Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 06:31:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PRIJEDLOG  (Posjeta: 838 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« na: Rujan 18, 2009, 01:01:47 »

Pošto svako toliko bude nešto s imperijom u zadnje vrijeme - nenapadanje, obnavljanje servera, gubitak goldminova, nefunkcionalan chat itd itd itd,
reci ti njima Tigeru da oni lijepo i naprave par pozitivnih promjena - npr. uvesti datume i vrijeme napada u savezničkim napadima i mogućnost selektiranja bitaka po napadaču ili napadnutome. Poboljšajte kartu da ne moram mišem tri sata loviti točkicu da vidim tko mi je saveznik ili iz protivničkog saveza kad pregledavam minimap. I by the way - igramo vjerojatno igru s najsporijim učitavanjem stranica.  *WASSUP*
Osim toga zašto ste nas uopće pitali što treba poboljšati kad se ništa od toga nije napravilo? Zbog toga nisam htio staviti ovaj post među prijedloge, koji se ne uvažavaju. Lijepo što ih ti pročitaš, ali oni gore ništ ne rade....  Cry
Evidentirano

KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 18, 2009, 10:19:39 »

o rade oni rade..na imperial hero Smiley  admini su puni posla i nije im lagano zamisli imperia online global wars imperial hero  *freak* sviđa mi se prijedlog ali nezz jesu ikad prihvatili ijedan prijedlog  Shocked
Evidentirano
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 18, 2009, 10:57:17 »

Pa plaćeni su za to!   *WASSUP* Ako su imali vremena maket goldmajnove mogu i nešt korisno napraviti, šta ne? Ili barem vratiti goldmajnove.... Cry
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2009, 12:02:58 od artwarrior » Evidentirano

germanijak
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 28


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 18, 2009, 12:01:48 »

zasto otvaraju nove projekte ako nemogu onda odrzavat stare? blesavi bugari *xxx*
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 18, 2009, 12:04:19 »

zasto otvaraju nove projekte ako nemogu onda odrzavat stare? blesavi bugari *xxx*
lova  Grin
Evidentirano
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 18, 2009, 12:09:17 »

no no, budu ju popušili, ak imaš 10 loših proizvoda nećeš zaraditi više nego ako imaš tek par al dobrih, ionako svi trube travian travian,
tamo se barem lijepo dade sve učitati...
al  Lips Sealed , ja sam imperijalac, pa sad se mogu samo žaliti, al uzalud. mi koji volimo ovu igru idemo se i žaliti, jer ju nećemo poslat k vragu i odustati od nje  *heart* Grin
al dobro ćemo razmisliti o idućem svijetu... pa neće biti više love koliko je bilo  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!