Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:07:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Blagdanska zaštita mega blitz 140  (Posjeta: 3349 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« na: Svibanj 02, 2013, 06:37:30 »

znaći  Lips Sealed em ti više ovu igru  Angry Angry Angry aktiviraš "Blagdansku zaštitu" i misliš imaš je i odeš naloćeš se misliš sve je ok!!  [:-} i vratiš se pijan nako ko od majke i nema zaštite Huh? *crazy* *crazy* *crazy* sve su iz Lips Sealed .. bitno da im plaćaš  Lips Sealed . dije pujj sramota sramota ,prvo produžte eru zbog poklona , pa skratite eru ,pa zapoćnete kada VAM se digne di je ono "minimum 24 sata od kada je završila ere" pi... m... a ne 24 sata završi ujutro u 7 sati i poćne u 16 sati isti dan  *crazy* *crazy* *crazy*a vi budale igrajte ma crkli da Bog da vi i VAŠA igra !!!  Angry Angry Angry Angry Bitno da lik ima 40K ekonomskih bodova i pod zaštitom poćetnika 24 sata nakon poćetka ere  Huh? Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 02, 2013, 06:49:22 »

Korisničko ime? Pa će provjeriti kad je zaštita aktivirana u uredu. Makar, da je aktivirana, ne bi vas napali, osim ako su napadi poslani prije aktivacije zaštite.
Evidentirano

zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 02, 2013, 06:58:51 »

Korisničko ime? Pa će provjeriti kad je zaštita aktivirana u uredu. Makar, da je aktivirana, ne bi vas napali, osim ako su napadi poslani prije aktivacije zaštite.
ma nije me niko napao nije uopće u tome problem  Angry stavili su je i onda maknuli  Huh? zašto to me više zanima  Huh? Huh?
pa ko me smije napasti  Grin Cheesy
http://prntscr.com/134dzg ovako je bilo a sad je ovako http://prntscr.com/134ejt da sam znao nebi trošio te dije nego bi lipo bio pod zaštitom poćetnika još 144 sata
« Zadnja izmjena: Svibanj 02, 2013, 07:12:01 od zaciko » Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 02, 2013, 08:19:12 »

ma nije me niko napao nije uopće u tome problem  Angry stavili su je i onda maknuli  Huh? zašto to me više zanima  Huh? Huh?
pa ko me smije napasti  Grin Cheesy
http://prntscr.com/134dzg ovako je bilo a sad je ovako http://prntscr.com/134ejt da sam znao nebi trošio te dije nego bi lipo bio pod zaštitom poćetnika još 144 sata
ja ukljucio zastitu i maloprije dodem zaposlit seljake kad ide napad na mene.opet su nesto zabucali bugari i nikom nista
Evidentirano

buuu
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 02, 2013, 08:51:40 »

ja ukljucio zastitu i maloprije dodem zaposlit seljake kad ide napad na mene.opet su nesto zabucali bugari i nikom nista
ali naravno nema nikakvih odgovora iz "ureda" baš me zanima jer ni dijamante neće dobiti  *crazy*
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 02, 2013, 09:00:53 »

ja nemam tih problema  Grin Grin Grin Grin a i kako bi ih imao kad ne igram to vise smece od igre  Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 02, 2013, 09:03:49 »

ja nemam tih problema  Grin Grin Grin Grin a i kako bi ih imao kad ne igram to vise smece od igre  Grin Grin Grin
jel ti ostalo dija mandjo da ih ja uzmem posto neigras  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 02, 2013, 09:11:32 »

ali naravno nema nikakvih odgovora iz "ureda" baš me zanima jer ni dijamante neće dobiti  *crazy*
I dalje nemam korisničko ime da proslijedim kad ste aktivirali zaštitu u ured??
Ako je korisničko ime zaciko - u R140 niste završili tutorijal pa nemate te opcije, a zaštitu ste aktivirali u R53.
Evidentirano

zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #8 na: Svibanj 02, 2013, 09:44:37 »

I dalje nemam korisničko ime da proslijedim kad ste aktivirali zaštitu u ured??
Ako je korisničko ime zaciko - u R140 niste završili tutorijal pa nemate te opcije, a zaštitu ste aktivirali u R53.
pa dobro jer moje pitanje nije jasno?? zašto nema zaštite u mega blitzu?? a bila je BLAGDANSKA ZAŠTITA
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Svibanj 02, 2013, 10:48:02 »

pa dobro jer moje pitanje nije jasno?? zašto nema zaštite u mega blitzu?? a bila je BLAGDANSKA ZAŠTITA
da, ekipa se malo zabunila, ti pises o blagdanskoj zastiti , a tiger ti odgovara o pocetnickoj. blagdanske zastite u mega blitzu nema i nikad je nije ni bilo. igram mega blitz od prve ere pa znam. mega blitz je elitni realm koji traje oko3 tjedna i bilo bi glupo da pola tog vremena provedes pod zastitom. moj ti je savjet da prije nego ides igrati tako zahtjevne svijetove odigras koji CS svijet ili jos bolje cro3  Smiley
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #10 na: Svibanj 02, 2013, 11:17:24 »

da, ekipa se malo zabunila, ti pises o blagdanskoj zastiti , a tiger ti odgovara o pocetnickoj. blagdanske zastite u mega blitzu nema i nikad je nije ni bilo. igram mega blitz od prve ere pa znam. mega blitz je elitni realm koji traje oko3 tjedna i bilo bi glupo da pola tog vremena provedes pod zastitom. moj ti je savjet da prije nego ides igrati tako zahtjevne svijetove odigras koji CS svijet ili jos bolje cro3  Smiley
uvik se rugas i podcijenjujes ljude cuvaru ovaca,bila je danas blagdanska zastita u mega blitzu i maknuta je nakon sat vrimena da nikom nista nisu rekli,i mega blitz nije nikakav elitni svijet(mozda u tvojoj glavi jer ti si uvjeren da si elitni igrac,a ustvari se samo stekas di vidis da bi mogla bit medalja)to je vise svijet za one sta imaju love mada proslu eru sam vidio da tebi ni to ne pomaze.a sad ajde pazi ovcice i kukuruz da nebi sta falilo  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #11 na: Svibanj 02, 2013, 11:17:51 »

da, ekipa se malo zabunila, ti pises o blagdanskoj zastiti , a tiger ti odgovara o pocetnickoj. blagdanske zastite u mega blitzu nema i nikad je nije ni bilo. igram mega blitz od prve ere pa znam. mega blitz je elitni realm koji traje oko3 tjedna i bilo bi glupo da pola tog vremena provedes pod zastitom. moj ti je savjet da prije nego ides igrati tako zahtjevne svijetove odigras koji CS svijet ili jos bolje cro3  Smiley
eto ja ti garantiram da je danas bila i maknuli su je Wink znam da igraš sa turcima
Evidentirano
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #12 na: Svibanj 02, 2013, 11:18:55 »

uvik se rugas i podcijenjujes ljude cuvaru ovaca,bila je danas blagdanska zastita u mega blitzu i maknuta je nakon sat vrimena da nikom nista nisu rekli,i mega blitz nije nikakav elitni svijet(mozda u tvojoj glavi jer ti si uvjeren da si elitni igrac,a ustvari se samo stekas di vidis da bi mogla bit medalja)to je vise svijet za one sta imaju love mada proslu eru sam vidio da tebi ni to ne pomaze.a sad ajde pazi ovcice i kukuruz da nebi sta falilo  Grin Grin Grin
Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Svibanj 02, 2013, 11:29:01 »

uvik se rugas i podcijenjujes ljude cuvaru ovaca,bila je danas blagdanska zastita u mega blitzu i maknuta je nakon sat vrimena da nikom nista nisu rekli,i mega blitz nije nikakav elitni svijet(mozda u tvojoj glavi jer ti si uvjeren da si elitni igrac,a ustvari se samo stekas di vidis da bi mogla bit medalja)to je vise svijet za one sta imaju love mada proslu eru sam vidio da tebi ni to ne pomaze.a sad ajde pazi ovcice i kukuruz da nebi sta falilo  Grin Grin Grin
ti si upravo ono sto svakom carstvu treba: klaun, ili ti dvorska luda  Cheesy i sreca  tvoja sto je tako, jel da te dozivljavam drugacije nego kao dvorsku ludu, lose bi se proveo.daj nas sad malo uveseli svojim novim komentarom.  Grin Grin
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #14 na: Svibanj 02, 2013, 11:37:31 »

ti si upravo ono sto svakom carstvu treba: klaun, ili ti dvorska luda  Cheesy i sreca  tvoja sto je tako, jel da te dozivljavam drugacije nego kao dvorsku ludu, lose bi se proveo.daj nas sad malo uveseli svojim novim komentarom.  Grin Grin

daj da se lose provedem pastirčiću moj  Grin Grin Grin jak si samo na jeziku u igri si nula osim sta dignes arhitekturu ali u mega blitzu svaka luda ima arhitekturu 40  Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!