Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:57:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Players list temporary down?!  (Posjeta: 4260 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Marko
Sergeant
**

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #30 na: Rujan 16, 2009, 06:08:50 »

Mislim da če na ovaj način izgubiti dosta igrača. Jer nema svatko novce da konstantno bude premium member...
Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #31 na: Rujan 16, 2009, 06:11:50 »

A i koja korist od opcije "napušteni igrači" koju imaju premium članovi kad ona izbaci samo igrače u 10x rasponu... osobno nemam apsolutno nikakvu korist od te opcije.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 16, 2009, 06:15:00 »

marko mozda je u tome kvaka zele da platis kredite za premium... ali opet ni to nije rijesenje jer neko ko ima 1m bodova nema goldcoin u 10x tako da mu premium opet nepomaze.... sve u svemu nije dobro sto su to napravili pogotovo sad predkraj ere to su trebali naparavit na pocetku druge ere jer sad je dosta igraca naviklo na to i s time se sluzi..... i ako nastave s ovakvim izmjenama( u negativnom pogledu) sljedece era bi mogla imati puno manje igraca ne samo nas svijet vec i ostali svijetovi tako da smatram da sami sebe zakopavaju.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #33 na: Rujan 16, 2009, 06:18:54 »

Ja sam vam prenio ono što sam saznao.
Iskreno, ja nemam ništa protiv promjena koje će otežati život farmerima jer će učiniti igricu više napadačku i zanimljiviju.
Mislim da promjene usred ere nisu idealno rješenje, ali nažalost to je jedino moguće jer se dešavaju u svim realmovima, a većina je uvijek usred ere.
meni se je isto dopadalo pretraživanje jer sam uvijek mogo naći meta kad mi je trebalo. ali na isti način se meni npr. nije dopadalo što se mogu napadati sve mine jer je prije bilo samo unutar 10x. pa su svi nakon nekog vremena to prihvatili.
Jedino se nadam da će uskoro biti uvedena jedina stvar koja je meni trenutno bitna, a to je da ćete o svim promjenama biti na vrijeme obaviješteni.
Evidentirano

Marko
Sergeant
**

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #34 na: Rujan 16, 2009, 06:19:27 »

Slažem se sa tobom... I ja isto mislim da bi nažalost moglo bit manje igrača... *bye*
Evidentirano
bstard
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #35 na: Rujan 16, 2009, 06:52:27 »

a kao da se ne sjećate onoga što ste napadali mjesecima, rijetko kada je bio netko novi, uglavnom znate napamet da imena tako da nije neki minus.
mene više nervira kada se zlatni rudnik nakon 5 mjeseci odluči ulogirati na sekundu.
Evidentirano
King_vorda
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #36 na: Rujan 16, 2009, 07:06:06 »

Ma ove silne promjene nisu u redu. Uvodi se jedna po jedna. Goldminei, chat itd......
1.) uopće ne slušaju probleme da ja sa posla nemogu pristupiti chatu.....i veliki dio drugih igrača.....glavno da admini imaju više mogućnosti i mogu banati putem IP
2.) izbrisano filtriranje goldmineova.
3.) Sveučilište se od 01.09. 2009. istražuje 4x duže vremena. Novi igrači sada, iako su slabije razvijeni moraju imati 4x više vreman da bi razvili isto to što su drugi prije 01.09. razvili za 1/4 vremena.

Jednostavno su zabetonirali status quo po pitanju sveučilišta......Običan igrač će sada prvo morati razviti jedno 10tak nivoa arhitektura da bi mogao napraviti ono što je vremenski mogao prije bez tih istih arhitektura....doista nerazumijem ćemu takve promijene pred kraj ere...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #37 na: Rujan 16, 2009, 07:14:29 »

što se tiče chata, još se radi na njemu i zbaju da postoji problem s logiranjem. nadam se da će popraviti. samo bezvezno pitanje, imaš najnoviji flash player. a i caka je da su ponekad flash aplikacije blokirane o strane admina mreže i tu se ne može pomoći.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #38 na: Rujan 16, 2009, 07:23:09 »

meni se ponajvise nesvida to sto sam jednu igru poceo igrat a nakraju cu igrat sasvim neku 10 jer kako stvari stoje izmjenit ce sve.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #39 na: Rujan 16, 2009, 08:58:18 »

da li neko ima ideju kako da zajednickim snagama ucinimo nesto da nam vrate oduzeto ili cemo samo da sedimo i kukamo?
Evidentirano
pimpek
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #40 na: Rujan 17, 2009, 01:34:40 »

evo da i ja koju prozborim u svezi ove teme...jer smatram da sam ostecen (a nisam jedini) nacinom na koji se u ovoj igri za koju dosta nas uplacuje premium clanstvo mijenjaju pravila kako kome padne napamet...smatram ovo kao najgori moguci potez vodstva igre...jer zbog vase navodne slabe opremljenosti u smislu hardwera uvodite po stetu igraca nova pravila te se izbacuju stara i uhodana na koja smo svi navikli s kojima smo poceli igrati igru...svima je jasno kako je od sada gotovo nemoguce odrzavati vojske koje trose ogromne svote zlata na sat...te tako u potrazi za minama potrebno je puno vise vremena i zivaca...gospodo iz IO ova izmjena pravila ma iz kojeg razloga je uvedena ide vama na stetu...jer pod ovakvim pravilima od mene necete dobiti vise ni jedne lipe(a nadam se i ostalih), i ako se nevrate stara pravila pretrazivanja mina ja zavrsavam sa igranjem na sto pozivam i ostale igrace jer izgleda da ste zaboravili da vi postojite i zivite od nas a ne mi od vas...ovim promjenama ne da ste otjerali igrace koji su vam placali odrzavanje vasih servera i ostalih izdataka nego ste napravili to da ce sada svatko ko zeli nastaviti igru i olaksati si pretragu mina uraditi sljedece... otvoriti jos jedan ili vise racuna na kojie ce se logirati kako bi pretrazili mine koje su im u 10x...a sa glavnim racunom ce ih napadati...sto ce dovesti do jos veceg kaosa u igri i prometu na vasim serverima...a da ne kazem da ce vam opasti broj premium clanova a i priljev novca na vas racun od strane nas igraca...sto dalje vodi do financijske propasti vlasnika i radnika igre, no to vec nije problem nas igraca... o tome ste nadam se i sami razmisljali prije nego ste ovako ne najavljeno izmjenili ova bitna pravila igre...i unistili njen tijek mijenjajuci pravila u pola igre...ne znam cemu ovo sve vodi ali znam jedno da ja prestajem ubrzo sa igranjem na sto pozivam i ostale igrace...netko je prije mene postavio pitanje sto mi igraci mozemo uciniti po pitanju nasih nazovi prava...odgovor je jednostavan...uzvratite im istom mjerom kao oni vama u igri, dakle prekinite sa uplatama premiuma clansta, otezajte im dolazak do novca za odrzavanje servera i ljudi koji rade za njih ...pa nek si gospoda iz IO nadju neki drugi nacin kako doci do novca koji im je kao i svakome potreban kao i nama u igri za odrzavanje vojske...
molim moderatore da ovaj moj stav proslijede dalje nadleznima u igri, ako je nekome gore uopce i stalo sta misle njihovi klijenti...unaprijed zahvalan...
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2009, 01:42:15 od pimpek » Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 17, 2009, 03:01:52 »

Sada se uopće ne može pretraživali lista igrača, pa makar ukucao točno ime... što se to događa?
Evidentirano
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 17, 2009, 03:04:44 »

tiger, nije bed par dana izdržat bez mogućnosti pretrage za goldminove,
samo nam reci je li to trajna promjena ili bug?  Huh?
Evidentirano

emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #43 na: Rujan 17, 2009, 03:29:27 »

ni od mene vise nece dobiti nista niti cu im vise sta uplatiti ukoliko nam ne vrate oduzeto. sto je najgore, sada i kad ukucam celo ime, ne vidim apsolutno ni jednog igraca. nemam pojma sta se desava, ali ovo sto se desava nije niti normalno niti fer. ako su hteli ovako da nas malo z.... i oduzimaju nam sve, onda makar neka oduzmu i odrzavanje vojske. uglavnom, od mene vise nece dobiti ni jedne jedine lipe.
Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 17, 2009, 03:33:46 »

ni od mene vise nece dobiti nista niti cu im vise sta uplatiti ukoliko nam ne vrate oduzeto. sto je najgore, sada i kad ukucam celo ime, ne vidim apsolutno ni jednog igraca. nemam pojma sta se desava, ali ovo sto se desava nije niti normalno niti fer. ako su hteli ovako da nas malo z.... i oduzimaju nam sve, onda makar neka oduzmu i odrzavanje vojske. uglavnom, od mene vise nece dobiti ni jedne jedine lipe.

Slažem se u potpunosti, neka ukinu mine, ali neka ukinu i održavanje vojske... pa će dobiti pravu ratničku igru. A ne ovako... pa stvarno je prestrašno
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!