Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 11:22:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Players list temporary down?!  (Posjeta: 4297 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 16, 2009, 01:52:40 »

A glede nemogućnosti traženja goldminea sa 2-3 slova, to im je bio i cilj, zbog toga je lista i bila isključena na neko vrijeme....oni koji namjeravaju ostati u igri, čini se da će se morati naviknuti na još jedno ''pametno'' pravilo. Još jedan'' vrhunski'' potez IO teama  *black_eye*
*bravo*
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #16 na: Rujan 16, 2009, 02:24:49 »

upravo tako frida, sto nije fer nije. hajde da se organizujemo i stupimo u generalni strajk na nekoliko dana, pa ce se valjda dozvati pameti. ja imam premium na r 78 i od filtriranja - ma tu nema ni govora. ako je filter treba da stoje sve mine, a ne samo one koje su dalje. i dok dodjes do njih, pojela maca. ma o cemu se tu u stvari radi?
Evidentirano
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #17 na: Rujan 16, 2009, 02:40:38 »

U principu kad malo promislim ,čini se da im to uopće nije loš potez, ali za one koji kreću igrati novu eru....igra neće više biti toliko okrenuta farmanju nego aktivnom igranju i ratovanju, ali za one koji su u poodmakloj eri, znatno komplicira stvar i gotovo je nemoguće napraviti dobar  army save.
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 16, 2009, 03:30:45 »

obrisan mi je post gde predlazem strajk zbog oduzimanja mogucnosti trazenja mina haaaaaaa
Evidentirano
KRESIMIR
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11



Profil Email
« Odgovor #19 na: Rujan 16, 2009, 03:33:32 »

Nema lijeka, predugo sam u ovoj igri pa nažalost znam....oduzimaju dobre stvari, donose nove-lošije, kad ih trebaš, nema ih, ali glavno da im se uplaćuju krediti...ispada da smo mi ovdje zbog njih a ne oni zbog nas.....  *black_eye*



P.S. hackera sam mislila za nešto drugo  Grin
ja kada sam o ovome pricao ispao budala pa mi pametovali sve sami strucnjaci informatike , psihijatri i psiholozi i oni koji se tako mogu samo nazvati u virtuali , a osobno olos , a naravno i poznato je da velika vecina glume ono sto bi u realnom svijetu htjeli da budu . Toliko od mene .. Ja lood oni pametni i tako , uzalud im pamet neta kad u mozgu u stvarnosti mozgojedac koji im je na vitalnom mjestu gladuje
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2009, 03:44:08 od KRESIMIR » Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 16, 2009, 03:34:47 »

vracen je  Kiss
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 16, 2009, 03:36:13 »

a  Lips Sealed  kreso, ajde da sacekamo da se oglase nadlezni .... vratite nam mineeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!  *WALL*
Evidentirano
KRESIMIR
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11



Profil Email
« Odgovor #22 na: Rujan 16, 2009, 03:37:58 »

a  Lips Sealed  kreso, ajde da sacekamo da se oglase nadlezni .... vratite nam mineeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!  *WALL*
sada ce jos samo malo ,, ljudi pa malo strpljenja pa nije server u mogucnosti odmah kako vi zelite da se mijenja
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2009, 03:39:38 od KRESIMIR » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 16, 2009, 03:39:16 »

kad dobijem informaciju zašto i ostao biti će ili odg tu ili u vijestima.
Evidentirano

Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 16, 2009, 04:13:43 »

Ja nisam primijetio niti jednu minu da mi je nestala, ali da bi ih našao moram puno ime mine napisati... e sada to i nije uvijek lako.

Vojska od nečega mora živjeti... aktivnim ratovanjem ne može se održavati jedna ogromna vojska... pogotovo kad imaš jako puno bodova. Prije svega jer imaš malo meta, a i te mete su iskusniji igrači koje i ne možeš baš samo tako farmati da zaradiš na održavanje vojske. Recimo jedna vojska košta oko 600k na sat... ako je u pokretu to raste na 900k na sat... pa tko će na ovom novom principu zaraditi dnevnom cca 17,5M zlata samo za održavanje vojske???  Shocked
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #25 na: Rujan 16, 2009, 04:54:14 »

e mito to se i ja pitam  Shocked
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 16, 2009, 05:50:23 »

Mine nisu nestale već su tamo ali je promijenjeno pretraživanje, tj. morate znati cijelo ime igrača da bi ga našli. promijenjeno je koliko sam uspio saznati jer su takve pretrage stvarale ogroman promet u bazi podataka jer su češljali cijelu bazu i zato jer nikad nije bilo predviđeno da će igrači moći tako pretraživati igrače.
još uvijek možete iskoristiti činjenicu da mnogi igrači su samo farmali mine pa pogledajte njihovu povijest bitaka i otkrijte nazive. ili pogledajte svoju povijest.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 16, 2009, 05:53:05 »

drugim rijecima farmeri su zakinuti..... jos jedan minus onima koji donose ta pravila.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Marko
Sergeant
**

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #28 na: Rujan 16, 2009, 06:06:56 »

Pozzz ekipa i moram reč da je po meni ovo teška glupost... Znam da se može gledat povijest bitaka al zašto ljudima onemogučavat traženje igrača po slovima... Pogotovo ako krene novi realm kak  onda naći novčiće ako nemaš premium... Bezveze...  :rant:
Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 16, 2009, 06:07:09 »

Mogli su onda smanjiti i održavanje vojske, jer ovo je fakat neodrživo...
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!