Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 01:57:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanja vezana uz NI kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo  (Posjeta: 9312 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #45 na: Lipanj 12, 2013, 08:28:15 »

da igore...ali reci onda kako je bilo da je muki75 digao 70% tih istraživanja saveza i po bodovima bio pola vaše vrijednosti saveza...jednostavno ako se tu kome treba čestitat onda je to muki,jel hors,dok ga nisu upoznali je bio vođa..kasnije su ga iz tog ramon aaa izbacivali u većini svijetova...i ja sam igrao u amon raa i znam da tamo je ime horus bilo zabranjeno spominjat...i da to je r82 prvi općenito v5 svijet...di sam i sam zlato osvojio zajedno sa dečkima iz amon raa...i tako hoću da kažem da se horus hvali ali sam je imao malo doprinosa u svemu tome...jer se općenito i globalno zna kako hors uvijek daje maximalno od sebe za savez  a isto tako uvijek donira maximalno=čitaj naopako....
da znam igrao sam i ja u 82 ali ne do kraja pa sam dao acc nekome Grin ,istina muki je najvise zasluzan za to sve ali i trolist za vojne bodove jer njegovih par bitki u ratovima gurnulo je amon raa na prvo mjesto po vojnim skidao je karte i lovio ekipu u secundu radi se o v4 verziji di vidis napad 1 sat prije
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #46 na: Lipanj 12, 2013, 08:32:06 »

da igore...ali reci onda kako je bilo da je muki75 digao 70% tih istraživanja saveza i po bodovima bio pola vaše vrijednosti saveza...jednostavno ako se tu kome treba čestitat onda je to muki,jel hors,dok ga nisu upoznali je bio vođa..kasnije su ga iz tog ramon aaa izbacivali u većini svijetova...i ja sam igrao u amon raa i znam da tamo je ime horus bilo zabranjeno spominjat...i da to je r82 prvi općenito v5 svijet...di sam i sam zlato osvojio zajedno sa dečkima iz amon raa...i tako hoću da kažem da se horus hvali ali sam je imao malo doprinosa u svemu tome...jer se općenito i globalno zna kako hors uvijek daje maximalno od sebe za savez  a isto tako uvijek donira maximalno=čitaj naopako....
kao i obicno, lazes i iskrivljujes istinu iz samo tebi znanih razloga. da, tada si puno napravio za amonraa. gott te za vrijeme rata primio u ironheadse i nakon 2 izgubljena trebali su dobiti rat.onda sam pravilno zakljucio da si ti najslabija karika u savezu i poslao napad na tebe iako mi je trebalo 18 sati da vojska dodje do tebe. puko si ko zrela kruska , ironi su tad izgubili i treci rat, a ti me od tada ne podnosis. i imao si x puta kasnije da to vratis i pokazes kakav si ratnik , ali nikad nisi imao muda da me napadnes, vec samo podbadas tu na forumu. usporedo s tim krenuo je prvi v5 svijet r82 i tamo sam napravio respektivan savez koji je bio pri samom vrhu. a zavrsetkom cro ere vecina v4 svijetova su bili prebaceni u r95 gdje sam isto osnovao savez i nisam mislio igrati, ali zbog nekih podbadanja na forumu, dao sam 3 tjedna fore svim hr. igracima i rekao da cu do kraja imati vise bodova od sviju. nije mi trebalo do kraja jer sam nakon 5 mjeseci presao sve , ali sam vidio da bih cak mogao biti 1.igrac reama pa sam odlucio zapeti. zbog toga sam u r82 uzeo odmor da bih tamo dao maximum. poslie se onaj isti gott kandidirao za vođu i iskljucio iz saveza jer sam bio preko 3 mjeseca na odmoru. ja sam usporedo u r95 sa savezom osvojio 3. mjesto iza 2 jaka bugarska saveza i bio osobno 2, igrac realma. a ti lazes kao pas i nikakvu medalju nisi osovjio u r82 a kamo li zlatnu. ali to je i jedino sto znas, laprdati po forumu Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #47 na: Lipanj 12, 2013, 08:36:17 »

kao i obicno, lazes i iskrivljujes istinu iz samo tebi znanih razloga. da, tada si puno napravio za amonraa. gott te za vrijeme rata primio u ironheadse i nakon 2 izgubljena trebali su dobiti rat.onda sam pravilno zakljucio da si ti najslabija karika u savezu i poslao napad na tebe iako mi je trebalo 18 sati da vojska dodje do tebe. puko si ko zrela kruska , ironi su tad izgubili i treci rat, a ti me od tada ne podnosis. i imao si x puta kasnije da to vratis i pokazes kakav si ratnik , ali nikad nisi imao muda da me napadnes, vec samo podbadas tu na forumu. usporedo s tim krenuo je prvi v5 svijet r82 i tamo sam napravio respektivan savez koji je bio pri samom vrhu. a zavrsetkom cro ere vecina v4 svijetova su bili prebaceni u r95 gdje sam isto osnovao savez i nisam mislio igrati, ali zbog nekih podbadanja na forumu, dao sam 3 tjedna fore svim hr. igracima i rekao da cu do kraja imati vise bodova od sviju. nije mi trebalo do kraja jer sam nakon 5 mjeseci presao sve , ali sam vidio da bih cak mogao biti 1.igrac reama pa sam odlucio zapeti. zbog toga sam u r82 uzeo odmor da bih tamo dao maximum. poslie se onaj isti gott kandidirao za vođu i iskljucio iz saveza jer sam bio preko 3 mjeseca na odmoru. ja sam usporedo u r95 sa savezom osvojio 3. mjesto iza 2 jaka bugarska saveza i bio osobno 2, igrac realma. a ti lazes kao pas i nikakvu medalju nisi osovjio u r82 a kamo li zlatnu. ali to je i jedino sto znas, laprdati po forumu Grin
nisi rekao horus da si svijet 95 zavrsio sa bugarskim barjakom Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #48 na: Lipanj 12, 2013, 08:46:12 »

kao i obicno, lazes i iskrivljujes istinu iz samo tebi znanih razloga. da, tada si puno napravio za amonraa. gott te za vrijeme rata primio u ironheadse i nakon 2 izgubljena trebali su dobiti rat.onda sam pravilno zakljucio da si ti najslabija karika u savezu i poslao napad na tebe iako mi je trebalo 18 sati da vojska dodje do tebe. puko si ko zrela kruska , ironi su tad izgubili i treci rat, a ti me od tada ne podnosis. i imao si x puta kasnije da to vratis i pokazes kakav si ratnik , ali nikad nisi imao muda da me napadnes, vec samo podbadas tu na forumu. usporedo s tim krenuo je prvi v5 svijet r82 i tamo sam napravio respektivan savez koji je bio pri samom vrhu. a zavrsetkom cro ere vecina v4 svijetova su bili prebaceni u r95 gdje sam isto osnovao savez i nisam mislio igrati, ali zbog nekih podbadanja na forumu, dao sam 3 tjedna fore svim hr. igracima i rekao da cu do kraja imati vise bodova od sviju. nije mi trebalo do kraja jer sam nakon 5 mjeseci presao sve , ali sam vidio da bih cak mogao biti 1.igrac reama pa sam odlucio zapeti. zbog toga sam u r82 uzeo odmor da bih tamo dao maximum. poslie se onaj isti gott kandidirao za vođu i iskljucio iz saveza jer sam bio preko 3 mjeseca na odmoru. ja sam usporedo u r95 sa savezom osvojio 3. mjesto iza 2 jaka bugarska saveza i bio osobno 2, igrac realma. a ti lazes kao pas i nikakvu medalju nisi osovjio u r82 a kamo li zlatnu. ali to je i jedino sto znas, laprdati po forumu Grin
sta je istina te zabolila  Grin Grin Grin je osvojio je dac medalju u r82 i da zlatne boje je bila pitaj drivera,pisu,gotta i ekipu.i trebalo bi te malo na hladenje poslat jer usporedujes mi prijatelja sa psima,a i govoris da pasi lazu ja imam pasa i moj ne laze  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #49 na: Lipanj 12, 2013, 08:46:55 »

nisi rekao horus da si svijet 95 zavrsio sa bugarskim barjakom Grin
da, jer nisu mogli podnijeti da na vrhu ne bude bugar, i dan danas tamo imam bugarsku zastavu. a ti si tamo zavrsio u bugarskom savezu Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #50 na: Lipanj 12, 2013, 08:50:04 »

sta je istina te zabolila  Grin Grin Grin je osvojio je dac medalju u r82 i da zlatne boje je bila pitaj drivera,pisu,gotta i ekipu.i trebalo bi te malo na hladenje poslat jer usporedujes mi prijatelja sa psima,a i govoris da pasi lazu ja imam pasa i moj ne laze  Grin Grin Grin
odkud znas da ti pas ne laze. sigurno ti je to prijatelj rekao kad je pricao s njim. vidis da je sve istina sto sam napisao i ti to svojim postom potvrdjujes Grin Grin

a ako ti ne laze pas, onda svakako lazes ti. jer ako je dobio , dobio je samo drvenu medalju , evo ti i dokaz  Smiley

http://prntscr.com/19lyfb
« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2013, 09:03:25 od Horus » Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #51 na: Lipanj 12, 2013, 08:56:28 »

odkud znas da ti pas ne laze. sigurno ti je to prijatelj rekao kad je pricao s njim. vidis da je sve istina sto sam napisao i ti to svojim postom potvrdjujes Grin Grin
horuse ja sam ljubomoran na tebe jer kolko god se trudio da budem najomrzeniji na forumu nikako da mi to pode za rukom,ipak si ti prirodno talentiran za to  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #52 na: Lipanj 12, 2013, 08:56:56 »

da, jer nisu mogli podnijeti da na vrhu ne bude bugar, i dan danas tamo imam bugarsku zastavu. a ti si tamo zavrsio u bugarskom savezu Grin
jesam zavrsio u defenderima i odigrao sa njima 96 ratova tocno, u jednoj eri odratovali 96 ratova, tjedno je znalo biti po 5-6 ratova sa razlicitim savezima istovremeno jos i danas dan sam u grupi na skypu sa defenderima cak znamo i pricati Grin preko skypa prava su ekipa bili
« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2013, 09:02:36 od mandjooo » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #53 na: Lipanj 12, 2013, 09:00:00 »

moram naglasiti izgubili samo 2 rata tu godinu od 96 ratova
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #54 na: Lipanj 12, 2013, 09:09:13 »

Evo opet pocinje show Smiley
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #55 na: Lipanj 12, 2013, 09:16:43 »

Bezveze se svađate,,ionako čete jedni druge morat trpit mjesec dana,,,ostavite to za 9 mjesec ;D
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #56 na: Lipanj 12, 2013, 09:21:15 »

Evo opet pocinje show Smiley
pa preko 24 sata je bio mir na forumu citali smo samo izvjestaje reportera Grin bilo je malo dosadno sad smo se malo raspisali Grin dok ne dodje tiger i ne zakljuca ovu temu Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #57 na: Lipanj 12, 2013, 09:22:06 »

Bezveze se svađate,,ionako čete jedni druge morat trpit mjesec dana,,,ostavite to za 9 mjesec ;D
ne brini, ova dvojica se i tako nece kvalificirati, pa ce biti mir. a mrki kad ostane sam bude bio tiho Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #58 na: Lipanj 12, 2013, 09:25:25 »

ne brini, ova dvojica se i tako nece kvalificirati, pa ce biti mir. a mrki kad ostane sam bude bio tiho Grin
ima mrki mandju Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #59 na: Lipanj 12, 2013, 09:35:09 »

hors,stvarni mizerni čovječe...rekao sam ti već----u čega si ostario i oćelavio a nisi pameti došao??
ako hoćeš pogledaj acc lord_nebra u r82 pa ćeš vidjet medalju...medalju koju smo osvojili protiv 3 bugarska saveza protiv nas....
za medalje se nikad nisam ulizivao niti se saginjao i klečio kao ti...
mislim koliko si saveza i nacija promijenio da bi dobio to"ne čini te igračem" zvano medalju???
od turaka,bugara,...pa do partizana i teletabisa....i kad te naguze,objesiš gaće (obavezno) i odeš pod suncobran....zato nemoj mi molim te ništa pričat....
ajde sad reci šta ja lažem tu? ajde polemiziraj sa mnom...
mislim ono katastrofa si kao prvo od čovjeka a niš bolji ni kao igrač nisi....
ja u jednoj eri v4 svijeta sam iako bio pola ere na odmoru,imao više vojnih bodova nego ti u čitavoj tvojoj karijeri igranja i po cro-srb i po turk-bug i po ostalim čobanskim svijetovima koje igraš......pa čekaj,šta igraš ti? railroad tycoon možda? ili  Lips Sealed ?
Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!