Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 12:22:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dijamanti  (Posjeta: 570 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
gimlli01
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« na: Svibanj 21, 2013, 09:36:50 »

bok svima! treba mi pomoc tj. objasnjenje vezano za dijamante.Sad sam bila prije nekih sat vremena bila kupila dijamante putem mobitela,prvo za 20kn 40 komada i onda sam uzela jos 48 kom,ali prilikom druge kupnje za jos 48 komada ti dijamanti nisu mi dodani ali mi je iznos skinut sa mobitela.Pa me zanima zasto je to tako i gdje je doslo do pogreske i dali se ikako tih jos 48 komada mogu dobiti posto su naplaceni?
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #1 na: Svibanj 21, 2013, 11:35:21 »

bok svima! treba mi pomoc tj. objasnjenje vezano za dijamante.Sad sam bila prije nekih sat vremena bila kupila dijamante putem mobitela,prvo za 20kn 40 komada i onda sam uzela jos 48 kom,ali prilikom druge kupnje za jos 48 komada ti dijamanti nisu mi dodani ali mi je iznos skinut sa mobitela.Pa me zanima zasto je to tako i gdje je doslo do pogreske i dali se ikako tih jos 48 komada mogu dobiti posto su naplaceni?

stari novi problem,..javi se private porukom ovdje na forumu Tigeru,...napisi mu sve podatke,..koji svijet,ime acaunta,datum,vrijeme kupnje,broj transakcije i broj mobitela,...sutra ujutro tiger ce vidjet poruku ,.prosljedit ,.i dijamanti bit ce dodani,..neznam tocno koliko se dijamanata dnevno moze kupit mislim 80 putem sms,..nisam siguran,..ako je 80 onda ces ostalo dobit drugi dan,..
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!