink Grin cccccc

samo sam dao svoje mišljenje na tvoje hvalisanje ovdje... moj giss... tebi se nemam šta dokazivati... svojevremeno si mi ljubio tabane  Lips Sealed
sretno i uživaj u igri
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #102 na: Kolovoz 02, 2013, 06:11:42 »

samo sam dao svoje mišljenje na tvoje hvalisanje ovdje... moj giss... tebi se nemam šta dokazivati... svojevremeno si mi ljubio tabane  Lips Sealed
sretno i uživaj u igri


jos samo da kazes velincanstveno ime tog vlasnika tabana koje sam ja ljubio ahahah al to se nece desiti zar ne?  Cheesy
Evidentirano
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #103 na: Kolovoz 02, 2013, 07:04:50 »


jos samo da kazes velincanstveno ime tog vlasnika tabana koje sam ja ljubio ahahah al to se nece desiti zar ne?  Cheesy

uopće nismo na istoj intelektualnoj razini pa s toga nemam ni namjeru ovdje previše vremena utrošiti na nekog poput tebe... inače te pamtim kao jednog jako bezobraznog igrača, vrlo lošeg odgoja, provokativnog... a to gaženje se desilo prije cca. godinu dana, možda manje, možda više... Kada bi se hvalio sa time to je kao da bi se netko hvalio što je nekoj sićušnoj ženi opalio 5 šamara, onako u prolazu... niti imam namjeru ovdje govoriti koji sam igrač, osobito ne tebi ni takvima... završit ću ovo tipkanje s tobom jer ne vodi ama baš nikuda a bojim se da je glupost zarazna...  Grin

živio ti meni i budi snažan kao i do sada  *crazy*
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #104 na: Kolovoz 03, 2013, 03:47:58 »

e sad da i ja nešto kažem ... gis spremi se za sljedeću eru i ne diskutiraj više jer nemaš pravo na to s obzirom na rezultate ... a ti pirat se spusti na zemlju i ako imaš muda u što sumnjam dovedi te master igrače tipa kirnja žena mu i slični i ajmo napraviti ozbiljan realm pa neka pobjedi najbolji ... skupite muda i više igrajte a manje laprdajte
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!