Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:35:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Uvrjeda preko koje nemogu proc  (Posjeta: 5431 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marijanna
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 10



Profil
« Odgovor #30 na: Lipanj 06, 2013, 01:27:08 »

nije on niti iz Hrvatske, niti iz Makedonije,žalosno ali istinito,on je iz Srbije Wink
Makedonci ne pišu tako dobro
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #31 na: Lipanj 06, 2013, 04:05:49 »

ali ovaj sto me je htio namjerno poniziti pa jos se i sprda samnom na forumu prica bajke i hvali se da ce traziti da me banuju naziva me paranoikom, ludakom i budalom u prenosnom smislu, e to nemogu skuvati samo sto se covek uzivio u to da mrzi i prezire druge
e moj dejane do sada te nisam htio ni poniziti,ni uvrijediti. ponizavas se sam svojim glupostima koje pises ovdije, a bogami i bajke, na kraju sve sto budes skuhao ,to ces morati i pojesti, pa ma kako ti se ne bude svidjelo. najmanje od svega te mrzim, bio sam malo ljut prije zbog tvog necasnog postupka ,ali te nikad nisam mrzio, sad te pomalo zalim, jer zalosno je da na svijetu postoje takvi iskljucivi ljudi. zbog takvih kao ti pocinju ratovi, ali nije ovo mjesto da pisem o tome

 pa brate honorar mu mora moderator foruma dat jer je glavna figura ovde i zeli to i ostati ali ne birajuci sredstva i nacine....
tiger jesi procitao ovo  Shocked Shocked  daj dije za honorar inace vise ne pisem po forumu *freak* *freak* *freak*
vise se citaju moji postovi nego repotaze s kvalifikacijama


PS: dejane malo sam citao povijest makedonije (od alekasndra naovamo) i pomalo mi je jasno sto te uvrijedilo. naime svatio sam da ti nisi bugar nego GRK. e pa moj grče sad imas i moju ispriku i nadam se da ces zakljucati temu   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2013, 04:10:18 od Horus » Evidentirano

pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #32 na: Lipanj 06, 2013, 07:18:05 »

sramite se svi koji pisete o nacionalizmu a narocito vi koji ste trusted memberi i slicne te gluposti koje imaju neko znacanje ovdje,..svi smo ovdje zbog igre a ne nacionalistickih uvreda,..jel uopce bitno tko je od kuda,..? tko je koje nacionalnosti,..?
mogu se i Tiger i Kiki posramit sta sve odobravaju u ovoj igri,..npr ona stvar u cro2..netko moze dobit ban na 24,48,..i na duze a netko ima veliki bonus,..ova igra je sve drugo samo vise nije igra,...sramota, zajedno sa svim administratorima..
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #33 na: Lipanj 06, 2013, 07:55:57 »

sramite se svi koji pisete o nacionalizmu a narocito vi koji ste trusted memberi i slicne te gluposti koje imaju neko znacanje ovdje,..svi smo ovdje zbog igre a ne nacionalistickih uvreda,..jel uopce bitno tko je od kuda,..? tko je koje nacionalnosti,..?
mogu se i Tiger i Kiki posramit sta sve odobravaju u ovoj igri,..npr ona stvar u cro2..netko moze dobit ban na 24,48,..i na duze a netko ima veliki bonus,..ova igra je sve drugo samo vise nije igra,...sramota, zajedno sa svim administratorima..
izvini decko, prije nego nesto napises dobro procitaj sto je tko napisao pa onda komentiraj. mi svi ovdje pokusavamo uzaludno objasniti tajsonu-dejanu besmisao njegove reakcije na forumu. ja sam tipkao s 2 clana njegova saveza i oni da ga potkure, prenjeli su mu te poruke koje ga se uopce nisu ticale i nisu bile namjenjene njemu. a da si dobro procitao , vidio bi da ja osudjujem svaki oblik nacionalizma. unazad 5 godina igre osnovao sam i vodio legendarni AmonRaa savez kroz koji je proslo igraca svih nacija i nitko nije bio zbog toga vrijedjan. dapace dok je jos postojao forum saveza (ni dan danas ne znam zasto je ukinut *crazy* *crazy*) prva recenica  u pravilima saveza je bila da nije dozovljeno vrijedjanje po nacionalnoj, vjerskoj, nogometnoj, rasnoj i spolnoj osnovi, te tko ga prekrsi da ce momentalno biti iskljucen. a tajson nema problema s nacionalizmom, vec s necim drugim , ali ovo nije mjesto za te stvari vec specijalizirana klinika koja se bavi time.
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #34 na: Lipanj 06, 2013, 08:29:28 »

evo tebi posla mrki Smiley
dok je IO nemas frke za posao  Grin
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #35 na: Lipanj 06, 2013, 08:43:32 »

evo tebi posla mrki Smiley
dok je IO nemas frke za posao  Grin

kad vidim ime Horus, i tekst od preko 1000 slova, odustajem od čitanja... probaj, pomaže.. Grin Wink
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #36 na: Lipanj 06, 2013, 09:25:37 »

kad vidim ime Horus, i tekst od preko 1000 slova, odustajem od čitanja... probaj, pomaže.. Grin Wink
procito sam samo ovo :
 ali ovo nije mjesto za te stvari vec specijalizirana klinika koja se bavi time.
Grin:D:D:D:D
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #37 na: Lipanj 06, 2013, 09:50:13 »

procito sam samo ovo :
 ali ovo nije mjesto za te stvari vec specijalizirana klinika koja se bavi time.
Grin:D:D:D:D

dosta, nemoj mi Horusa dirat... poslije svjetskog nastavljamo, zasada je primirje... bar s moje strane...Wink
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #38 na: Lipanj 06, 2013, 10:22:41 »

dosta, nemoj mi Horusa dirat... poslije svjetskog nastavljamo, zasada je primirje... bar s moje strane...Wink
tako ga nisam , niti uvrijesdio niti mi je namjera to , sad smo svi isti tim Smiley
 Lips Sealed  kolko nas ima  Lips Sealed  kolko nas ima... *drunk*
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 07, 2013, 12:09:21 »

Tiger sto ti ovo ne zakljucas meni nije jasno?  Huh?
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!