Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:05:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 85938 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #375 na: Lipanj 28, 2013, 10:48:39 »

bar ti nece bit tesko kad prvi dan izletis iz reprezentacije,u zamisli da si otvarao skrinje od 49 i 99 onda bi stvarno bilo zalosno da se ekipa dogovori i takvog potrosaca izbaci  Grin Grin Grin a imperija bogu hvala daje takve demokratske mogucnosti nasim reprenzetativcima  Grin Grin Grin
Grin
Evidentirano

Precizni
Lieutenant
***

Karma: +33/-14
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #376 na: Lipanj 28, 2013, 10:51:50 »

znam pravila to odlucuju decki u savezu


 [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
http://www.youtube.com/watch?v=gx1AANX7OK8
Evidentirano

Haters Gonna Hate!
luckgood
Gost
« Odgovor #377 na: Lipanj 28, 2013, 11:18:03 »


Mi smo decki kaj pijemo stajecki Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #378 na: Lipanj 28, 2013, 04:52:01 »

evo kladim se u 2 dijamanta da nitko nema manje gubitke od mene  Cool  Smiley
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #379 na: Lipanj 28, 2013, 04:56:42 »

kak se uspjevaš tak dobro obranit?
ja uz silne dijamante imam po napadu 15k bodova gubitka... Embarrassed Embarrassed
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
luckgood
Gost
« Odgovor #380 na: Lipanj 28, 2013, 05:21:56 »

kak se uspjevaš tak dobro obranit?
ja uz silne dijamante imam po napadu 15k bodova gubitka... Embarrassed Embarrassed


hahahah
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #381 na: Lipanj 28, 2013, 05:22:35 »

kak se uspjevaš tak dobro obranit?
ja uz silne dijamante imam po napadu 15k bodova gubitka... Embarrassed Embarrassed
đaba ti dije kad neznas igrat  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #382 na: Lipanj 28, 2013, 08:35:02 »

koji je ovo val ?
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #383 na: Lipanj 28, 2013, 08:41:32 »

koji je ovo val ?

broji, krkane...Grin 23, još dva poslije ovoga...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #384 na: Lipanj 28, 2013, 09:17:12 »

 
broji, krkane...Grin 23, još dva poslije ovoga...
Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #385 na: Lipanj 29, 2013, 08:30:17 »

horuse... ne rise... prekini glumit neku svoju veličinu.. ne preseravaj se, igra Lips Sealed  hlebe mi se koji ćeš bit, al nemoj lagat, nema potrebe... igraj za hrvatsku, nemoj bit sebično đubre kakvo jesi inače, nego igraj za ekipu.... škrinje otvaraš do 100, i nemoj lagat narod... zašto ti to čini gušt, ne znam... a vjerovatno ne znaš ni ti...
hmmm mrkica , mrkica, ja nisam svoja velicina , vec ocito tvoja, i to tvoja nedostizna velicina. odkud ti i ideja ja otvaram skrinje od 100 dija i da lazem. evo reci cu ti. ZATO STO IH TI OTVARAS!!!  a u svojoj glavi si zamislo da si priblizno igrac kao ja, pa ono mislis: ako ja otvaram skrinje od 100 dija a imam 200k bodova manje od horusa i on ih mora otvarati. e pa decko u krivu si !!!! daleko su tvoje igrace sposobnosti od mene i to sto si otvarajuci skrinje od 100 dija dodatno potrosio preko 1000kn samo da dokazes da mi se mozes pribliziti to je tvoj problem. jer ocito ih nisi otvarao da se kvalificiras , jer bi se kvalificirao i bez njih. znaci htio si pokazati da si barem kao ja ili blizu meni, ali nisi. evo ti dokaz da ne trosim skrinje od 100 dija, jer nemam razloga za to.

http://prntscr.com/1cjp7u

 mislim da cu i ovako biti prvi iako je to vama svima svejedno, jer sam i tako vladeku obecao da cu mu dati sa vodi savez iz mog racuna ako ga kojim slucajem predjem, sto bi se trebalo dogoditi.
na kraju nemoj misliti da te omalovazavam ili optuzujem, ja bih isto tako postupio kao i ti. da ovdje kojim slucajem igraju kvalifikacije viktorarth, AMA , efecee ili nas tiger da smije igrati, i ja bih sigurno dosao u napast da otvaram skrinje od 100 dija i pitanje je bih li bio bolji od njih. jer ja nemam problema s velicinom, kad je netko bolji ja priznam, i postujem to.
unatoc svemu izjava da otvaras skrinje od 100 dija je moja predpostavka, ako nije tako skobodno me demantiraj slikom tvojih skrinja i ispricat cu ti se,a do tada stoji kako sam napisao Smiley
Evidentirano

samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #386 na: Lipanj 29, 2013, 09:27:54 »

Ovo svjetsko osvaja Brazil Bugari u kvalifikacija isti kao mi Hrvati Grin

 ti si waljda crnogorac...a do juche si bio srbin  ;D ustwari...ti imash swega 12 godina  Smiley
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #387 na: Lipanj 29, 2013, 09:35:05 »

hmmm mrkica , mrkica, ja nisam svoja velicina , vec ocito tvoja, i to tvoja nedostizna velicina. odkud ti i ideja ja otvaram skrinje od 100 dija i da lazem. evo reci cu ti. ZATO STO IH TI OTVARAS!!!  a u svojoj glavi si zamislo da si priblizno igrac kao ja, pa ono mislis: ako ja otvaram skrinje od 100 dija a imam 200k bodova manje od horusa i on ih mora otvarati. e pa decko u krivu si !!!! daleko su tvoje igrace sposobnosti od mene i to sto si otvarajuci skrinje od 100 dija dodatno potrosio preko 1000kn samo da dokazes da mi se mozes pribliziti to je tvoj problem. jer ocito ih nisi otvarao da se kvalificiras , jer bi se kvalificirao i bez njih. znaci htio si pokazati da si barem kao ja ili blizu meni, ali nisi. evo ti dokaz da ne trosim skrinje od 100 dija, jer nemam razloga za to.

http://prntscr.com/1cjp7u

 mislim da cu i ovako biti prvi iako je to vama svima svejedno, jer sam i tako vladeku obecao da cu mu dati sa vodi savez iz mog racuna ako ga kojim slucajem predjem, sto bi se trebalo dogoditi.
na kraju nemoj misliti da te omalovazavam ili optuzujem, ja bih isto tako postupio kao i ti. da ovdje kojim slucajem igraju kvalifikacije viktorarth, AMA , efecee ili nas tiger da smije igrati, i ja bih sigurno dosao u napast da otvaram skrinje od 100 dija i pitanje je bih li bio bolji od njih. jer ja nemam problema s velicinom, kad je netko bolji ja priznam, i postujem to.
unatoc svemu izjava da otvaras skrinje od 100 dija je moja predpostavka, ako nije tako skobodno me demantiraj slikom tvojih skrinja i ispricat cu ti se,a do tada stoji kako sam napisao Smiley

pa neko je juche napisao da otwara samo do 25  ;D horuse...welichash se..prizemlji se malo Smiley strashan je to bedak ako to neko drugi uradi umesto tebe...(dodushe...malo li ix je to uradilo  Grin Grin )
Evidentirano
luckgood
Gost
« Odgovor #388 na: Lipanj 29, 2013, 09:47:01 »

ti si waljda crnogorac...a do juche si bio srbin  ;D ustwari...ti imash swega 12 godina  Smiley


Otkud ti to? hahahhahahahahahahahhahaha Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #389 na: Lipanj 29, 2013, 10:01:47 »

pa neko je juche napisao da otwara samo do 25  ;D horuse...welichash se..prizemlji se malo Smiley strashan je to bedak ako to neko drugi uradi umesto tebe...(dodushe...malo li ix je to uradilo  Grin Grin )
¸
ajde rozi ventiliraj odavde, jova i mile te cekaju tamo da ti urade servis. pa  nije bre lepo da te cekaju dok ti ovde ucis pisat latinicu  ;D
Evidentirano

 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!