Imperia Online Croatia
Lipanj 17, 2024, 03:30:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 86983 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #300 na: Lipanj 25, 2013, 10:33:14 »

Tko da  se ovaj reporter zove krizantema imam osjecaj da sam na groblju kada citam njegove ili njezine komentare....prvo ako cemo o velikim gubicima onda sam ih ja imo.. razlog gubljenja je moja stvar i moje nepostavljanje ili ostavljanje vojske.....drugo koristenje dijamanata ako  bas zeli neko znati potrosio sam 500..prvo neka se ocituju sa igracima oko gubitaka a ne pisati lazi ...... *crazy* Lips Sealed

Bolje kazes istinu nece ti niko zamjerit kad svi trose dije ko ludi......
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #301 na: Lipanj 25, 2013, 10:40:15 »

koja istina pa nisam vise potrosio od 500..a drugo ne volim kada neko pise onako kako njemu pase jel favorizira nekog igraca koji je blizu ulaska ..ako neko ne zeli da igram neka se odmah izjasne....pa svako kupuje dijamante i to neopravdava nikome nista....sta se tice mojih gubitaka  iskreno sta sam zaspo i imo nesrecu da sklonim vojsku...a moji gubici su moja stvar..svaka cast na igri do sada djontravolta  Wink
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #302 na: Lipanj 25, 2013, 10:44:46 »

Gospodine,nitko nije vas imenovao..kuda trčite pred rudo..laž nije ako netko izgubi vojsku niti ne ulazim u to..Razlog gubljenja vojske me uopće ne zanima..Sve ide kroz brojke i o tome pišemo.Kako ste se vi našli u ovome neznam ali zasigurno vas nisam spomenula..Relax bez nervoze.. Smiley To je samo igra..

Sad sam procito izvjestaj, svi igraci u top 20 igraju fenomenalno bez obzira na dije. O kakvom ti manjku iskustva pises?? Gledas u brojke i nagadjas?
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #303 na: Lipanj 25, 2013, 10:47:19 »

koja istina pa nisam vise potrosio od 500..a drugo ne volim kada neko pise onako kako njemu pase jel favorizira nekog igraca koji je blizu ulaska ..ako neko ne zeli da igram neka se odmah izjasne....pa svako kupuje dijamante i to neopravdava nikome nista....sta se tice mojih gubitaka  iskreno sta sam zaspo i imo nesrecu da sklonim vojsku...a moji gubici su moja stvar..svaka cast na igri do sada djontravolta  Wink

Slazem se s tobom, ne trebas se nikom opravdavat. Svakom se desi da zaspe a potrosnju dija ostavi za sebe jel je to tvoja stvar.....
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2013, 10:49:53 od djontravolta » Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #304 na: Lipanj 25, 2013, 10:50:50 »

onda pisi onako kako je..prvo se ocituj sa igracima koji su imali gubitke ..ja ti mogu sada postaviti sta mi se desilo da vidis jel neiskustvo ili nesto drugo....smireni smo mi nego ne volim kada neko pise neiskustvo...dijamanti su samo pomagalo ako ne znas igrati dijamanti ti nista ne znace.......
Evidentirano
krizantema
Gost
« Odgovor #305 na: Lipanj 25, 2013, 10:52:47 »

onda pisi onako kako je..prvo se ocituj sa igracima koji su imali gubitke ..ja ti mogu sada postaviti sta mi se desilo da vidis jel neiskustvo ili nesto drugo....smireni smo mi nego ne volim kada neko pise neiskustvo...dijamanti su samo pomagalo ako ne znas igrati dijamanti ti nista ne znace.......

Još jednom,nitko tebe nije nigdje napomenuo..kome se pravdaš ti...relax bez nervoze.. *heart*
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #306 na: Lipanj 25, 2013, 10:56:03 »

Ja sam bar 1000 potrošio,pa neču proč Grin Grin Grin al ja očito neznam,,al drago mi je da ima onih koji sa 500 prolaze Smiley
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #307 na: Lipanj 25, 2013, 10:56:29 »

ma gle ja znam koga to ide .....ja sam imo gubitke u vojsci ...i to se zna ...ne trebas ti nikoga imenovat .jos jednom ja sam smiren...tiger zna kada sam ja nervozan pa pitaj njega,,,,,
Evidentirano
krizantema
Gost
« Odgovor #308 na: Lipanj 25, 2013, 10:57:16 »

Ja sam bar 1000 potrošio,pa neču proč Grin Grin Grin al ja očito neznam,,al drago mi je da ima onih koji sa 500 prolaze Smiley

 Grin   Kiss
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #309 na: Lipanj 25, 2013, 11:00:20 »

Ja sam bar 1000 potrošio,pa neču proč Grin Grin Grin al ja očito neznam,,al drago mi je da ima onih koji sa 500 prolaze Smiley


ti ako ne prodes ja cu ti odnjeti jednu krizantemu  Tongue *crazy*
Evidentirano
krizantema
Gost
« Odgovor #310 na: Lipanj 25, 2013, 11:02:45 »

ma gle ja znam koga to ide .....ja sam imo gubitke u vojsci ...i to se zna ...ne trebas ti nikoga imenovat .jos jednom ja sam smiren...tiger zna kada sam ja nervozan pa pitaj njega,,,,,

 Nemoj si umisliti da svi znaju,to je samo izvještaj koji je slobodne prosudbe temeljen na gubicima,pa šta da si zaspao..i to je neiskustvo koje ćeš sa vremenom naučiti da rasporediš vojsku ako imaš prve znakove umora..opravdavanje ne tražim ,a pogotovo ne ako nisi imenovan   Kiss *heart*
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #311 na: Lipanj 25, 2013, 11:12:05 »

Nemoj si umisliti da svi znaju,to je samo izvještaj koji je slobodne prosudbe temeljen na gubicima,pa šta da si zaspao..i to je neiskustvo koje ćeš sa vremenom naučiti da rasporediš vojsku ako imaš prve znakove umora..opravdavanje ne tražim ,a pogotovo ne ako nisi imenovan   Kiss *heart*

ma ti si pametno moje.....imas ti puno jos za uciti....a vidjet cemo na svijetskom jel ces moci pisati izvjestaje...... Kiss
ja se ne sramim svojih gubitaka .....ja sam to i prizno ali ti imas strah kada ne imenujes nekoga..... [:-}
Evidentirano
krizantema
Gost
« Odgovor #312 na: Lipanj 25, 2013, 11:21:20 »

ma ti si pametno moje.....imas ti puno jos za uciti....a vidjet cemo na svijetskom jel ces moci pisati izvjestaje...... Kiss
ja se ne sramim svojih gubitaka .....ja sam to i prizno ali ti imas strah kada ne imenujes nekoga..... [:-}

Cmokić ... bez Neuro-pubertetskih ispada.. *heart*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #313 na: Lipanj 25, 2013, 11:27:04 »

ajde dosta vas dvoje...tko se svađa taj se voli Grin  Tongue
Evidentirano

Vinda90
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #314 na: Lipanj 25, 2013, 11:31:11 »

Ja sam bar 1000 potrošio,pa neču proč Grin Grin Grin al ja očito neznam,,al drago mi je da ima onih koji sa 500 prolaze Smiley


a sta cu ja bez tebe ako ti ne prodjes Cry   Cry Cry  ti moje  *heart* Embarrassed *friends*
Evidentirano
 Str: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!