Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:27:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Uvrjeda preko koje nemogu proc  (Posjeta: 5458 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« na: Lipanj 02, 2013, 08:08:39 »

Moje ime je Dejan Todorovski zivim u Skoplju R.Makedonija igram ovu igricu vec puno vremena i sam vise neznam koliko, i ovde sam sreo izvrsne prijatelje sa kojima sam proveo preljepo vrjeme na igrici na skype na TS3 i tako dalje ali juce mi se desilo nesto sto je zadrelo do moje srce i ponos kao da me neko nozem probo u slabini, imeno igrac po imenu Horus se usidio mi napisati poruku u koju ponizava mene i moju nacionalst samo zato sto sam poslao napad na njega. U poruku koju sam prijavio napisao je "bugarcicu"a pre ove poruke drugom igracu saveza je poslao ovu poruku  http://prntscr.com/17ulnw  u koje doobjasnjava tu poruku koju je meni poslao. Netko zna ,a netko ne zna sta znaci ta poruka za mene kao Makedonca i u kakvoj smo mi neprilici kao narod, i sto to napisano za nas kao Makedonski Narod i mene kao pripadnika te nacije oznacava to je za nas ponizenje od najviseg stupnja, ali taj sto je ovo napisao tacno je znao i upotrebio tu uvredu na mene i moju nacionalnost I USPIO JE ja preko te uvrede nemogu proc jednostavno NAPUSTAM ovu igricu jer nezelim ni virtuelno biti na istom mjestu sa tom personom.
Ujedno koristim ovu poruku kao oprost od moje prijatelje koji kad procitaju pronaci ce se u ovom postu zelim vam dobru igru i lep provod na igrici.
Hocu da spomenem da sam poslao i poruku do Tigera ali sam dobio ako mogu tako da ga ocjenim " sugavi " (nezelim da uvrjedim Tigera sa ovim vec opisujem odgovor) odgovor u kojem objasnjava meni da postoji gumb za prijavu poruke pa kad je neko procita ako ocjeni da je to uvrjeda postupit ce po propisima. Evo u ovj prilici hocu da i Tiger-u odgovorim ja sam tebi poslao poruku u koju objasnjavam cjeli slucaj jer je ovo kompleksna situacija u kojoj preko jednoj poruci nemoze da se procjeni kakva je to uvrjeda ( ali poznavajuci Tigera po predhodnim situacijama nemogun ocekivati nikakvo razumjevanje sa te strane).
Spomenut cu i ovo da nemogu da razumijem kako neko moze dobijati dijamante za odgovore na pitanja igraca ipak je to neka funkcija za koju ne trebate ocjeniti coveka samo po znanju vec i kao kompletna licnost gore spomenuta persona po mom misljenju ne zasluzuje takav status u igrici ako procitate pazljivo http://prntscr.com/17ulnw  napisao je bar 4 uvrjede koje se odnose na ljude i IO, al to ostavljam da svi vi i administratori uvide.

Hvala vam i puno pozdrava do sve igrace IO

p.s. bit cu aktivan jos 5 dana dok skupim dije da stavim acc na vjeciti odmor    
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2013, 10:17:12 od tajson7 » Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 02, 2013, 10:03:56 »

 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 02, 2013, 10:45:59 »

horus kamatar Grin,ma nemoj odustati beri mu rese svaki dan i bas te briga Grin ima horus uvjek resa Grin znam ja
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #3 na: Lipanj 02, 2013, 10:52:58 »

ne možeš zbog toga odustati od igre...fokusiraš se na njega i igraš Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 02, 2013, 10:54:58 »

ne možeš zbog toga odustati od igre...fokusiraš se na njega i igraš Smiley
pa da a horus hvala bogu ima resa uvjek uzivas u njegovim resama svaki dan Grin a za poruke stisnes ignor Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 02, 2013, 04:17:56 »

na horusu uvjek dizem centre Grin
Evidentirano
Vampir..11
Gost
« Odgovor #6 na: Lipanj 02, 2013, 05:16:05 »

Dečki brutalni ste Grin.
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 02, 2013, 05:46:37 »

zar to horus da napishe???  Shocked Shocked ta poshtenjachina???  Shocked Shocked on koji nikoga ne ucjenjuje i nikome ne prijeti??  Shocked Shocked
Evidentirano
Vampir..11
Gost
« Odgovor #8 na: Lipanj 02, 2013, 06:44:21 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Lipanj 02, 2013, 06:52:51 »

Dejan Todorovski, igrac koji je preuzeo u amonu prve cs1 ere nalog od borne, igrac koji me je doveo u istru s kojom smo skupa osvojili eru , igrac koga znate po iscrpnim izvjestajima o dogadjajima koji su se dogodili u cs1 svijetu kroz nekoliko era, igrac koji je ostao do danasnjeg dana u istri, a ja za razliku od njega otisao igrati u druge jace svijetove , igrac za kojeg sam mislio da  mi je prijatelj jer si nikad krivu rijec nismo kazali i nikad se nismo posvađali, danas se ududio da me proziva za nesto. posto je to napravio javno red je da prije odgovora objasnim situaciju za javnost. pa neka se zna.
savez istra danas vodeci savez cs1 svijeta zamislio si je da je tamo glavni i da moze raditi sto hoce. (ne smeta mene kad me netko napadne, dapace vidis kako se ekipa hvali kako na meni rade centre Grin ) uglavnom u tom svijetu igram tek toliko da sam prisutan jer tamo odgovarm na pitanja. desi se da me poneko napadne , cak je i dejan prije napravio to u par navrata ali mu nisam uzeo za zlo. medjutim, prije par dana njihov vodja mi se bahato poluprijeteci obratio, nakon cega smo skopili jedan dogovor da me igraci istre nece napadati http://prntscr.com/17ww01  i ne prodje ni tjedan dana, osvane meni porusena u9 i samo 16M zlata u njoj. odem i vidim moj "frend" iz saveza s kojim imam dogovor o nenapadanju, "hrabro" je u 4sata ujutro opljackao moju glavnu prov.za 16M zlata. nisam mu nista napisao niti ga vrijeđao niti mu se javio, vec sam krenuo od najblizeg istranina zvanog ampfetamine. on je u dva napada ostao bez 10M resa  i nesto vojske , pa kad je dosao poceo je s prijetnajma i zalopoljkama. slika koju ti gore prikazujes je moj odgovor njemu , a ne tebi i u njemu ja ampfa nisam nicim vrijeđao, i to je privatna poruka njemu a ne tebi. a ti ako si se nasao uvrijedjen , to je tvoj problem, jer nemas casti kao ni tvoj vođa. i jos sam prije godinu dana pisao prijavu da vam se baniraju racuni , jer vam vođa ima sifre od sviju i ulazi vam na racun prema potrebi i zam to 100% jer sam bio tamo i trazipa se moja sifra  *crazy* *crazy* *crazy* i kad je nisam dao bacili su me van. ali vas bugari nece dirati jer topcider i astor trose enormne kolicine dija , sto je zalosno od strane IOa.
evo toliko od mene i nemam ti se namjeru ispricati.a ti pusti politiku i svoj narod , ovdije se radi o tvojoj casti i casti tvog vodje, koje nemate  a ono sto sam ti napisao nema osnova da me icim sankcioniraju. jer mene ovdje par likova u svakom postu nazove konjem , turcem ili bugarom, i 4GM i 3CM to uredno citaju, a ja i dalje vidim da oni bez ikakvih sankcija pisu po forumu Shocked Shocked Shocked i nitko me ne pita koliko to mene vrijedja Cry Cry
toliko od mene, zelim ti sve najbolje u stvarnom zivotu s zeljom da ga zivis casnije i postenije od ovoga sto si tu pokazao Sad
Evidentirano

bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 02, 2013, 07:48:14 »

Dejan Todorovski, igrac koji je preuzeo u amonu prve cs1 ere nalog od borne, igrac koji me je doveo u istru s kojom smo skupa osvojili eru , igrac koga znate po iscrpnim izvjestajima o dogadjajima koji su se dogodili u cs1 svijetu kroz nekoliko era, igrac koji je ostao do danasnjeg dana u istri, a ja za razliku od njega otisao igrati u druge jace svijetove , igrac za kojeg sam mislio da  mi je prijatelj jer si nikad krivu rijec nismo kazali i nikad se nismo posvađali, danas se ududio da me proziva za nesto. posto je to napravio javno red je da prije odgovora objasnim situaciju za javnost. pa neka se zna.
savez istra danas vodeci savez cs1 svijeta zamislio si je da je tamo glavni i da moze raditi sto hoce. (ne smeta mene kad me netko napadne, dapace vidis kako se ekipa hvali kako na meni rade centre Grin ) uglavnom u tom svijetu igram tek toliko da sam prisutan jer tamo odgovarm na pitanja. desi se da me poneko napadne , cak je i dejan prije napravio to u par navrata ali mu nisam uzeo za zlo. medjutim, prije par dana njihov vodja mi se bahato poluprijeteci obratio, nakon cega smo skopili jedan dogovor da me igraci istre nece napadati http://prntscr.com/17ww01  i ne prodje ni tjedan dana, osvane meni porusena u9 i samo 16M zlata u njoj. odem i vidim moj "frend" iz saveza s kojim imam dogovor o nenapadanju, "hrabro" je u 4sata ujutro opljackao moju glavnu prov.za 16M zlata. nisam mu nista napisao niti ga vrijeđao niti mu se javio, vec sam krenuo od najblizeg istranina zvanog ampfetamine. on je u dva napada ostao bez 10M resa  i nesto vojske , pa kad je dosao poceo je s prijetnajma i zalopoljkama. slika koju ti gore prikazujes je moj odgovor njemu , a ne tebi i u njemu ja ampfa nisam nicim vrijeđao, i to je privatna poruka njemu a ne tebi. a ti ako si se nasao uvrijedjen , to je tvoj problem, jer nemas casti kao ni tvoj vođa. i jos sam prije godinu dana pisao prijavu da vam se baniraju racuni , jer vam vođa ima sifre od sviju i ulazi vam na racun prema potrebi i zam to 100% jer sam bio tamo i trazipa se moja sifra  *crazy* *crazy* *crazy* i kad je nisam dao bacili su me van. ali vas bugari nece dirati jer topcider i astor trose enormne kolicine dija , sto je zalosno od strane IOa.
evo toliko od mene i nemam ti se namjeru ispricati.a ti pusti politiku i svoj narod , ovdije se radi o tvojoj casti i casti tvog vodje, koje nemate  a ono sto sam ti napisao nema osnova da me icim sankcioniraju. jer mene ovdje par likova u svakom postu nazove konjem , turcem ili bugarom, i 4GM i 3CM to uredno citaju, a ja i dalje vidim da oni bez ikakvih sankcija pisu po forumu Shocked Shocked Shocked i nitko me ne pita koliko to mene vrijedja Cry Cry
toliko od mene, zelim ti sve najbolje u stvarnom zivotu s zeljom da ga zivis casnije i postenije od ovoga sto si tu pokazao Sad

jadan mali hosrić... Grin
evo ja sam dobio ban, najdraži mo Lips Sealed  samo me zanima koliko si se ulizao da bi se to napravilo... Grin
ovom prilikom se ispričavam plemenitoj životinji KONJU što sam ga uspoređivao s tobom...

s ljubavlju, mrkica...  *heart*  Kiss Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Lipanj 02, 2013, 08:17:51 »

jadan mali hosrić... Grin
evo ja sam dobio ban, najdraži mo Lips Sealed  samo me zanima koliko si se ulizao da bi se to napravilo... Grin
ovom prilikom se ispričavam plemenitoj životinji KONJU što sam ga uspoređivao s tobom...

s ljubavlju, mrkica...  *heart*  Kiss Grin
eto, pravda se spora , ali dostizna. davno si to zasluzio Smiley a i tome sam pisao, kakve koristi sto imas ban kad opet pises po forumu. treba ti banat i ovaj i sve racune sto imas, a ne ovako sad svima javno pokazujes kako pravis budalu od CMova i kako ti taj BAN nista ne znaci. ocito je da ovom forumu treba jedan moderator cvrste ruke da uvede reda  Cool
i dobro je da si se ispricao, jer bih te inace prijavio drustvu za zastitu zivotinja  Grin Grin Grin
Evidentirano

bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 02, 2013, 08:27:59 »

eto, pravda se spora , ali dostizna. davno si to zasluzio Smiley a i tome sam pisao, kakve koristi sto imas ban kad opet pises po forumu. treba ti banat i ovaj i sve racune sto imas, a ne ovako sad svima javno pokazujes kako pravis budalu od CMova i kako ti taj BAN nista ne znaci. ocito je da ovom forumu treba jedan moderator cvrste ruke da uvede reda  Cool
i dobro je da si se ispricao, jer bih te inace prijavio drustvu za zastitu zivotinja  Grin Grin Grin

ma dobro, ne vrijedi se prepirat, navukao si si tigera na svoju stranu, spašava te njegova mogućnost iz alata ( BAN)... Wink
i nisam te zvao KONJ, već Konjko, od milja...  Kiss

a ovaj račun koristim samo da mogu pitati dotičnog zašto sam dobio ban, a sad sam se uvjerio da ih dijeli po svojoj volji, a ne po nekom pravilniku koji stoji napisan bezveze... Wink
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 02, 2013, 08:50:54 »

Kako i sa cime da ti odgovorim kad za mene vise ne postojis i nisi vrjedan komentara ti si mene ponizio nacionalno to pripadnici Hrvatske i Srpske nacije nemogu razumjeti, to sto je mene zaboljelo i tebe u mojim ocima nacinio da si manji no amebe, sta da ti kazem jednostavno nista, ti mi govoris o casti i postenju ti koji si proslu eru nagovorio vodju Vatrenih da krenu na Istru ti koji si hteo da pomutis racune Istre koji si se hvalisao u pp porukama kako sve znas kako ces sve racune pomutiti pa kad sam vam pomeo saveznu vojsku  i izgubili sve sto moze da se izgubi u realmu si se pretvorio u makovo zrno, savez Istra od autsajdera je zauzeo dvorac pocistio saveznu vojsku treceplasiranima i cetvrtoplasiranima preuzeo dvorac od Templara, savez od 34 ljudi od kojih samo ja sa racunom od 4 mil.bodova ostali u rasponu od 550k - 1m eko bodova savez koji je imao 10 miliona savezne vojske pobedio dva ogromna saveza jedan si ti preko vodje Vatrenih kontrolirao savez koji je broji 55 igraca triput jaciji od Istre. I kad sam vas pocistio i uzeo bronzu gde si tad bio. Koliko puta sam vas ponudio da dodjete i uzmete pola od vas srebro da predjete u black_scorpion pola u Istre ali ti si bio pohlepan i htio si nastetiti meni i mome savezu. I sad kad sam te opalio ostalo ti samo da me nacionalno ponizis neka to je tvoja velicina istrpjeli smo mi Makedonci svega u nasoj povjesti istrpjet cemo i jednog ,,velikog Horusa" koji se usudio da dirne u nase nacionalno samobice, neka te hvali se po forumima ko si i sta si za Makedonski narod i za mene si mrtav nepostojis, koja si ti igracina vido sam ti o savezima neznas nista pohlepan si imas dije i to je sve ostalo si nula mozes se slobodno prebaciti na farm wille jer vojnu igricu mozes sanjati da igras jedino ako te ima tko braniti a ti da se percis pred svima i hvaliti sa eko bodovima. Necu ti pozeleti nista zivi u svoju mizeriju  jedino to zasluzujes tvoje izvinjenje nit ne ocekujem jer to sto se pocepa nemoze se zakrpiti iglom i koncem samo sam te htio prikazati javnosti IO i malo onima koji te neznaju razjasniti o kakvom ....... se radi. Ostale igrace IO pozdravljam hvala vam na podrsci u pp porukama puno mi to znaci!!!   
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Lipanj 02, 2013, 09:10:17 »

Kako i sa cime da ti odgovorim kad za mene vise ne postojis i nisi vrjedan komentara ti si mene ponizio nacionalno to pripadnici Hrvatske i Srpske nacije nemogu razumjeti, to sto je mene zaboljelo i tebe u mojim ocima nacinio da si manji no amebe, sta da ti kazem jednostavno nista, ti mi govoris o casti i postenju ti koji si proslu eru nagovorio vodju Vatrenih da krenu na Istru ti koji si hteo da pomutis racune Istre koji si se hvalisao u pp porukama kako sve znas kako ces sve racune pomutiti pa kad sam vam pomeo saveznu vojsku  i izgubili sve sto moze da se izgubi u realmu si se pretvorio u makovo zrno, savez Istra od autsajdera je zauzeo dvorac pocistio saveznu vojsku treceplasiranima i cetvrtoplasiranima preuzeo dvorac od Templara, savez od 34 ljudi od kojih samo ja sa racunom od 4 mil.bodova ostali u rasponu od 550k - 1m eko bodova savez koji je imao 10 miliona savezne vojske pobedio dva ogromna saveza jedan si ti preko vodje Vatrenih kontrolirao savez koji je broji 55 igraca triput jaciji od Istre. I kad sam vas pocistio i uzeo bronzu gde si tad bio. Koliko puta sam vas ponudio da dodjete i uzmete pola od vas srebro da predjete u black_scorpion pola u Istre ali ti si bio pohlepan i htio si nastetiti meni i mome savezu. I sad kad sam te opalio ostalo ti samo da me nacionalno ponizis neka to je tvoja velicina istrpjeli smo mi Makedonci svega u nasoj povjesti istrpjet cemo i jednog ,,velikog Horusa" koji se usudio da dirne u nase nacionalno samobice, neka te hvali se po forumima ko si i sta si za Makedonski narod i za mene si mrtav nepostojis, koja si ti igracina vido sam ti o savezima neznas nista pohlepan si imas dije i to je sve ostalo si nula mozes se slobodno prebaciti na farm wille jer vojnu igricu mozes sanjati da igras jedino ako te ima tko braniti a ti da se percis pred svima i hvaliti sa eko bodovima. Necu ti pozeleti nista zivi u svoju mizeriju  jedino to zasluzujes tvoje izvinjenje nit ne ocekujem jer to sto se pocepa nemoze se zakrpiti iglom i koncem samo sam te htio prikazati javnosti IO i malo onima koji te neznaju razjasniti o kakvom ....... se radi. Ostale igrace IO pozdravljam hvala vam na podrsci u pp porukama puno mi to znaci!!!   
ti ne samo da nemas casti , vec si i paranoican. pa ljudi dajte se vise mi skinite s one stvari, pa mogu li ja igrati ovu igru a da se oko mene ne pisu bajke, legende i pripovjetke  Shocked Shocked Shocked sto si to natrkeljao  Huh? Huh? Huh? dosao sam pred kraj ere u vatrene i tamo sam bio obican clan, jest dao sam im par savjeta , ali nisu prihvatili i nisam se previse uzrujavao. a ti nisi napravio nista. kad je krenuo napad na dvorac , netko je maknuo vojsku iz dvorca i zato je dvorac pao. mozda si cak i ti sto me nebi cudilo, jer pises ovdije kao da si igrao u vatrenima , a ne u istri. vatreni su imali oko 9m sav. vojske i nisu uspjeli sacuvati dvorac. i ja nemam nista s tim, samo sam se nasao tamo u to vrijeme. a sam gore opisujes kako ste svi bili u dogovoru. ali sto to vrijedi kad ne postujete dogovore. ako za tebe ne postojim , nemoj me spominjati vise, ni pisati lazi o meni, vec igraj svoju igru ili je prestani igrati  :evil3: :evil3: :evil3:
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!