Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 01:34:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Players list temporary down?!  (Posjeta: 4315 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #45 na: Rujan 17, 2009, 03:37:17 »

da li neko uopste na bilo kom realmu vidi listu? na r 78 i r 9 je nema
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #46 na: Rujan 17, 2009, 03:42:40 »

heh,da  ukinu troskove vojske, onda jednostavno posaljes napad da se vrati za 50 h pa si na miru par dana  *xxx* i ne trosis nista, tada bi bilo glupo igrati Wink, tj. to je moje misljenje  Undecided
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #47 na: Rujan 17, 2009, 03:44:41 »

vratili su listu
Evidentirano
KRESIMIR
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11



Profil Email
« Odgovor #48 na: Rujan 17, 2009, 03:47:16 »

dobar dan svima .. Nije mi jasno nikako sistem rada ali mi se cini da se ovdje radi damo vam lizalicu pa vi sutite , a sto ste ulozili izvjesnu sumu novca ko vas  Lips Sealed  Kako kazu nije nista 6,10 kuna zanimljivo je samo sa koliko se mnozi tih 6,10
sad lista ima nema trazenja po slovima uspjeh , jedno zlo za jedno dobro .
Ispada da smo mi svi djeca kojima je na najlaksi njima znan nacin zatvoriti nam usta i mi sretni i zadovoljni .
jednostavno neka nasi bugari ili rumunji vlasnici igrice vrate ono sto smo imali i mir Bozji
A  na slijedecim novim realmima ovako a ove stare ne dirati sto bi bilo puno postenije .
pa ko voli nek izvoli i jos jednom su dokazali neprofesionalnost sto se tice igranja jer svaka promjena na bilo kojem sajtu web stranici igrici odnosi se na slijedece sto tek dolazi a ne za onaj vid koji je u tijeku .To je kao da ja vama dam stan i odredim stanarinu i u pola mjeseca kazem ma povecao sam ratu
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2009, 04:02:05 od KRESIMIR » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #49 na: Rujan 17, 2009, 11:04:41 »

Slažem se u potpunosti, neka ukinu mine, ali neka ukinu i održavanje vojske... pa će dobiti pravu ratničku igru. A ne ovako... pa stvarno je prestrašno

A sto stalno cendras o toj vojsci, ako nisi sposoban odrzavati vojsku, onda ju raspusti :rant: :rant:
Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!