Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 11:36:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CR-SERB3,PREDSTOJEĆA ERA  (Posjeta: 5820 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #30 na: Srpanj 18, 2013, 12:15:28 »

e pticice vreme je za malo hard-core karanja....stigla ironitina druga polovina ona gluplja... Grin:D:D da cujem ko se to ovde  Lips Sealed ...jesu li to isti oni likovi koji su pobegli od poturice  iz cs3 sveta... Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #31 na: Srpanj 18, 2013, 12:20:35 »

e pticice vreme je za malo hard-core karanja....stigla ironitina druga polovina ona gluplja... Grin:D:D da cujem ko se to ovde  Lips Sealed ...jesu li to isti oni likovi koji su pobegli od poturice  iz cs3 sveta... Grin
ma bice (Cepica) samo stani u red Wink Grin
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #32 na: Srpanj 18, 2013, 12:24:48 »

Hehehehehe Junf tebe cu ja prvog zacepiti.... Grin prvo cu hakovati nalog tebi pa onda i tvom velikom vodji deeraa Grin Grin Grin pa da vidimo ko ce potom da kuka i place Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #33 na: Srpanj 18, 2013, 12:26:58 »

Hehehehehe Junf tebe cu ja prvog zacepiti.... Grin prvo cu hakovati nalog tebi pa onda i tvom velikom vodji deeraa Grin Grin Grin pa da vidimo ko ce potom da kuka i place Grin
pa to samo i znate u cs3 da varate i ulizujete se u paksu Grin  Tongue Tongue
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #34 na: Srpanj 18, 2013, 12:31:56 »

pa to samo i znate u cs3 da varate i ulizujete se u paksu Grin  Tongue Tongue



Ja bar znam nesto za razliku od vas...nit znate varati...nit znate igrati Grin I bas me zanima kako bi samunj igrao bez dijamanata kad je proslu eru skoro 4 meseca igrao bez maceva dok nije dobio u hramu oko 100k ako se ne varam...Grin Grin Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #35 na: Srpanj 18, 2013, 12:37:25 »



Ja bar znam nesto za razliku od vas...nit znate varati...nit znate igrati Grin I bas me zanima kako bi samunj igrao bez dijamanata kad je proslu eru skoro 4 meseca igrao bez maceva dok nije dobio u hramu oko 100k ako se ne varam...Grin Grin Grin
da da jeli te to panika hvata pa se tjesis po forumu kako ces da profile hakovati Grin bjezis pod suknjicu  Kiss Kiss a mogu ti reci da ti lepo stoji  Grin Grin a ako oces da znas ima odma da uzmemo 70.000 Dija da napunimo djepove bugarima Tongue Tongue i samunj je igracina za razliku od tebe koji se krije pod suknjicu Wink Wink Grin
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #36 na: Srpanj 18, 2013, 12:45:28 »

da da jeli te to panika hvata pa se tjesis po forumu kako ces da profile hakovati Grin bjezis pod suknjicu  Kiss Kiss a mogu ti reci da ti lepo stoji  Grin Grin a ako oces da znas ima odma da uzmemo 70.000 Dija da napunimo djepove bugarima Tongue Tongue i samunj je igracina za razliku od tebe koji se krije pod suknjicu Wink Wink Grin



Ovo bezanje pod suknjicu sam video od vaseg velikog vodje deeraa Grin http://prntscr.com/1g0x3f Grin evo ga i dokaz da ne mozes da kazes kako nesto izmisljam HAHAHAHAHAHAHAHAHAH.... I samo da znas da je meni mnogo prijatnije i lepse pod suknjicom moje 26-ogodisnje devojke nego vasem vodji ispod suknjice njegove zene-babe Grin
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #37 na: Srpanj 18, 2013, 12:52:47 »

pa dobro gis opet si na gljivama  Cheesy ma dobro što si ti to u svojoj io karijeri napravija kad se toliko  Lips Sealed š ... koliko si ono zlata uzea ...niti jedno i mangupe zar stvarno misliš da smo pobigli od tebe  Grin  Grin  Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #38 na: Srpanj 18, 2013, 12:58:15 »



Ovo bezanje pod suknjicu sam video od vaseg velikog vodje deeraa Grin http://prntscr.com/1g0x3f Grin evo ga i dokaz da ne mozes da kazes kako nesto izmisljam HAHAHAHAHAHAHAHAHAH.... I samo da znas da je meni mnogo prijatnije i lepse pod suknjicom moje 26-ogodisnje devojke nego vasem vodji ispod suknjice njegove zene-babe Grin
ne znam ja koje prvi poceo da ulazi pod suknjicu Wink Wink i ko je meni pisao po mom profu sa nick nevena91 Wink Wink zato  Lips Sealed Lips Sealed i nemoj uzmati druge ljude nema potrebe za to kad samo kucako ja i ti Wink Wink bice (Cepic,Obloge i Suncobrani) Grin
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #39 na: Srpanj 18, 2013, 01:02:25 »

pa dobro gis opet si na gljivama  Cheesy ma dobro što si ti to u svojoj io karijeri napravija kad se toliko  Lips Sealed š ... koliko si ono zlata uzea ...niti jedno i mangupe zar stvarno misliš da smo pobigli od tebe  Grin  Grin  Grin


Samunjicu ja nikad do sad nisam isao na medalju... Grin samo na to da sabotiram saveze koji se kurce da su nepobedivi... poput stormborna velikog Grin nije mi bitna medalja niti ce ikad biti shvati to vec jednom... Smiley
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #40 na: Srpanj 18, 2013, 01:11:52 »

ne znam ja koje prvi poceo da ulazi pod suknjicu Wink Wink i ko je meni pisao po mom profu sa nick nevena91 Wink Wink zato  Lips Sealed Lips Sealed i nemoj uzmati druge ljude nema potrebe za to kad samo kucako ja i ti Wink Wink bice (Cepic,Obloge i Suncobrani) Grin


Nevena91 je profil za spijunazu ako ti nisi shvatio do sad...i mislim da si jedini koji nije al nema veze... Smiley tako da ne vidim razlog zasto ne bi smeo da pisem sa tog profila ...ja...kao i svih 30 ljudi koji ga koriste pored mene... pogotovo ako sam ja na odmoru da ti ne objasnjavam sad sve i onako neces shvatiti... Wink Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #41 na: Srpanj 18, 2013, 01:25:32 »


Nevena91 je profil za spijunazu ako ti nisi shvatio do sad...i mislim da si jedini koji nije al nema veze... Smiley tako da ne vidim razlog zasto ne bi smeo da pisem sa tog profila ...ja...kao i svih 30 ljudi koji ga koriste pored mene... pogotovo ako sam ja na odmoru da ti ne objasnjavam sad sve i onako neces shvatiti... Wink Grin
ako ces iskreno ne zanima me jeli za spijunazu ili ne prozivas druge da su privi poceli da bjeze pod suknjicu a ti si meni prvi pisao sa tog nick ali nebitno sad samo budi realan Wink Wink
Evidentirano
ironita
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 43


Profil
« Odgovor #42 na: Srpanj 18, 2013, 02:05:13 »

ako ces iskreno ne zanima me jeli za spijunazu ili ne prozivas druge da su privi poceli da bjeze pod suknjicu a ti si meni prvi pisao sa tog nick ali nebitno sad samo budi realan Wink Wink


ko bre proziva koga da bezi pod suknju...prelistaj poruke malo bolje pa ih pokazi gde ja to prvi nekog prozivam za suknjicu...ccc majko mila razmisljas li ti uopste dok pises nesto Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #43 na: Srpanj 18, 2013, 02:26:46 »



Ovo bezanje pod suknjicu sam video od vaseg velikog vodje deeraa Grin http://prntscr.com/1g0x3f Grin evo ga i dokaz da ne mozes da kazes kako nesto izmisljam HAHAHAHAHAHAHAHAHAH.... I samo da znas da je meni mnogo prijatnije i lepse pod suknjicom moje 26-ogodisnje devojke nego vasem vodji ispod suknjice njegove zene-babe Grin
okej ona sam slep a ti ne  Cool ali dobro bolest ne bira koga ce da udari tako da ti ne zamjeram Grin Wink
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #44 na: Srpanj 18, 2013, 03:34:41 »

toliko nervoze oko igre  Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!