Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:50:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanja vezana uz NI kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo  (Posjeta: 9262 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 06, 2013, 07:50:37 »

E  Smiley ..ga sad su i svjetovi na održavanju. Popušil sve zajedno 80 vojnika a trebalo je biti 0!! faking 0!!
postavis obranu ranije pa neces
Evidentirano

buuu
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 06, 2013, 07:50:52 »

Zanima me dali uvijek 20 sec prije napada od strane nomada dolazi izračunavanje bitke i da se onda nemože ući u igru nit ispratit napad!!? Ili sam to ja upravo imao peh da baš dok naštimavao da maknem ostalu vojsku sa napadom na sporednu meni dođe ovo  s-r-a-nj-e ! -> http://www.zaslike.com/files/h403ejvsdfk8k4m0k899.png

uvijek, nekad zna bit i malo preko minute
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #17 na: Lipanj 06, 2013, 07:55:21 »

Ok, prvi put igram kvalifikacije i po ovome znači da se ne može ispratiti napad? Da ne mogu sačuvat vojsku za koju ne želim da sudjeluje u obrani da ju pošaljem na sporednu?
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 06, 2013, 08:26:12 »

Ok, prvi put igram kvalifikacije i po ovome znači da se ne može ispratiti napad? Da ne mogu sačuvat vojsku za koju ne želim da sudjeluje u obrani da ju pošaljem na sporednu?

možeš... 2min30sek ti je napad na neovisnu.... a i lakše će bit kad pripojiš jednu provinciju... Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 06, 2013, 08:49:08 »

službena stranica svjetskog prvenstva ?
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #20 na: Lipanj 11, 2013, 10:29:55 »

eto da vam se javim,..igram prvi puta ove kvalifikacije,..igram bez dija,..citao sam malo sta tiger pise kako lakse igrat  http://prntscr.com/19ga1w  glupost,...gube se i ovnovi cim se bitka oduzuje vise se gube ovnova,..po proracunu isplativije je pljackat sa macevima jeftiniji su za pravit nego ovnovi,..na utvrdi 5 izgubim oko 80 maceva,..a ako idem sa ovnovima 3-4 ovna ako se bitka oduzi kako je tiger napisao,..zato sam uskladio jedno i drugo i manji su gubici,.najbitnija stvar da zidine cim prije padnu i da konjica pregazi,.....u obrani je najbolje imat strijele i konjicu,..nista vise,..najmanji su gubici,....i jos mogu samo rec ,...da ove kvalifikacije uopste nisu realno glediste znanja i najboljih igraca imperije,..sve se svodi na novac,..i onda u kvalifikacije idu najgori igraci,..treba napravit da su kvalifikacije bez dija i premiuma,..pa da se vidi tko zna igrat a tko ne,..prvih 15 igraca u poretku vec ima obrambenih poraza,..svasta,.. i on ce predstavlajt hrvatsku na svjetskom prvenstvu,...sretno vam bilo
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 11, 2013, 10:49:13 »

eto da vam se javim,..igram prvi puta ove kvalifikacije,..igram bez dija,..citao sam malo sta tiger pise kako lakse igrat  http://prntscr.com/19ga1w  glupost,...gube se i ovnovi cim se bitka oduzuje vise se gube ovnova,..po proracunu isplativije je pljackat sa macevima jeftiniji su za pravit nego ovnovi,..na utvrdi 5 izgubim oko 80 maceva,..a ako idem sa ovnovima 3-4 ovna ako se bitka oduzi kako je tiger napisao,..zato sam uskladio jedno i drugo i manji su gubici,.najbitnija stvar da zidine cim prije padnu i da konjica pregazi,.....u obrani je najbolje imat strijele i konjicu,..nista vise,..najmanji su gubici,....i jos mogu samo rec ,...da ove kvalifikacije uopste nisu realno glediste znanja i najboljih igraca imperije,..sve se svodi na novac,..i onda u kvalifikacije idu najgori igraci,..treba napravit da su kvalifikacije bez dija i premiuma,..pa da se vidi tko zna igrat a tko ne,..prvih 15 igraca u poretku vec ima obrambenih poraza,..svasta,.. i on ce predstavlajt hrvatsku na svjetskom prvenstvu,...sretno vam bilo

 *ok*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Lipanj 11, 2013, 10:57:22 »

polip tako je to...neki od tih igrača se stalno guraju u repku a kao prvo neznaju igrat  .a kao drugo nisu online uopće,što je po meni puno važnije...znam te igrače,protiv nekih sam ratovao, a s nekima sam ratovao...
ali oni kupuju škrinje,kvalificirat će se i jednostavno sa takvim mlatimudanima si primoran igrat...
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #23 na: Lipanj 12, 2013, 12:03:01 »

pa svi znaju da se dije kupuju i svi znaju da je igra napravljena da netko zaradi
i to je tako i svi mi cemo kupovat te dije i dalje to je tako jednostavno . nema to veze sa igrom vise
samo ekonomija Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Lipanj 12, 2013, 12:19:09 »

prisjetio bih se prvih kvalifikacija. islo je 30 ljudi u repku i moglo se lagano kvalificirati bez dija, ako se imao znanja imalo. od svega je ispalo sprdacina. jedna trecina kvalificiranih nije se ni pojavila na prvenstvu. ili su odustali ili su ustupili racune nekim  Smiley ilebarovicima koji su tamo dosli prodavati pamet. nasuprot tome ovu kvalifikaciju konkurencija je jaka i bez skrinje od 40€ tesko da  ce netko uci u prvih 15. sto je dobro, jer tesko da ce netko tko je ulozio 40 ili vise € odustati ili ustupiti nekome racun. na kraju na SP nas ceka 50k dijamanata i onaj tko nije igrao s dijama , tesko bi se tamo snasao. jer badava ti dije ako ih ne znas koristiti. to je kao da klosaru das milju kuna. kako bi to zavrsilo Huh? zalosno, covjek bi ubrzo umro od ciroze jetre Grin
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #25 na: Lipanj 12, 2013, 12:20:32 »

eto da vam se javim,..igram prvi puta ove kvalifikacije,..igram bez dija,..citao sam malo sta tiger pise kako lakse igrat  http://prntscr.com/19ga1w  glupost,...gube se i ovnovi cim se bitka oduzuje vise se gube ovnova,..po proracunu isplativije je pljackat sa macevima jeftiniji su za pravit nego ovnovi,..na utvrdi 5 izgubim oko 80 maceva,..a ako idem sa ovnovima 3-4 ovna ako se bitka oduzi kako je tiger napisao,..zato sam uskladio jedno i drugo i manji su gubici,.najbitnija stvar da zidine cim prije padnu i da konjica pregazi,.....u obrani je najbolje imat strijele i konjicu,..nista vise,..najmanji su gubici,....i jos mogu samo rec ,...da ove kvalifikacije uopste nisu realno glediste znanja i najboljih igraca imperije,..sve se svodi na novac,..i onda u kvalifikacije idu najgori igraci,..treba napravit da su kvalifikacije bez dija i premiuma,..pa da se vidi tko zna igrat a tko ne,..prvih 15 igraca u poretku vec ima obrambenih poraza,..svasta,.. i on ce predstavlajt hrvatsku na svjetskom prvenstvu,...sretno vam bilo
a o cem ti pricas..tko nezna igrat,,,,ja od prvih 15 znam 10ljudi....i to su sve igracine....izuzmimo horusa... Grin Grin boljih igraca odnjih nemamo...tako da psssssss ljubomoro
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #26 na: Lipanj 12, 2013, 12:50:56 »

a o cem ti pricas..tko nezna igrat,,,,ja od prvih 15 znam 10ljudi....i to su sve igracine....izuzmimo horusa... Grin Grin boljih igraca odnjih nemamo...tako da psssssss ljubomoro

tina ,..nema ljubomore ,.ja sam reko samo realno stanje,a kvalifikacije mi uopste nisu bitne samo sam htio vidjet kako se igra ...ako je za tebe samo dobar igrac koji kupi cijelu eru onda neznam sta je dobro za tebe,..ja ti kazem tina i to je 100% da oni bez dija neznadu igrat ,..a mozda neznas ni ti,mozda si i ti a dijama..oni se na pocetku jednostavno moraju odljepit da izbjegnu sve sta bi ih sljedovalo,..i tu je njihov kompleksni problem,.ako im je to zadovoljstvo neka izvole,..online zivot je skup,.ja poznam igrace koji su u online zivotu jako dobri igraci a kod kuce nemaju higjenske uvjete za zivot,..bitno da ima komp i pola place ostavi na dije,..a hrane ih tate i mame,..hehehe...nisam ja ljubomoran igram se isto ko i oni samo bez dija jer znam sustav uzivajte i pozzz
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #27 na: Lipanj 12, 2013, 12:59:25 »

tina ,..nema ljubomore ,.ja sam reko samo realno stanje,a kvalifikacije mi uopste nisu bitne samo sam htio vidjet kako se igra ...ako je za tebe samo dobar igrac koji kupi cijelu eru onda neznam sta je dobro za tebe,..ja ti kazem tina i to je 100% da oni bez dija neznadu igrat ,..a mozda neznas ni ti,mozda si i ti a dijama..oni se na pocetku jednostavno moraju odljepit da izbjegnu sve sta bi ih sljedovalo,..i tu je njihov kompleksni problem,.ako im je to zadovoljstvo neka izvole,..online zivot je skup,.ja poznam igrace koji su u online zivotu jako dobri igraci a kod kuce nemaju higjenske uvjete za zivot,..bitno da ima komp i pola place ostavi na dije,..a hrane ih tate i mame,..hehehe...nisam ja ljubomoran igram se isto ko i oni samo bez dija jer znam sustav uzivajte i pozzz
pa ja nekupim puno dija mozda 500 eura misecno, Lips Sealed  imam para ko govana a kad nemam kad moram dat mami i tati za hranu onda mandjo kupi ili mrki88 oni su puni ko brod.inace vi sta nemate para za dijamante javite se mrki88 na privatne poruke on ce vam sigurno pomoc i kupit ce vam bar skrinu od 40 eura a mozete i dacmih on isto pomogne kad mi mama uzme svu lovu  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #28 na: Lipanj 12, 2013, 01:01:36 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano

Precizni
Lieutenant
***

Karma: +33/-14
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #29 na: Lipanj 12, 2013, 02:37:24 »

 Grin Grin
Evidentirano

Haters Gonna Hate!
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!