Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:48:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacija za svjetsko 2013  (Posjeta: 4132 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #15 na: Svibanj 25, 2013, 06:03:47 »

e moj horuse nkad pameti neces doci  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Svibanj 25, 2013, 06:19:54 »

jesi ti stvarno toliko umno ograničen ili ti je lijepo tako pa se praviš? *crazy*

horse, ako nisi primjetio do sada, na kvalifikacijama nije bitno znanje, već dubina džepa... svatko se može kvalificirati danas, kao i što svatko može biti na mjestu znanstvenika ili arhitekta, to je mega blitz, x10, i svatko svašta može učinit, prihvati više da tvoja arhitektura ne vrijedi toliko kao u prastarim vremenima, a ostalo znanje o igri ti je i dalje na razini malo boljeg početnika...
zašto bi bio red da onaj koji potroši više dobije veći dio kolača? jel ga tjerao netko da troši? hoćeš reći da je on bolji igrač od 15-tog zato jer je više potrošio? gluposti pričaš...

neće se meni "posrećit", jer ne mislim ljeto provest na imperiji.. da je kako je lani bilo u 10mjesecu, onda bi se družili, bila bi mi čast ponovno zaigrati sa najboljim igračem, samo te od tamo ne bih mogao izbaciti, pa da odeš turcima... Wink
nisam poremecen , niti se pravim, jedino,da bi me ti razumio, moram se spustiti na tvoj nivo, pa zato mozda tako izgledam Grin
nisam ni ocekivao od tebe da ces biti iskren i javno priznati da si nesposoban se kvalificirati, vec uvijek nadjes ispriku, ovaj put je to ljeto, zadnji put je ne znam sto bilo. uglavnom ako netko odustane bez srama ces zauzeti njegovo mjesto i naci vremena kao sto je to bilo prvi put, zar ne. *crazy* *crazy*
odgovor: zato sto onaj koji je spreman vise potrosit svojih dija, znat ce kvalitetnije trositi i savezne. a onaj koji je zmukler, nece znat ni sa saveznim sto napraviti i potrosit ce ih uludo. to je kao da klosaru s klupe das 1000 kn. sto mislis kako ce ih potrositi  Grin
na kraju, to sto si me izbacio, mogu ti samo zahvaliti, jer si mi pokazao da je bolje igrati s normalnim ljudima koji cijene igraca koji zna iako se jezicno ne razumijemo. nego igrati s retardom kojem je vođa dao funkciju da lijeci svoje frustracije i izbacuje kvalitetne ljude iz saveza. na kraju ja sam s turcima realm osvojio, a sto si napravio ti  Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #17 na: Svibanj 25, 2013, 06:40:09 »

nisam poremecen , niti se pravim, jedino,da bi me ti razumio, moram se spustiti na tvoj nivo, pa zato mozda tako izgledam Grin
nisam ni ocekivao od tebe da ces biti iskren i javno priznati da si nesposoban se kvalificirati, vec uvijek nadjes ispriku, ovaj put je to ljeto, zadnji put je ne znam sto bilo. uglavnom ako netko odustane bez srama ces zauzeti njegovo mjesto i naci vremena kao sto je to bilo prvi put, zar ne. *crazy* *crazy*
odgovor: zato sto onaj koji je spreman vise potrosit svojih dija, znat ce kvalitetnije trositi i savezne. a onaj koji je zmukler, nece znat ni sa saveznim sto napraviti i potrosit ce ih uludo. to je kao da klosaru s klupe das 1000 kn. sto mislis kako ce ih potrositi  Grin
na kraju, to sto si me izbacio, mogu ti samo zahvaliti, jer si mi pokazao da je bolje igrati s normalnim ljudima koji cijene igraca koji zna iako se jezicno ne razumijemo. nego igrati s retardom kojem je vođa dao funkciju da lijeci svoje frustracije i izbacuje kvalitetne ljude iz saveza. na kraju ja sam s turcima realm osvojio, a sto si napravio ti  Huh? Huh? Huh? Huh?


O cem ti pricas horuse?? Dije su u riznici sto znaci da su za cijeli savez, da su ih stavili kod vodje na racun onda bi ih on mogo odlucivat kome ce i koliko dija dat.
Evo gle mi smo osvojili srebro  http://prntscr.com/16ly85   ja tu turke ne vidim a ni tebe u top 20 http://prntscr.com/16lyps
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Svibanj 25, 2013, 06:48:07 »

O cem ti pricas horuse?? Dije su u riznici sto znaci da su za cijeli savez, da su ih stavili kod vodje na racun onda bi ih on mogo odlucivat kome ce i koliko dija dat.
Evo gle mi smo osvojili srebro  http://prntscr.com/16ly85   ja tu turke ne vidim a ni tebe u top 20 http://prntscr.com/16lyps

zaboravio si da vodja raspisuje kvote za podjelu dijamanata, znaci on odlucuje o podjeli Smiley  . da osvojili ste srebro, da nisi stavio onog retarda za 1. casnika mozda biste osvojili i zlato. a pogledaj malo blize u proslost. tada ces vidjeti da su turci iducu eru osvojili zlato, a od tramontine nije ostao ni t Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #19 na: Svibanj 25, 2013, 07:03:05 »

zaboravio si da vodja raspisuje kvote za podjelu dijamanata, znaci on odlucuje o podjeli Smiley  . da osvojili ste srebro, da nisi stavio onog retarda za 1. casnika mozda biste osvojili i zlato. a pogledaj malo blize u proslost. tada ces vidjeti da su turci iducu eru osvojili zlato, a od tramontine nije ostao ni t Grin

I prvi casnik isto raspisuje kvote za podjelu dijamanta. Bio bi red da se podjeli 50k na 15 clanova, svaki 3333 dije i tako je najpostenije. Vjerovatno si ti mislio sad za kvalifikacije kupit 200 eura dija i bit vodja kad pises takve gluposti. Nakon tog ralma nas je 90% prestalo igrat ako nisi primjetio, dosta nam je bilo igre kad smo bugare i turke ostavili bez medalje tu eru. A iducu ste osvojili jel mi nismo vise igrali....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #20 na: Svibanj 25, 2013, 07:26:33 »

I prvi casnik isto raspisuje kvote za podjelu dijamanta. Bio bi red da se podjeli 50k na 15 clanova, svaki 3333 dije i tako je najpostenije. Vjerovatno si ti mislio sad za kvalifikacije kupit 200 eura dija i bit vodja kad pises takve gluposti. Nakon tog ralma nas je 90% prestalo igrat ako nisi primjetio, dosta nam je bilo igre kad smo bugare i turke ostavili bez medalje tu eru. A iducu ste osvojili jel mi nismo vise igrali....
nisu to gluposti, znansveniku i arhitekti treba vise dija nego obicnom clanu, jer treba kupovati vrijeme izgradnje sveucilista, tj arhitekture. i vođi treba vise dija da prije digne spijunazu , kontru, utvrdjivanje i voj, arh.. jer to koristi cijelom saavezu. a obicni clan to ne treba, i automatski mu ne treba toliko dija. no svako ima svoj koncept i kvalifikacije ce pokazati cija je zadnja. a ja znam da necu imati vise bodova od tebe jer neces igrati sam. svojevremeno je nossferatu dobi ban zbog toga sto su 2 igraca igrali na jednom racunu, ali danas je sve dozvoljeno i pravila u ovoj igri postoje samo da se krse i ako uplacujes eure mozes sve , pa tako i ti uplati ne 200 vec 500eura, pa idemo od prvog dana do zadnje skrinje, pa da vidimo sto ce bodovi pokazati Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #21 na: Svibanj 25, 2013, 07:30:04 »

jesi ti stvarno toliko umno ograničen ili ti je lijepo tako pa se praviš? *crazy*

horse, ako nisi primjetio do sada, na kvalifikacijama nije bitno znanje, već dubina džepa... svatko se može kvalificirati danas, kao i što svatko može biti na mjestu znanstvenika ili arhitekta, to je mega blitz, x10, i svatko svašta može učinit, prihvati više da tvoja arhitektura ne vrijedi toliko kao u prastarim vremenima, a ostalo znanje o igri ti je i dalje na razini malo boljeg početnika...
zašto bi bio red da onaj koji potroši više dobije veći dio kolača? jel ga tjerao netko da troši? hoćeš reći da je on bolji igrač od 15-tog zato jer je više potrošio? gluposti pričaš...

neće se meni "posrećit", jer ne mislim ljeto provest na imperiji.. da je kako je lani bilo u 10mjesecu, onda bi se družili, bila bi mi čast ponovno zaigrati sa najboljim igračem, samo te od tamo ne bih mogao izbaciti, pa da odeš turcima... Wink

 Grin Grin Cheesy Cheesy
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #22 na: Svibanj 25, 2013, 07:52:26 »

nisam poremecen , niti se pravim, jedino,da bi me ti razumio, moram se spustiti na tvoj nivo, pa zato mozda tako izgledam Grin
nisam ni ocekivao od tebe da ces biti iskren i javno priznati da si nesposoban se kvalificirati, vec uvijek nadjes ispriku, ovaj put je to ljeto, zadnji put je ne znam sto bilo. uglavnom ako netko odustane bez srama ces zauzeti njegovo mjesto i naci vremena kao sto je to bilo prvi put, zar ne. *crazy* *crazy*
odgovor: zato sto onaj koji je spreman vise potrosit svojih dija, znat ce kvalitetnije trositi i savezne. a onaj koji je zmukler, nece znat ni sa saveznim sto napraviti i potrosit ce ih uludo. to je kao da klosaru s klupe das 1000 kn. sto mislis kako ce ih potrositi  Grin
na kraju, to sto si me izbacio, mogu ti samo zahvaliti, jer si mi pokazao da je bolje igrati s normalnim ljudima koji cijene igraca koji zna iako se jezicno ne razumijemo. nego igrati s retardom kojem je vođa dao funkciju da lijeci svoje frustracije i izbacuje kvalitetne ljude iz saveza. na kraju ja sam s turcima realm osvojio, a sto si napravio ti  Huh? Huh? Huh? Huh?


Grin:D:D:D
koji si ti šaljivđija, konjko....
gle, dokle god postoji jedan takav član, koji je spreman kvalificirati se samo da bi jeo  Lips Sealed  tamo, ne mislim sudjelovat na takvim natjecanjima... konjko, Proxy i ja smo skupa igrali, jel me zamolio da mu pomognem pošto je bio počeo raditi, i nije ga bilo 7-18h online, a kasnije je sve manje imao vremena za igru...
uostalom, tada sam vidio kakav si timski igrač, a to ne bih želio komentirati... nula si.. ništa... ništica...
dečec, kvalitetan igrač nije onaj koji potroši 100-200 eura više od ostalih da bi završio prvi... prvo mjesto u imperiji je odavno nebitno....
nego, izbacio te je Hodza, ja nisam mogao sam jer nisam bio prvi časnik, već zapovjednik, a izbacio te na moj zahtjev, jer neće mi neeki, nazovimo ga "kvalitetni" igrač biti ofline preko 10 sati, dok traje rat sa najjačim savezom mega blitza... ako je tvoja kvaliteta napraviti arhitekturu 40 i onda dolaziti zaposliti seljake i potrošiti resurse dva puta dnevno, šta je s igračima koji gotovo da i nisu spavali tih 40-ak dana (bila je duža era zbog uskrsa) i pazili na cijeli savez, igrače i dvorce??
Žao mi je što se Tramontana ne može okupiti i kvalificirati... uz još 3,4 igrača vidio bi šta znači timski rad, znanje i volja...

i da, Konjko.... najmanje turaka je bilo u janjičarima kada ste osvojili zlato... nema tko vam nije prešao, od raspadnutog diamantesa do rumunja i poljaka... protivnika niste ni imali... jado jadni... Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #23 na: Svibanj 25, 2013, 08:12:07 »

Prije nego počnem banirati sa foruma...

Tema je zaključana.
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!