Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 11:51:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hack  (Posjeta: 19680 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #60 na: Travanj 14, 2013, 04:44:33 »

bloody ajde ako si ti takav ratnik
daj da se sastanemo u jednoj eri pa da "poratujemo" i da vidim tebe na djelu
pa ces' se malo vise uvjeriti kako igramo  *guns* *guns* *guns*


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*   Mozes da dodjes, pogledas, dobijes po labrnji o odes odakle si dosao....

 [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #61 na: Travanj 14, 2013, 06:29:06 »

nemoram ja imati dije kao neki da bih mogao ratovati s svima
aktivnost je najvaznija pa ako prihvaca izazov
dodji u cs2 (novu eru) pa da se "rokamo"

P.S. izabrao sam bas cs2 iz razloga sto je mala mapa...pa nemos imati veliki off pa bi te tu vidio kako bi reagirao Smiley
« Zadnja izmjena: Travanj 14, 2013, 06:30:38 od anonymous9819 » Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #62 na: Travanj 14, 2013, 09:54:14 »

nemoram ja imati dije kao neki da bih mogao ratovati s svima
aktivnost je najvaznija pa ako prihvaca izazov
dodji u cs2 (novu eru) pa da se "rokamo"

P.S. izabrao sam bas cs2 iz razloga sto je mala mapa...pa nemos imati veliki off pa bi te tu vidio kako bi reagirao Smiley

Nasao si najmseniji realm od svih na Imperiji... 20 igraca igra 200 profila u 50 razlicitih saveza... pa se jadni pogubite koji je ciji racun i ko gde igra i sa kim igra, ko je kome sta obecao i ko je koga "hakirao" i onda dodjete na forum sa pricom o istom tom "hakiranju" ajde molim te da ima toliko "hakera" na Balkanu ne bi se zamlacivali krasti naloge po Imperiji vec bi krali novac sa racuna u bankama ili nesto korisno... ali ocito vi ni ne znate sto znaci "haker" vec ste naculi na TV-u  *freak* *freak* *freak* Uzivaj ti batice na tom malom realmu sa malom mapicom i malim brojem igraca Wink
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #63 na: Travanj 14, 2013, 11:37:23 »

jao Bloddy što si to lijepo rekao da to nije istina..... Smiley
Igram neki internacionalni da se odmorim od ovih balkan-sprdačina i ne bi vjerovao,napadaju me 50 puta u 2 dana neki Bugari,Poljaci i  Lips Sealed e mi se.....igram se , a ne tu nekakvi Cs sa istih 20 ljudi na 150 acc........bio,vidio-pobjegao Smiley
Evidentirano
Sekin2705
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #64 na: Travanj 15, 2013, 01:15:09 »

Nasao si najmseniji realm od svih na Imperiji... 20 igraca igra 200 profila u 50 razlicitih saveza... pa se jadni pogubite koji je ciji racun i ko gde igra i sa kim igra, ko je kome sta obecao i ko je koga "hakirao" i onda dodjete na forum sa pricom o istom tom "hakiranju" ajde molim te da ima toliko "hakera" na Balkanu ne bi se zamlacivali krasti naloge po Imperiji vec bi krali novac sa racuna u bankama ili nesto korisno... ali ocito vi ni ne znate sto znaci "haker" vec ste naculi na TV-u  *freak* *freak* *freak* Uzivaj ti batice na tom malom realmu sa malom mapicom i malim brojem igraca Wink

objasnio covjek.
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #65 na: Travanj 15, 2013, 01:40:06 »

blody ajd ti onda predlozi neki realm
samo nemoj neki od par k igraca pa da mi bjezis na 800 udaljenosti Smiley
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #66 na: Travanj 15, 2013, 02:05:44 »

blody ajd ti onda predlozi neki realm
samo nemoj neki od par k igraca pa da mi bjezis na 800 udaljenosti Smiley

Ma sta si se ti zalepia za mene ka muha za lepak  *freak* Ja stavio pesmicu u komentar a ti navrzo na mene.  *tired*
Evidentirano
Snjufi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil Email
« Odgovor #67 na: Travanj 15, 2013, 04:36:50 »

Cekam i vaseg ledenog da se javi ako ima muda da kaze da igra 50 profila (ko sto i igra i to svi igraci u eri i cro/serb2 znaju cekam da vidim
hoce li ispasti COVJEK pa rec ETO JESTE JA HOCU DA VAS J [:-} u MOZAK tako sto cu kontrolisat po 5 profila u svim savezima i stimati ere
Anonimuse TI SI IGRACINA ali u namjestenoj eri preko tudjih ledja Wink serem ti se ja na takvu igru i na takav razum ako ti sa svojih 15/16 godina
zahvaljujuci spletkama ledenog mislis da si IGRAC ? nemoj zivce da mi vadis i neko ovu temu treba zakljucati da nebi doslo do zustrije rasprave
gdje se samo ovi "laznjaci" i "prevrtljivci" i osobe "labilnog karaktera" mogu naci uvrijedjene.
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #68 na: Travanj 15, 2013, 05:02:40 »

Cekam i vaseg ledenog da se javi ako ima muda da kaze da igra 50 profila (ko sto i igra i to svi igraci u eri i cro/serb2 znaju cekam da vidim
hoce li ispasti COVJEK pa rec ETO JESTE JA HOCU DA VAS J [:-} u MOZAK tako sto cu kontrolisat po 5 profila u svim savezima i stimati ere
Anonimuse TI SI IGRACINA ali u namjestenoj eri preko tudjih ledja Wink serem ti se ja na takvu igru i na takav razum ako ti sa svojih 15/16 godina
zahvaljujuci spletkama ledenog mislis da si IGRAC ? nemoj zivce da mi vadis i neko ovu temu treba zakljucati da nebi doslo do zustrije rasprave
gdje se samo ovi "laznjaci" i "prevrtljivci" i osobe "labilnog karaktera" mogu naci uvrijedjene.

Ja mislim da admini uzivaju u ovoj temi smijuci se deci koja lupaju nebuloze, inace bi je davno zakljucali jer tema nema nikakve veze sa zdravim razumom  :Smiley
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #69 na: Travanj 16, 2013, 12:32:18 »

Cekam i vaseg ledenog da se javi ako ima muda da kaze da igra 50 profila (ko sto i igra i to svi igraci u eri i cro/serb2 znaju cekam da vidim
hoce li ispasti COVJEK pa rec ETO JESTE JA HOCU DA VAS J [:-} u MOZAK tako sto cu kontrolisat po 5 profila u svim savezima i stimati ere
Anonimuse TI SI IGRACINA ali u namjestenoj eri preko tudjih ledja Wink serem ti se ja na takvu igru i na takav razum ako ti sa svojih 15/16 godina
zahvaljujuci spletkama ledenog mislis da si IGRAC ? nemoj zivce da mi vadis i neko ovu temu treba zakljucati da nebi doslo do zustrije rasprave
gdje se samo ovi "laznjaci" i "prevrtljivci" i osobe "labilnog karaktera" mogu naci uvrijedjene.


oho ho
znaci mi imamo po 5 acc-ova (svako od mojih) a vi ste neke svetice u eri Huh??
ha Huh???
a o igri da i ne govorim
medju top savezima ste a imate goldere u savezu  Tongue Tongue Tongue pa kolko ja znam nas savez je bar aktivan
a to dokazuje kolko je igrac ado i vi ostali u karam ba
Evidentirano
Snjufi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil Email
« Odgovor #70 na: Travanj 21, 2013, 05:19:37 »

OOO SUZANA
 Lips Sealed EM BUZDOVANA
 Lips Sealed EM BRANKA  Lips Sealed EM BAJU
 Lips Sealed EM I IVANAAAAA.
Evidentirano
Crnica
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #71 na: Travanj 21, 2013, 06:42:15 »

Ja mislim da admini uzivaju u ovoj temi smijuci se deci koja lupaju nebuloze, inace bi je davno zakljucali jer tema nema nikakve veze sa zdravim razumom  :Smiley
Jedina pametna u cijeloj temi Wink
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #72 na: Travanj 22, 2013, 01:45:41 »

snjufi srry sto ti sjaji zlato prejako u oci kupi suncane pa ce biti bolje Tongue:P  Cool *heart*
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #73 na: Travanj 25, 2013, 01:34:41 »

http://prntscr.com/122ydr

...i tako kaže lik sa 700 profila
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #74 na: Kolovoz 18, 2013, 01:38:11 »

blody ajd ti onda predlozi neki realm
samo nemoj neki od par k igraca pa da mi bjezis na 800 udaljenosti Smiley


vjeruj mi neces rat s njim.. Grin  vjeruj Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!