Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:41:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanja vezana uz NI kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo  (Posjeta: 9212 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #30 na: Lipanj 12, 2013, 06:03:31 »

 Grin Grin Grin krkane
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #31 na: Lipanj 12, 2013, 01:22:49 »

tina ,..nema ljubomore ,.ja sam reko samo realno stanje,a kvalifikacije mi uopste nisu bitne samo sam htio vidjet kako se igra ...ako je za tebe samo dobar igrac koji kupi cijelu eru onda neznam sta je dobro za tebe,..ja ti kazem tina i to je 100% da oni bez dija neznadu igrat ,..a mozda neznas ni ti,mozda si i ti a dijama..oni se na pocetku jednostavno moraju odljepit da izbjegnu sve sta bi ih sljedovalo,..i tu je njihov kompleksni problem,.ako im je to zadovoljstvo neka izvole,..online zivot je skup,.ja poznam igrace koji su u online zivotu jako dobri igraci a kod kuce nemaju higjenske uvjete za zivot,..bitno da ima komp i pola place ostavi na dije,..a hrane ih tate i mame,..hehehe...nisam ja ljubomoran igram se isto ko i oni samo bez dija jer znam sustav uzivajte i pozzz
   Nisi u pravu, trebo si pratit malo pocetak i vidio bi da smo mi iz top 15 pljackali provincije u 1 minutu nakon sto su se otvorile. Igramo na dije ali svi mi znamo igrat. Jedini problem je online status na kvalifikacijama jel tamo mozes bit dnevno 20min online  da ih prodjes bez problema, jedino bi se to trebalo promjenit. Uostalom ti ako ne mislis igrat na dije nemas sta radit na svjetskom, uvjek ce bit jaci igrac koji korisiti dije od onog koje ne koristi. To je takva igra i ako vam se ne svidja niko vas ne tjera da igrate....
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #32 na: Lipanj 12, 2013, 01:46:21 »

   Nisi u pravu, trebo si pratit malo pocetak i vidio bi da smo mi iz top 15 pljackali provincije u 1 minutu nakon sto su se otvorile. Igramo na dije ali svi mi znamo igrat. Jedini problem je online status na kvalifikacijama jel tamo mozes bit dnevno 20min online  da ih prodjes bez problema, jedino bi se to trebalo promjenit. Uostalom ti ako ne mislis igrat na dije nemas sta radit na svjetskom, uvjek ce bit jaci igrac koji korisiti dije od onog koje ne koristi. To je takva igra i ako vam se ne svidja niko vas ne tjera da igrate....

 ;D
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #33 na: Lipanj 12, 2013, 04:41:17 »

   Nisi u pravu, trebo si pratit malo pocetak i vidio bi da smo mi iz top 15 pljackali provincije u 1 minutu nakon sto su se otvorile. Igramo na dije ali svi mi znamo igrat. Jedini problem je online status na kvalifikacijama jel tamo mozes bit dnevno 20min online  da ih prodjes bez problema, jedino bi se to trebalo promjenit. Uostalom ti ako ne mislis igrat na dije nemas sta radit na svjetskom, uvjek ce bit jaci igrac koji korisiti dije od onog koje ne koristi. To je takva igra i ako vam se ne svidja niko vas ne tjera da igrate....
slazem se s tobom, ali si malo kontradiktoran. ako hoces napadati prov. u minutu ne mozes bit 20 minuta dnevno , vec se moras svako malo ukopcat da odradis te napade kako dodju Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #34 na: Lipanj 12, 2013, 05:27:08 »

ti si stvarno bistar horse...pa spojiš se kad treba pljačkat...opljačkaš  i potrošiš rese za 3 min...
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #35 na: Lipanj 12, 2013, 06:20:02 »

ti si stvarno bistar horse...pa spojiš se kad treba pljačkat...opljačkaš  i potrošiš rese za 3 min...
on se spoji kad prode napad i vidi ko mu je pokupio rese i ode  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Lipanj 12, 2013, 06:26:28 »

on se spoji kad prode napad i vidi ko mu je pokupio rese i ode  Grin Grin Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
dobro si me nasmijao. hebo me patak, ako budem vođa dat cu ti pocasni cin dvorske lude u repki (naravno ako se kvalificiras) Smiley
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #37 na: Lipanj 12, 2013, 06:32:03 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
dobro si me nasmijao. hebo me patak, ako budem vođa dat cu ti pocasni cin dvorske lude u repki (naravno ako se kvalificiras) Smiley
da se ja kvalificiram to je moguce,ali da ti budes vođa  Grin Grin Grin moj horuse nejedi gljive vise.pa ko bi igra da mu t i budes vođa od svih ovih 980 igraca  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #38 na: Lipanj 12, 2013, 06:35:23 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
dobro si me nasmijao. hebo me patak, ako budem vođa dat cu ti pocasni cin dvorske lude u repki (naravno ako se kvalificiras) Smiley

za dobrobit ekipe koja se kvalificira, tvoje gluposti na forumu slikam i spremam, da ti mogu kasnije odgovorit, pa makar me koštalo 365 dana bana... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 12, 2013, 06:41:22 »

slazem se s tobom, ali si malo kontradiktoran. ako hoces napadati prov. u minutu ne mozes bit 20 minuta dnevno , vec se moras svako malo ukopcat da odradis te napade kako dodju Smiley


Nisam siguran za tebe ali ja "otprilike" znam koliko mi treba vojske za koju provu. Mozda si ti novi igrac pa tebi treba vise vremena za kalkulaciju Smiley
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #40 na: Lipanj 12, 2013, 06:45:21 »

Nisam siguran za tebe ali ja "otprilike" znam koliko mi treba vojske za koju provu. Mozda si ti novi igrac pa tebi treba vise vremena za kalkulaciju Smiley
ma kakvo kalkuliranje,on nezna ni procitat broj provincije u koju mu ide napad,a bio bi vođa.pa to bi bila prava festa  Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #41 na: Lipanj 12, 2013, 07:23:50 »

ma kakvo kalkuliranje,on nezna ni procitat broj provincije u koju mu ide napad,a bio bi vođa.pa to bi bila prava festa  Grin Grin
horus je osvojio kao vodja svog saveza prvo mjesto po ekonomskim(savez),prvo mjesto po vojnim bodovima (savez) i prvo mjesto po istrazivanju saveza Grin bio sam i ja igrac te zlatne generacije moram da priznam  Embarrassed
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #42 na: Lipanj 12, 2013, 07:25:08 »

horus je osvojio kao vodja svog saveza prvo mjesto po ekonomskim(savez),prvo mjesto po vojnim bodovima (savez) i prvo mjesto po istrazivanju saveza Grin bio sam i ja igrac te zlatne generacije moram da priznam  Embarrassed
jel ti znas procitat u koju te provu napadaju  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #43 na: Lipanj 12, 2013, 07:39:44 »

jel ti znas procitat u koju te provu napadaju  Grin Grin Grin
a cuj to je istina cak je tad horus bio i online Grin podosta moram priznati razvalili smo sve saveze Grin tako je bilo ali je igrala tad i ekipa prava sjecam se da je igrao trolist ,anubis ,ja, mislim driver isto ne sjecam se svih imena ali horus to ima spremljeno negdje pa moze iskopirati zlatnu generaciju Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #44 na: Lipanj 12, 2013, 08:03:41 »

da igore...ali reci onda kako je bilo da je muki75 digao 70% tih istraživanja saveza i po bodovima bio pola vaše vrijednosti saveza...jednostavno ako se tu kome treba čestitat onda je to muki,jel hors,dok ga nisu upoznali je bio vođa..kasnije su ga iz tog ramon aaa izbacivali u većini svijetova...i ja sam igrao u amon raa i znam da tamo je ime horus bilo zabranjeno spominjat...i da to je r82 prvi općenito v5 svijet...di sam i sam zlato osvojio zajedno sa dečkima iz amon raa...i tako hoću da kažem da se horus hvali ali sam je imao malo doprinosa u svemu tome...jer se općenito i globalno zna kako hors uvijek daje maximalno od sebe za savez  a isto tako uvijek donira maximalno=čitaj naopako....
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!