Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:41:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: gubitak časti  (Posjeta: 2445 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
znjarko
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Rujan 18, 2009, 01:07:08 »

Dragi svi, danas sam primijetio da prilikom napada na jačeg protivnika gubim čast! Genijalno! Ova igrica bi kao JEDNAKO nečasne okarakterizirala i Davida i Golijata! Uistinu blistavo! Leonida i njegovih 300 bi vjerojatno izgubili svu čast, jer su se suprotstavili jačem protivniku....
Uostalom, glavno da ljudi mogu nešto platiti...gradi, unovačuj, širi....najbolje 10 na jednoga....Strategija, taktika i umjeće je bez veze...SILA RULZ!!!
Ako se pitate, evo zašto je blizzard hit: ONI ZNAJU RADITI IGRICE! uživajte....i na kraju: nije sramota ne znati...ali svejedno biste mogli pitati...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 18, 2009, 07:32:11 »

već je odgovoreno na to pitanje par puta.
gubitak časti radi i kod napada na jače i slabije protvnike van 2x. za to postoji valjani razlog. zamisli igrača i 5x slabijeg igrača. da se ne gubi čast za napad na obje strane, slabiji igrač bi mogao napasti jačeg kad god želi, a jači ne bi uopće mogao vratiti jer bi za svaki napad gubio 25 časti. i onda to nije pošteno ako jedna strana ne može uopće vraćati. da, ponekad bi ti bio slabiji igrač pa bi ti to bilo fora. ali ponekad bi ti bio jači igrač, pa ti ne bi bilo fora kad bi te slabiji napadao bez kazne a ti bi morao gubiti 25 časti za svaki napad na njega.
Evidentirano

artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 18, 2009, 11:00:50 »

a bogme jači igrači često ne hebu tu čast ni 5% barem ne u mom svijetu... a slabiji kad mu želi uzvratiti napada sa slabijom vojskom i sa smanjenim moralom i gubi čast za to. Trealo bi se tak napraviti da kad napadneš ful slabijeg od sebe, da tip ima pravo na kontra napad s bonusom morala i časti...
Evidentirano

germanijak
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 28


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 18, 2009, 12:03:43 »

totalno... kad je neko 2x jaci... trebo bi se moc branit od slabijeg igraca i daovaj nema penalty! mogli su to stavit tako, ovo nema smisla
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 18, 2009, 12:51:34 »

nitko ne kaže da su jači igrači stalno online. a i kad imaš recimo 500 k, možeš i tako napadati igrače do 1 milijun bez gubitka ičega. sumnjam da će te zanimati oni od 2 milijuna.
Evidentirano

znjarko
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #5 na: Rujan 18, 2009, 01:27:37 »

Fair play je lijepa stvar, ali ovdje se štite oni kojima to ne treba. Ukoliko jači napadne slabijeg - pogledamo li čast pojedinih igrača onda je jasno da je to obrazac ponašanja - slabiji može pokušati uzvratiti i biva penaliziran! Praktički, favoriziran je "neviteški" način ponašanja. Sigurno da se to moglo riješiti na kvalitetan način, ali nije... i to je moj komentar. Možda netko u budućnosti odluči popravljati loše. Pa neka ne kaže da nije čuo...

Evidentirano
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 18, 2009, 01:30:36 »

pa zanimat će te kad te napadaju svaka 2-3 dana  Grin Grin Grin
Evidentirano

artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 18, 2009, 01:34:32 »

znjarko dojdi u moju temu Prijedlog  Cool
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 18, 2009, 04:02:44 »

pricate gluposti ja mislim.... zasto vi zivite u uvjerenju da su samo oni "jaci" igraci neposteni??? pa oni su znatno vise puta plemenitiji od ovih s malo bodova... i sad bi s time sto ste vi naveli, trebali tim "slabijim" igracima dat mogucnost da bez imalo problema rokaju i zahebavaju ove jace, a ovi pak ne mogu uzvratit samo tako... vidio bih ja vas da ja recimo imam 4x manje bodova od vas i briga me za cast, pa da vas pikam nonstop (15 puta dnevno) kad god mi se prohtije.. a vi ratujete ili neznam sta, i svaki bod casti vam je bitan radi morala pa ne mozete uzvratit...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 18, 2009, 04:49:47 »

moje misljenje je da kada jaci napada slabijeg treba gubit i cast i moral.... razlog jedostavan ako se ufurate malo u igricu to bi zvucalo ovak gubite cast jer vas niko nevoli i radite teror na nemocnima odnosno puno slabijima a moral jer i samoj vojsci se neda ic u rat protiv nekoga slabijeg..... a u slucaju kada slabiji napada jaceg trebao bi dobit casti iz razloga sto ce svi to gledat kao hrabrost i prema tome ces bit pocascen ali moral vojske bi opet trebao biti izgubljen jer vojnici idu u napad na jaceg i to im nimalo neulijeva povjerenje.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 18, 2009, 04:53:44 »

taj dio igre je takav od početka i nema ga razloga mijenjati. imate dosta igrača u 2x, a ako želite napasti nekog van, sustav na isti način tretira napadanje slabijih i jačih pa je pošten.
a što se tiče davanje časti kod napada na jačeg, već vidim ljude koji napadaju, dobivaju čast i otkazuju napade. ili napadaju frenda sa 1000 kopljanika na borbu na polju samo da nabiju čast.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 18, 2009, 05:06:49 »

taj dio igre je takav od početka i nema ga razloga mijenjati. imate dosta igrača u 2x, a ako želite napasti nekog van, sustav na isti način tretira napadanje slabijih i jačih pa je pošten.
a što se tiče davanje časti kod napada na jačeg, već vidim ljude koji napadaju, dobivaju čast i otkazuju napade. ili napadaju frenda sa 1000 kopljanika na borbu na polju samo da nabiju čast.
to sto si rekao sve stoji ali ako bi si dali malo truda onda bi mogli napravit da se cast dobiva tek nakon bitke kao sto se gubi tek nakon porobljavanja.... a sto se tice dijela s napadom s 1000kopljanika i to se da rijesit kao u ratu ako u napadu na utvrdu napadac izgubi 5% svoje vojske tek se onda utvrda smatra punom u ovom slucaju mogu npr ako napadac izgubi 10-15-20% svoje vojske onda dobije cast.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 18, 2009, 09:48:38 »

a bogme jači igrači često ne hebu tu čast ni 5% barem ne u mom svijetu... a slabiji kad mu želi uzvratiti napada sa slabijom vojskom i sa smanjenim moralom i gubi čast za to. Trealo bi se tak napraviti da kad napadneš ful slabijeg od sebe, da tip ima pravo na kontra napad s bonusom morala i časti...
ja se ispričavam,nisam mislio na sve jače igrače u smislu prvih 10 ili prvih 100, nego općenito kad jači napada ful slabijeg  Cool
a što se tiče pikanja, ne smatram to u redu, već stojim iza ovog svog prijašnjeg posta, koji bi igru napravio zanimljivijom, a vojnici bi bili motivirani jer im je protivnik spalio selo, silovao žene i ukrao stoku  Grin Grin Grin
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 18, 2009, 10:25:48 »

ja kužim vas i na početku nije bilo tog sa časti, ali onda su zbilja slabiji mogli napadati jače a jači nisu mogli jer previše gube. i normalno da kužim da pred kraj ere jači traže ljude koje mogu lako ubiti uz mali gubitak časti. jer dobivaju puno vojnih bodova. ali npr netko tko gubi 10 časti za svaki napad neće dnevno ići u 10 napada na tog protivnika. dok ako slabiji ne bi gubio, onda on može ići. prije je bilo lakše malo u realmovima jer su imali onlie status. sad ako bi jači samo jednom napravil zamku, slabiji je gotov.
u pravu ste da manjem treba hrabrost da napadne jačeg, ali sustav je na taj način pošten i razlog zašto sam vam rekao. i tako će ostati jer se to neće mijenjati. ne zbog mene, ja samo imam strpljenja da pojasnim stvar.
realno gledano, napadi van dometa su rijetki, ako ne računamo stalne napade na neaktivne rudnike. i dešavaju se u situacijama, obično kasnije u igri kad se skupljaju vojni bodovi. i strategija obrane je jednostavna - army save. kad niste online, vojska ne smije biti doma. jer uvijek ima netko jači od vas.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 18, 2009, 10:32:11 »

jer uvijek ima netko jači od vas.

osim od mene naravno  Grin Cool
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!