Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 01:15:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 86143 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #540 na: Srpanj 01, 2013, 12:47:34 »

Vidim horusa svi vole i svima je duhovit Grin
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #541 na: Srpanj 01, 2013, 12:54:05 »

pa zar nisi ošao spat frende?
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #542 na: Srpanj 01, 2013, 12:55:55 »

pa zar nisi ošao spat frende?

Evo obavio s curom sta sam imo Smiley i doso stitsnut nesto na imp Grin
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #543 na: Srpanj 01, 2013, 12:58:41 »

brzo si to obavio Grin
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #544 na: Srpanj 01, 2013, 12:59:14 »

bolje "stišći" IO Grin
Evidentirano
starca
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #545 na: Srpanj 01, 2013, 01:13:56 »

realno Hours za vodju  Cool
Evidentirano
starca
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #546 na: Srpanj 01, 2013, 01:34:47 »

Hours ja navijam da ti budes vodja  Grin
Vidim po tvojim medaljama da si jako dobar igrac  Cool
I jedino takav zasluzuje da bude vodja Hrvatske reprezentacije  !  Cool
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #547 na: Srpanj 01, 2013, 02:17:46 »

reče sova i ode spavat...duga je noć....a nas je malo...nekoga će progutat tmina sudbine....dok traži čitavu  kost u suštini tmine...zapita se!!!  nisam li zalutao u bespuća tišine!???
hladno je....
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #548 na: Srpanj 01, 2013, 02:18:24 »

porobilo nas  Cry
 *hahaha*
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #549 na: Srpanj 01, 2013, 08:10:55 »

šta ste rekli tko je favorit? Brazil? Bugarska? Ja ne bih o favoritima, već o neprijateljima... a koliko mogu primetit ovdije smo mi sami sebi najveci neprijatelji, a jesmo jer imamo takvog čovjeka koji igra za nas ili bolje reći SEBE (horus)...
Ja ne mogu vjerovati što ti pišeš  *crazy* Prijetiš suigračima o skidanju činova, uskraćivanju dija i raspštanju reprezentacije  Huh? Alo "igračino" nije ti ovo glupi AmonRaa, ne igraš za sebe već svoju zemlju... pitam se samo koliko ti je dija obećano da uništiš cro ekipu ili su ti možda ponudili toliko željeno mjesto u IO tvrtki?  *freak* *freak* *freak*

Vidim da te se i zemlja odrekla kad nisi u mirovini nego moraš po stare dane tražit posao u virtuelnom svijetu  *crazy*

Pošalji mi žiro racun da ti uplatim nešto novca da preživis svjetsko jer od tolikog "znanja" založio si i bubreg a i kuća je pod hipoteku...  Cry

Uplatit ću ti nešto novca koliko danas ovo ti javno obećajem jer mi te je iskreno žao  Cry Cry Cry
Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #550 na: Srpanj 01, 2013, 09:27:17 »

šta ste rekli tko je favorit? Brazil? Bugarska? Ja ne bih o favoritima, već o neprijateljima... a koliko mogu primetit ovdije smo mi sami sebi najveci neprijatelji, a jesmo jer imamo takvog čovjeka koji igra za nas ili bolje reći SEBE (horus)...
Ja ne mogu vjerovati što ti pišeš  *crazy* Prijetiš suigračima o skidanju činova, uskraćivanju dija i raspštanju reprezentacije  Huh? Alo "igračino" nije ti ovo glupi AmonRaa, ne igraš za sebe već svoju zemlju... pitam se samo koliko ti je dija obećano da uništiš cro ekipu ili su ti možda ponudili toliko željeno mjesto u IO tvrtki?  *freak* *freak* *freak*

Vidim da te se i zemlja odrekla kad nisi u mirovini nego moraš po stare dane tražit posao u virtuelnom svijetu  *crazy*

Pošalji mi žiro racun da ti uplatim nešto novca da preživis svjetsko jer od tolikog "znanja" založio si i bubreg a i kuća je pod hipoteku...  Cry

Uplatit ću ti nešto novca koliko danas ovo ti javno obećajem jer mi te je iskreno žao  Cry Cry Cry
: Horus je igracina nemoj tako:D Kad bi na SP bilo napadi svakih 24 sata mozda bi onda nesto i napravio ovako ce opet biti kanta za nabijanje.Ali ko zna mozda je ovo prvenstvo odlucio odigrati kvalitetno:)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #551 na: Srpanj 01, 2013, 09:43:12 »

šta ste rekli tko je favorit? Brazil? Bugarska? Ja ne bih o favoritima, već o neprijateljima... a koliko mogu primetit ovdije smo mi sami sebi najveci neprijatelji, a jesmo jer imamo takvog čovjeka koji igra za nas ili bolje reći SEBE (horus)...
Ja ne mogu vjerovati što ti pišeš  *crazy* Prijetiš suigračima o skidanju činova, uskraćivanju dija i raspštanju reprezentacije  Huh? Alo "igračino" nije ti ovo glupi AmonRaa, ne igraš za sebe već svoju zemlju... pitam se samo koliko ti je dija obećano da uništiš cro ekipu ili su ti možda ponudili toliko željeno mjesto u IO tvrtki?  *freak* *freak* *freak*

Vidim da te se i zemlja odrekla kad nisi u mirovini nego moraš po stare dane tražit posao u virtuelnom svijetu  *crazy*

Pošalji mi žiro racun da ti uplatim nešto novca da preživis svjetsko jer od tolikog "znanja" založio si i bubreg a i kuća je pod hipoteku...  Cry

Uplatit ću ti nešto novca koliko danas ovo ti javno obećajem jer mi te je iskreno žao  Cry Cry Cry


drago mi je bojane da me netko zali, ali vjeruj mi nije potrebno. vidim da nisi nista razumio pa cu ti pojasniti,  vidim da nisi ti kriv posto ne govoris hrvatski. ne bi trebao komentirati na ovom forumu posto ne razumijes nas jezik pa ne znas ni o cemu pisemo.
sto se novaca tice ne moras mi nista uplacivati, dovoljno je da uplatis dijamante ako ih mozda dobijes za ovu sramotu koju si pokazao ovdije kao reporter. uplati ih na moj racun u cs1 svijetu danas i ja cu to javno objaviti da ljudi vide da si covijek od rijeci. Smiley

da ti prevedem ovu nebulozu o pretnjama. oces na engleski, srpski ili njemacki.  Huh?
znaci: nas igrac koji je celo vreme bio na prvom mestu, pred kraj kvalifikaicja je skontao da mozebiti nece tamo i zavrsiti, pa nece ni biti vozd nacionalne selekcije. kad mu je to doslo do uma , poceo je da preti kako on mora biti vozd, te ako se ne kvalifikuje kao takav da ce da se kandiduje za vozda i na takav nacin postati isti. na sto sam mu ja odgovorio da ako to napravi da ce biti sankcionisan cinom  i dijama. jer on inace kao drugi igrac u kvalifikaicjama moze birati cin po volji na osnovu svog drugog mesta, ali ne moze biti vozd. znaci radi se o tome a ne da pretim suigracima. jel ti prevod dobar Huh? jesi li sad razumeo. Huh?

a sad bojane da te pitam nesto pa da mi pred svima odgovoris: kako si se imao obraza prijaviti da budes hrvatski raporter. zar mislis da ce ti netko platiti sto si ovdije svaki dan minutu copy/paste postao par slova i brojki i u tih par slova pokazao koliko si nepismen za hrvatski jezik. pa pobogu sam si napisao da govoris 4 jezika , sto nisi pisao na jezicma zemlje koje govoris a ne na hrvatskom, po kom uzgred receno pljujes na srpskom forumu.
i na kraju ti si prevarant Shocked Shocked Shocked u hrvatskoj si  reporter, a kvalificiras se za srbijansku nacionalnu vrstu, sto prema pravilima nije dozvoljeno. znaci da te treba diskvalificirati ako si tamo slucajno u prvih 15, a ovdije ti naravno ne isplatiti za tvoje kvazi reporterstvo. na kraju, nemam dokaza ali dao bih se kladiti da si i u njemackoj reporter posto tamo zivis i na taj nacin "vadis" dije od IO. eto vidis,  ja ne trebam ni hipoteku, cak se ne trebam ovako prostituirati po tudjim forumima ,da te ovdije svaki posteni hrvatski igrac prezire koji je htio postati reporter i zaraditi koju diju. jer je tebe netko nepismenog postavio ovdije da nam solis pamet.
eto toliko od mene, veliki pozdrav i ne zaboravi uplatiti sto si obecao. jer valjda je rijec jos ono sto ti je ostalo Smiley
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #552 na: Srpanj 01, 2013, 09:58:30 »

a bit ces vođa jedan dan dok ne izglasamo travoltu,a poslje toga ces izletit iz saveza valjda si tolko inteligentan da to znas  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #553 na: Srpanj 01, 2013, 10:08:13 »

ajme jadoooo  *crazy* *crazy* *crazy*

http://prntscr.com/1cwwef

Prvo nemoj mi glumit da ovo nisi ti, jer i ptice na grani znaju da je ovo tvoj nalog kao i ostalih 2-3 koja su u Amon jer je jasno kao dan da niko nece sa tobom da igra.... pravis multy naloge saljes sebi zlata i prodajes rese po nizoj ceni.. aj aj pusti te stare fore matori  ;D ;D ;D

Nego ne brukaj se, rekoh ti posalji mi u pp broj ziro racuna i ja ti posaljem novca da imas sto da jedes, a za dijamante ja da ti saljem? hah pa to bi bio totalni promasaj, bolje nekom napustenom carstvu da posaljem pametnije bi ga iskoristio...

A to da li ja poznajem hrvatski, i koliko jezika govorim nije tema u mom predhodnom postu... ali ti skreces sa teme jer te dotakla istina pa sada nabijas meni na nos za dije od reporterstva...

Odakle sam, gde zivim, cije sam nacionalnosti je totalno nebitno u ovom slucaju o cemu mi pricamo... eto ti si Hrvatski drzavaljanin pa opet pretis kako ces da za Lips Sealed es svoju zemlju...  *hmm*

Ako vecina izglasa da travolta bude vodja, znaci da je to bolje po ekipu i drzavu, tu se ti ne pitas puno, ali po tvom komentaru, radije ces za Lips Sealed ati drzavu ako ne bude po tvom nego igrati za boju svoje zemlje... ali nista cudno... ako si se u blitz svetovima prodao Bugarskom savezu, zasto ne bi i ovde  *tired* *tired* *tired*
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #554 na: Srpanj 01, 2013, 10:12:07 »

vazan je njegov ego a ne reprezentacija,al on ce bit vođa na sv.nikad  Grin Grin Grin netresite se takvu sramotu nebi niko dopustio  Grin Grin Grin moze bit clan repke vodonosa i to samo ako bude dobar i miran vođa se zna jos od lani
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!