Imperia Online Croatia
Ožujak 30, 2024, 05:51:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 47 48 [49] 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 85960 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #720 na: Srpanj 03, 2013, 03:07:47 »

Svijet Svjetsko prvenstvo će početi 2. studenog u 17:00 GMT +2
 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
tony.montana
Lieutenant
***

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 148



Profil
« Odgovor #721 na: Srpanj 03, 2013, 03:21:22 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Svijet Svjetsko prvenstvo će početi 2. studenog u 17:00 GMT +2
 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #722 na: Srpanj 03, 2013, 03:56:03 »

Sve sto vise citam Forum sve mi se vise ne igra IO stvarno vec oko 6 Godina igram IO i vecinu svjetova igram sam samcat nepridruzujem se savezima iz razloga sto sam poslovno zauzet IO koristim za opustanje mozga od RealLife

ali da pojedinci toliko mogu da pretjeraju to ni u svom poslu gdje stvarno dnevno sa stotinu razliciti likova imam posla nisam dozivio , najvjerojatnije se to ovdje dogadja iz razloga jer u Virtualnom svijetu su samo nepoznanice i Virtualna imena pa se Covjek ovdje osijeca mocnijim nego u pravom zivotu , vaki kao crayze horse su vecinom ljudi manje prodorne snage i povuceni tipovi koji na sve odgovaraju "da bit ce kako kazete sefe" a zatim ovdje se predstavljaju kao velikani .

Ja se sjecam prije oko 4 godine smo igrali zajedno , bijo je Vodja  toliko je dobar bio da se savez raspo u roku od 4 tjedna , suigraci su mu bili vazni radi donacije u saveznu blagajnu da si moze dici sto veci nivo Kontraspijunaze da ga bugari ne rasture , iz vecine saveza gdje nije uspio biti Vodja je izbacen nakon kraceg vremena jer u ratu nikad nije bio niti prisutan niti aktivan.

A sto se tice Dijamanata , da ova igra bez dijamanata je nula , bez dijamanata nema uspijeha i stvarno je realizacija top igraca mjerena u Euricima , ja da imam vremena koliko imam eurica nikad nitko nebi bio ispred mene u ovoj igri , shvati te ovo je samo IGRA a ne natjecanje ko ce vise potrositi i da Hrvatska urota je da su Hrvati medju najnesloznijim nacijama na Svjetu u povijesti je istina da uvijek jedan odudara od ostalih i izdaje naciju jer nije kako on zeli , Horus neznam ko si ni sta si ali zapamti DRUG TITO je odavno umro i njegov rezim odavno nema mjesta medju Hrvatskim narodom,

 [:-} [:-} [:-}
sta se horusa tice slazem se ali sta se tice pametovanja sad to se neslazem,niti se sicam da te neko spominja niti nas ti trebas ucit da su dijamanti sve u ovoj igri.inace reprezentacija je slozna a uostalom kako ti uopce znas ko je slozan a ko nije.zato ako ti fali paznje poduzmi nesto,skini se gol i odaj po gradu npr.. a ne ovde pametovat i tako privlacit paznju na sebe(ja bi bio prvi,nebi mi moga niko nista bla,bla,bla a horusu nesto govoris) aj lec sinko netreba nam novi horus
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #723 na: Srpanj 03, 2013, 03:57:47 »

 Grin kraljevski krkan Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #724 na: Srpanj 03, 2013, 05:52:01 »

e moj klaune...  Grin Grin Grin
http://www.youtube.com/watch?v=tykQfAIi0I0#at=209
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #725 na: Srpanj 03, 2013, 05:52:35 »

Sve sto vise citam Forum sve mi se vise ne igra IO stvarno vec oko 6 Godina igram IO i vecinu svjetova igram sam samcat nepridruzujem se savezima iz razloga sto sam poslovno zauzet IO koristim za opustanje mozga od RealLife

ali da pojedinci toliko mogu da pretjeraju to ni u svom poslu gdje stvarno dnevno sa stotinu razliciti likova imam posla nisam dozivio , najvjerojatnije se to ovdje dogadja iz razloga jer u Virtualnom svijetu su samo nepoznanice i Virtualna imena pa se Covjek ovdje osijeca mocnijim nego u pravom zivotu , vaki kao crayze horse su vecinom ljudi manje prodorne snage i povuceni tipovi koji na sve odgovaraju "da bit ce kako kazete sefe" a zatim ovdje se predstavljaju kao velikani .

Ja se sjecam prije oko 4 godine smo igrali zajedno , bijo je Vodja  toliko je dobar bio da se savez raspo u roku od 4 tjedna , suigraci su mu bili vazni radi donacije u saveznu blagajnu da si moze dici sto veci nivo Kontraspijunaze da ga bugari ne rasture , iz vecine saveza gdje nije uspio biti Vodja je izbacen nakon kraceg vremena jer u ratu nikad nije bio niti prisutan niti aktivan.

A sto se tice Dijamanata , da ova igra bez dijamanata je nula , bez dijamanata nema uspijeha i stvarno je realizacija top igraca mjerena u Euricima , ja da imam vremena koliko imam eurica nikad nitko nebi bio ispred mene u ovoj igri , shvati te ovo je samo IGRA a ne natjecanje ko ce vise potrositi i da Hrvatska urota je da su Hrvati medju najnesloznijim nacijama na Svjetu u povijesti je istina da uvijek jedan odudara od ostalih i izdaje naciju jer nije kako on zeli , Horus neznam ko si ni sta si ali zapamti DRUG TITO je odavno umro i njegov rezim odavno nema mjesta medju Hrvatskim narodom,

 [:-} [:-} [:-}

Autobiografija Ahilesa uskoro u prodaji na kioscima Tiska za samo 29,90 kn
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #726 na: Srpanj 03, 2013, 06:35:23 »

hahahaha što nam je dosadno......
još malo.... manje od 24 sata pa kad se prefokusiramo na druge.... ajme ...

 Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #727 na: Srpanj 03, 2013, 07:59:45 »

ma sve ćemo ih razbit...  Cool
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #728 na: Srpanj 03, 2013, 08:24:02 »

ovako bi trebale izgledati bitke na SP



Evidentirano

Someone
Gost
« Odgovor #729 na: Srpanj 03, 2013, 09:09:06 »

500k balista:D:D Nego kada ću moći donirati za svoju voljenu naciju? Na stranicama piše da se može, ali?? *freak*
Evidentirano
tony.montana
Lieutenant
***

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 148



Profil
« Odgovor #730 na: Srpanj 03, 2013, 09:22:31 »

Autobiografija Ahilesa uskoro u prodaji na kioscima Tiska za samo 29,90 kn
zar nije 29.99  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #731 na: Srpanj 03, 2013, 10:05:46 »

500k balista:D:D Nego kada ću moći donirati za svoju voljenu naciju? Na stranicama piše da se može, ali?? *freak*

ti dječko kao reporter možeš sve to šta si dobio dati nama da se igramo... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #732 na: Srpanj 03, 2013, 10:51:19 »

Dao bi ja ali zarađeni su:)

bitna je samo tvoja volja, sve se da sredit... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
tony.montana
Lieutenant
***

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 148



Profil
« Odgovor #733 na: Srpanj 03, 2013, 11:55:25 »

mrki
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #734 na: Srpanj 04, 2013, 01:02:48 »

Grin kraljevski krkan Grin
kraljevsi krkani  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 47 48 [49] 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!