Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:38:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hack  (Posjeta: 19678 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #75 na: Listopad 22, 2013, 09:08:42 »


vjeruj mi neces rat s njim.. Grin  vjeruj Grin

 ;D ;D ;D
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #76 na: Studeni 16, 2013, 09:37:09 »

mrlec znaju admini dobro svoj posao nebrini slobodno igraj na 20 profila u jednom realmu na svaki profil kupi skrinjicu od 100 eura za pocetak i deri rodjeni i neboj se da ces dobiti ban reci nekome da te prijavi i taj ce dobiti odgovor da nema nepravilnosti za nijedan od tih profila
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #77 na: Studeni 16, 2013, 11:17:26 »

mrlec znaju admini dobro svoj posao nebrini slobodno igraj na 20 profila u jednom realmu na svaki profil kupi skrinjicu od 100 eura za pocetak i deri rodjeni i neboj se da ces dobiti ban reci nekome da te prijavi i taj ce dobiti odgovor da nema nepravilnosti za nijedan od tih profila
da, zalosno ali istinito.  Sad
Evidentirano

alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #78 na: Prosinac 17, 2013, 06:23:39 »

evo napokon su miševi shvatili kako funkcionira ova zakrzljala mašinerija IO  Smiley
da ISTINA je da se u svakom realmu igraju s običnim igračima i igrači koji su plaćeni za to
bilo to novcem oni visoko pozicionirani ili dija. oni frisko pridosli  Grin
 sad sam u svijetu cro/srb x2 r107 napustio savez zvan KLAONICA .... Zašto?
iz jednostavnog razloga je očito bar meni da je vođa saveza cooldragon jedna od tih prodanih ili potkupljenih duša
dotični se pojavi jadnom dnevno na 5 min. i sad kad je došlo vrijeme darivanja Grin
izađe toliko prozirno s jednom idejom da kao on će kupit 3000k dija.te da mu svi koji žele jave na pp i dobit će 215dija. za 53kn
msm kako jadno navlace ovu danasnju djecurliju
za kraj što reći ! oni nikad neceju izgubit,koliko god igrača starih ode toliko ih novih naivnih dodje Grin
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #79 na: Prosinac 17, 2013, 06:29:00 »

i ti Horus gledam te niz godina kako kao njihov pravnik sudjelujes na svim poljima ka neki dobar misionar s nekim potvrdnim pozitivnim idejama Grin Grin Grin Grin koliko ti dija.dobiješ za taj svoj dio "posla" Grin
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #80 na: Prosinac 17, 2013, 06:34:49 »

Bloody i ti si tu većinom cutljiva neizostavan skupina
Doista ste vrlo jadni što kroz ovaj i ovakav način stetite niskokvocjentnu inteligenciju današnjice
Bog će vas ako već i nije kaznio  Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #81 na: Prosinac 17, 2013, 07:16:04 »

evo napokon su miševi shvatili kako funkcionira ova zakrzljala mašinerija IO  Smiley
da ISTINA je da se u svakom realmu igraju s običnim igračima i igrači koji su plaćeni za to
bilo to novcem oni visoko pozicionirani ili dija. oni frisko pridosli  Grin
 sad sam u svijetu cro/srb x2 r107 napustio savez zvan KLAONICA .... Zašto?
iz jednostavnog razloga je očito bar meni da je vođa saveza cooldragon jedna od tih prodanih ili potkupljenih duša
dotični se pojavi jadnom dnevno na 5 min. i sad kad je došlo vrijeme darivanja Grin
izađe toliko prozirno s jednom idejom da kao on će kupit 3000k dija.te da mu svi koji žele jave na pp i dobit će 215dija. za 53kn
msm kako jadno navlace ovu danasnju djecurliju
za kraj što reći ! oni nikad neceju izgubit,koliko god igrača starih ode toliko ih novih naivnih dodje Grin
de pitaj toga nekoga hoće doći u cs6 , pozvat ćemo ga u vendettu Grin
Evidentirano

alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #82 na: Prosinac 17, 2013, 08:53:31 »

 Grin Cool
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #83 na: Prosinac 17, 2013, 10:19:30 »

evo napokon su miševi shvatili kako funkcionira ova zakrzljala mašinerija IO  Smiley
da ISTINA je da se u svakom realmu igraju s običnim igračima i igrači koji su plaćeni za to
bilo to novcem oni visoko pozicionirani ili dija. oni frisko pridosli  Grin
 sad sam u svijetu cro/srb x2 r107 napustio savez zvan KLAONICA .... Zašto?
iz jednostavnog razloga je očito bar meni da je vođa saveza cooldragon jedna od tih prodanih ili potkupljenih duša
dotični se pojavi jadnom dnevno na 5 min. i sad kad je došlo vrijeme darivanja Grin
izađe toliko prozirno s jednom idejom da kao on će kupit 3000k dija.te da mu svi koji žele jave na pp i dobit će 215dija. za 53kn
msm kako jadno navlace ovu danasnju djecurliju
za kraj što reći ! oni nikad neceju izgubit,koliko god igrača starih ode toliko ih novih naivnih dodje Grin
alekxy iliti  -otok- u cro/srb2, pričaš gluposti, zašto ne kažeš da si izašao jer ne želiš donirat vojsku i da si jedan obični lajavac, a da ne kažeš da i ja lajem, evo i dokaz tvoje pameti i razumijevanja savezne igre...
http://prntscr.com/2bx84y
...kao drugo, nitko te nije ni tražio da doniraš cijelu vojsku nego samo jedan mali, beznačajni dio, tek toliko da se nađe u tek preuzetom dvorcu...
...treće, ako neko i kupuje dije, to je samo njegov problem, ne znam zašto se uvijek nađe neko "pametan" da to komentira...

« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2013, 10:46:43 od mrelac » Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #84 na: Prosinac 17, 2013, 11:34:39 »

ne razumijevanje savezne igre Grin
u kojem si se ti pijesku igro dok sam ja sastavljo,vodio savez i vojsku
razloga ima više nego sam htijeo ovdje napisat,ako baš inzistiras navescu ti toliko razloga da ćeš se s tim dokazima morat sakrit i više se ne pojavljivati ovdje
ja ti nisam ona dijeca kojoj ćeš prvo nudit jeftine dija. a potom zauzimat prazne dvorce i trpat iste te dije koje si jeftino prodo
misliš dijeci
slobodno mogu reć jer sam taj koji se nauzivo ovdje svakayykvih  Lips Sealed,a o tomu da će meni sad ovdje s nekim dokazima izlazit i prikrivati bitne stvari eee halo sine stani malo na lopticu i osim igre s njom osvrni se i pogledaj o čemu je riječ i što se blati na forumu  Smiley
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #85 na: Prosinac 17, 2013, 11:43:02 »

žao mi dramavica igrača kojeg ste nategli na kupnju,a nedate mu da sudjeluje u akcijama savezne vojske
jer su to vaše pokvarene msm zagorske igrice
Kaj  Grin
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #86 na: Prosinac 17, 2013, 11:49:11 »

i ovo treće što si naveo naravno da će se uvijek naći neko ko će razotkrivat Vas potplacene duše koje mogu samo da mi  Shocked
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #87 na: Prosinac 18, 2013, 12:04:37 »

ne razumijevanje savezne igre Grin
u kojem si se ti pijesku igro dok sam ja sastavljo,vodio savez i vojsku
razloga ima više nego sam htijeo ovdje napisat,ako baš inzistiras navescu ti toliko razloga da ćeš se s tim dokazima morat sakrit i više se ne pojavljivati ovdje
ja ti nisam ona dijeca kojoj ćeš prvo nudit jeftine dija. a potom zauzimat prazne dvorce i trpat iste te dije koje si jeftino prodo
misliš dijeci
slobodno mogu reć jer sam taj koji se nauzivo ovdje svakayykvih  Lips Sealed ,a o tomu da će meni sad ovdje s nekim dokazima izlazit i prikrivati bitne stvari eee halo sine stani malo na lopticu i osim igre s njom osvrni se i pogledaj o čemu je riječ i što se blati na forumu  Smiley

Ajmo redom.....nepismen si! Nemaš nikakvih argumenata, a to te svrstava u forumske galamdžije. Hvala Ti što si me podsjetio na igranje u pijesku jer je od toga proteklo više od četiri desetljeća. A ovaj tvoj komentar da si se "svakojakih" ili svakakvih ovdje nauživao ne bih želio ni komentirat, tako si ipak nismo dobri, niti želim ulazit u tvoju intimu.
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #88 na: Prosinac 18, 2013, 12:07:40 »

žao mi dramavica igrača kojeg ste nategli na kupnju,a nedate mu da sudjeluje u akcijama savezne vojske
jer su to vaše pokvarene msm zagorske igrice
Kaj  Grin
Krive trave kuhaš
Evidentirano
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #89 na: Prosinac 18, 2013, 01:01:47 »

 Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!