Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:03:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vidjeti Protivnikova Istraživanja NAKON bitke  (Posjeta: 1486 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« na: Svibanj 21, 2013, 06:00:44 »

znaći ovako dogodilo se da sam izgubio par bitki od igraća istih bodova sa manje vojske(napadać) Lips Sealed ....pa bi htio da se omogući da se nakon izgubljene bitke vide istraživanja i bonusi...jer kada pitaš nekoga zašto zbog čega da ne dobivamo stalno odgovor puno je razloga...što ne smatram pravim odgovorom...
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #1 na: Svibanj 21, 2013, 11:55:24 »

znaći ovako dogodilo se da sam izgubio par bitki od igraća istih bodova sa manje vojske(napadać) Lips Sealed ....pa bi htio da se omogući da se nakon izgubljene bitke vide istraživanja i bonusi...jer kada pitaš nekoga zašto zbog čega da ne dobivamo stalno odgovor puno je razloga...što ne smatram pravim odgovorom...
a kej bi ti jos htio,...vidjet necija istrazivanja,..totalna glupost,..uci se na svojim greskama,..kopriraj link bitke pa ce ti mozda netko i odgovorit zasto si izgubio,..nemoj nikad napadat duplo slabijeg protivnika od sebe,,..gledaj da si u rangu ako gubis cast gubis i moral,.,..ako ides na utvrdu gledaj koji ti moral i koja utvrda do utvrde 8 sve rusas macevima  utvrdu 8 i 9 spravama,.,..ako si nomad koristi teske konje i konjanike strijelce i teske i elitne strijele,..ako ides na utvrdu obicne maceve imaju 3x bonus na utvrdu + opsadne sprave (ovnovi),..ako si imperian,..radi teske kopljanike ili falange falange najjaca vojska imperijana neka ti bude 50% vojske falange,..,..elitni strijelci, paladine ili teske konje kod simulacije  protivniku uvjek dodaj premium sebi ne,..daj mu jaca istrazivanja  i ako dobivas idi na njega ako ne bjezi,..nema neke mudrolije,..uci se...izvuci neke zakljucke sam iz tih svoji bitaka,..
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 22, 2013, 12:59:21 »

znaći ovako dogodilo se da sam izgubio par bitki od igraća istih bodova sa manje vojske(napadać) Lips Sealed ....pa bi htio da se omogući da se nakon izgubljene bitke vide istraživanja i bonusi...jer kada pitaš nekoga zašto zbog čega da ne dobivamo stalno odgovor puno je razloga...što ne smatram pravim odgovorom...

Sta mislis da ti uvedu jos i koordinate kolonija kad te igrac napadne, i sve njemu u utvrdi, i koliko dugo igra, i odakle dolazi, i adresu i broj telefona  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 22, 2013, 02:01:00 »

a kej bi ti jos htio,...vidjet necija istrazivanja,..totalna glupost,..uci se na svojim greskama,..kopriraj link bitke pa ce ti mozda netko i odgovorit zasto si izgubio,..nemoj nikad napadat duplo slabijeg protivnika od sebe,,..gledaj da si u rangu ako gubis cast gubis i moral,.,..ako ides na utvrdu gledaj koji ti moral i koja utvrda do utvrde 8 sve rusas macevima  utvrdu 8 i 9 spravama,.,..ako si nomad koristi teske konje i konjanike strijelce i teske i elitne strijele,..ako ides na utvrdu obicne maceve imaju 3x bonus na utvrdu + opsadne sprave (ovnovi),..ako si imperian,..radi teske kopljanike ili falange falange najjaca vojska imperijana neka ti bude 50% vojske falange,..,..elitni strijelci, paladine ili teske konje kod simulacije  protivniku uvjek dodaj premium sebi ne,..daj mu jaca istrazivanja  i ako dobivas idi na njega ako ne bjezi,..nema neke mudrolije,..uci se...izvuci neke zakljucke sam iz tih svoji bitaka,..
http://prntscr.com/163k3u jesi pametan nema šta Wink provincija 4(okružena) premium 10% pješadija on bez bonusa JER NEMA KOLONIJA (srušili ih) ...ako trebate poduku javite mi se Wink
Evidentirano
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 22, 2013, 02:03:07 »

Sta mislis da ti uvedu jos i koordinate kolonija kad te igrac napadne, i sve njemu u utvrdi, i koliko dugo igra, i odakle dolazi, i adresu i broj telefona  *crazy* *crazy* *crazy*
idi tamo ući kako se piše ...ako trebaš da te naućim ...javi se ... Wink
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 22, 2013, 03:56:07 »

idi tamo ući kako se piše ...ako trebaš da te naućim ...javi se ... Wink

ajde nau(ć)i me kako se pise   Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!