Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:26:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 48 49 [50]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 85951 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #735 na: Srpanj 04, 2013, 02:02:10 »

eee Smiley samo da pozelim srecu sutra Smiley Smiley pa neka najbolji pobijedi Smiley
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #736 na: Srpanj 05, 2013, 08:03:10 »

izraz debili se ne odnosi na sve vec na 3lika koji umjesto da se vesele i cestitaju ostalima vec 2 stranice konstantno pljuju po meni. mozda si u pravu, kad ih tako nazovem, vrijedjam ljude koji su silom prilika bolesni na taj nacin. ponovno procitaj  sto klaun , dacmih i precizni pisu i sve ce ti biti jasno, a ako se netko drugi nasao uvrijedjen , moja isprika i cestitka svima koji su se kvalificirali  
pogledajte lik pise nama koji igramo za reprezentaciju i onda ga tiger ili kika nagrade tako sta ga stave za reportera,neko bi za to dobio ban ali ne i horus jer njemu se nesmi nista ipak on kupuje skrinje od 200 eura.sramota.al ako mene bana radi rijeci "DEBIL" e onda cu svaki dan pisat flinstounu i krumu pa nije ovaj nas forum centar svita
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #737 na: Srpanj 05, 2013, 08:08:51 »

djontravolta, cestitam ti na zasluzenom osovjenom 1. mjestu po ekonomskim bodovima. bodovi koje si sakupio zasluzeno ti donose i poziciju vodje nase repke na svjetskom i ja je necu osporavati, ipak sam malo stariji od tebe i ne prilice mi djecacki ispadi koje si ti imao ovih dana jer si posumljao da bi ti igracka mogla ispasti iz ruku. nadam se da ces tu duznost odgovorno obavljati, i da ces uz znanje imati i puno srece . jer kraj ovakvih debila ce ti sreca biti potrebna. ako nista drugo klauna imamo, pa cemo se dobro nasmijati. a ti bi se trebao uozbiljiti i napraviti strategiju da nesto napravimo. iako bez igora, goronje i anubisa ,a s ovim debilima sto se keslaju tu, tesko cemo nesto napraviti
evo jos jedne prukice za nase CM-ove krasan izbor reportera.ja sam prisiljen bit pristojan tako da ocekujem da cete i ovog gospodina kaznit  Grin Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #738 na: Srpanj 05, 2013, 08:25:52 »

kvalifikacije su gotove  , tema zakljucana
Evidentirano

 Str: 1 ... 48 49 [50]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!