Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:08:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 86308 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #555 na: Srpanj 01, 2013, 10:23:16 »

 Grin Grin Grin Grin Je-bo mene onaj odozgo,,čije se ime ne spominje uzalud ako ima iko normalan tu Grin Grin na svjetskom če bit baš pravi KRKANI UNITED Grin Grin,,jedno je sigurno,,il raspad sistema 1 dan,il čemo se svima naj-majke Cheesy kako god bude bit če zabavno
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #556 na: Srpanj 01, 2013, 10:26:46 »

Grin Grin Grin Grin Je-bo mene onaj odozgo,,čije se ime ne spominje uzalud ako ima iko normalan tu Grin Grin na svjetskom če bit baš pravi KRKANI UNITED Grin Grin,,jedno je sigurno,,il raspad sistema 1 dan,il čemo se svima naj-majke Cheesy kako god bude bit če zabavno
brazilcima cemo se na Lips Sealed  mame da vide da nije u soldima sve,od kad igram ovu igru samo me borba zanima a tako ce i na svjetskom bit.pali i robi.a i najbolje je ovako kad se kenja prije svjetskog bit ce tamo luđe sve napaljeno  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #557 na: Srpanj 01, 2013, 10:28:36 »

MI HRVATI Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #558 na: Srpanj 01, 2013, 10:29:43 »

MI HRVATI Grin Grin Grin
a znas kako kazu da su hrvati slozni jedino u ratu,pa cemo vidit   Grin Grin
Evidentirano

buuu
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #559 na: Srpanj 01, 2013, 10:32:30 »

Ako se sva ova negativna energija koja je uperena u ovo nebitno stvorenje usmeri ka protivnicima ne gine nam zlato... samo da ne ostane usmerena ka njemu jer se on njome hrani, uziva da bude u centru paznje pa makar i negativno... fura fazon "za dobrim horsom se prasina dize" moze biti  Huh?
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #560 na: Srpanj 01, 2013, 10:33:30 »

a znas kako kazu da su hrvati slozni jedino u ratu,pa cemo vidit   Grin Grin
Jesu,,al prvo se treba međusobno poklat Grin Grin Grin pa kad se krv osjeti može se kog očeš Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #561 na: Srpanj 01, 2013, 10:42:38 »

Jesu,,al prvo se treba međusobno poklat Grin Grin Grin pa kad se krv osjeti može se kog očeš Grin Grin
sta se mora nije tesko  Grin Grin
Evidentirano

buuu
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #562 na: Srpanj 01, 2013, 10:59:54 »

: Horus je igracina nemoj tako:D Kad bi na SP bilo napadi svakih 24 sata mozda bi onda nesto i napravio ovako ce opet biti kanta za nabijanje.Ali ko zna mozda je ovo prvenstvo odlucio odigrati kvalitetno:)
možda su u šumi  Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #563 na: Srpanj 01, 2013, 11:45:55 »

Ako se sva ova negativna energija koja je uperena u ovo nebitno stvorenje usmeri ka protivnicima ne gine nam zlato... samo da ne ostane usmerena ka njemu jer se on njome hrani, uziva da bude u centru paznje pa makar i negativno... fura fazon "za dobrim horsom se prasina dize" moze biti  Huh?
upravo to...jednostavno horšće mora biti u centru pažnje i tako hrani svoj zakržljali ego...ne shvaća da,iako se sam prozvao konj pa tako i u ovom recimo krdu konja hoće da ispadne glavni...a ne kuži da je jednostavno jedno staro,hramavo i nedoraslo magare i da toliko sramoti ljudski rod da me je većinu vremena sram kad vidim šta piše...jel vam se dogodilo to ikad? da vas je sram tuđeg blamiranja iako istog tog ne poznate? Smiley
uglavnom horse bolje pripazi šta pričaš i kakve ćeš poteze vući...
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #564 na: Srpanj 01, 2013, 12:05:29 »

upravo to...jednostavno horšće mora biti u centru pažnje i tako hrani svoj zakržljali ego...ne shvaća da,iako se sam prozvao konj pa tako i u ovom recimo krdu konja hoće da ispadne glavni...a ne kuži da je jednostavno jedno staro,hramavo i nedoraslo magare i da toliko sramoti ljudski rod da me je većinu vremena sram kad vidim šta piše...jel vam se dogodilo to ikad? da vas je sram tuđeg blamiranja iako istog tog ne poznate? Smiley
uglavnom horse bolje pripazi šta pričaš i kakve ćeš poteze vući...


Ma zasto bi se ti sramio  Huh? Ljudi njegovih godina igraju igre iz zabave i ponekad uce mladje o zivotu, dele savete, a ovaj dodje da se raspravlja i ispravlja krive drine... soli pamet kao da je popio svu pamet sveta... Ne mozes ti matorog coveka uciti zivotu i ponasanju to je stvar odgoja... ne zelim da znam kakav mu je zivot bio... ponekad me toliko razbesni da mi je blizu i da ga znam ne bi ga vise vidjali ovde, a ponekad stanem i pomislim... mozda je jadnik imao tezak zivot, mozda je nasao utehu ovde, mozda mu je ovo izduvni ventil, ali dragi moj ako je tako, nemoj nas da trujes svojim otrovnim gasovima, ispustaj te ventile svojoj djeci ako ih uopce imas  *SCRATCH*

Ako si se vec uhvatio igre, i ako si se upustio da igras za svoju zemlju onda odradi to kako valja... ako treba opali sebi par samara ili 2-3 puta glavom o zid  *WALL* *WALL* *WALL*  da dodjes k sebi bar dok ne prodje prvenstvo  *hmm*
Evidentirano
luckgood
Gost
« Odgovor #565 na: Srpanj 01, 2013, 12:10:11 »

Ako vako nastavite necete daleko dogurati vi treba prvo sami sebe da pobjedite
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #566 na: Srpanj 01, 2013, 12:47:14 »

Pa pobijedili smo Grin  Grin  Grin  Grin
Sada ide lakši dio - igra , a ne ovo budalasanje.
 Cool
Evidentirano
Precizni
Lieutenant
***

Karma: +33/-14
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #567 na: Srpanj 01, 2013, 03:57:19 »

svi citaju a nitko ne pise  Grin ...

knedle' u grlu?!

maestro, muzika!!

 [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
http://www.youtube.com/watch?v=z6z-PW3HxrA
Evidentirano

Haters Gonna Hate!
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #568 na: Srpanj 01, 2013, 04:46:04 »

 Grin  Lips Sealed
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #569 na: Srpanj 01, 2013, 05:23:30 »

ja pisem stalno,al ko smi uopce samnom raspravljat
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!