Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:35:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hack  (Posjeta: 19621 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ambrakia
Reporter
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #15 na: Travanj 04, 2013, 05:53:55 »

pokazi im slike kako su sakupljali rese http://prntscr.com/z5rh8
http://prntscr.com/z5rmi
http://prntscr.com/z5rphpokazi kako su svima kupili rese kada su raspustili vojske a giznikovu i vojsku i najveci kredit su donirali u savez..........OVO SU RIJEČI SA NAŠEG ZIDA U SAVEZU,KOPIRA IH VAMA ADMINI...jer je smiješno ovo šta se nočas dogodilo...umisto da zavirite unazad jedne noći igru i kaznite sve one koji nelegalno nočas narasli jer ukrali profile igračima...odnosite se nikako prima nama koji vam doslovno kune trpamo igrajuči dugo vrimena igru...a koji je samisao igru nastavit?Ko će vratit miljune vojnika,stotine miljuna resa,kao i nereagiranje na NELEGALAN rast nekih igrača nočas? Lips Sealed e mi se da izvineš na izrazu za moju igru,otvoriču drugu u drugom svitu ili uopće drugu vrst igre...poanta je da je nočas urađen čisti kriminal i svaka čast svima koji popišali vašu nereakciju,a idealna je i stvarna situacija za to!Jednostavno,hvala osrca.
Evidentirano
ambrakia
Reporter
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 04, 2013, 06:10:25 »

sada sam totalno ozbiiljan , ako zelite i ako se slazete ako ih ne kazne za ovo da uzmemo kolektivni odmor , BREED, Maximus i __Maximus__..............ovo su kopirane riječi jednog igrača sa zida u savezu...a još ima saveza koji moguče složit se isto kao bunt na lopovluk i NELEGALNU radnju,kriminalnu koja obavljena nočas,jer, vlasnik igre ne reagira...ne za vratit vojske i resurse...nego zato jer ne kažnjava igrače koji počinili nelegalnu radnju,a igra nema više smisla nakon umjetnog rasta saveza i igrača...popišan je sav trud uložen strpljivo u igru...i vrlo je moguče da da svim suigračima i u svitu 23 i u duji i di god ko od nas igra,da iste ove riči ne prestanemo ponavljat...jer ovo je sramota kakva je reakcija!Ovo nije upast na nečiji profil-ovo je kriminalna radnja,masovna i smiješna kako i obavljena i kako reagirate.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 04, 2013, 06:22:01 »

Probati ću biti kratak...
Igračima je provaljeno na račune, pri čemu jako veliku odgovornost snose sami. Svaki igrač je zadužen za čuvanje vlastite šifre i tu mi ne možemo utjecati. Ja s tim ne opravdavam počinioca, čak suprotno, meni bi bilo jako drago da se on kazni najstrože moguće.
Čim su igrači prijavili problem sa vlasničkog maila, napravili smo sve što nam je u moći. Igračima su vraćeni računi, vojska, omogućen povratak u savez, zaustavljen zajam, vraćeno 50% resursa za prekinuta istraživanja i sve ostalo što je moguće nadoknaditi. Ono što nije, tu nažalost ne možemo pomoći.
Što se tiče počinioca, on nažalost u ovom trenutku nije nađen. Ma koliko neke stvari izgledale očito na prvi pogled, mi nikada nećemo kazniti ako nismo sigurni tko je kriv i ako ne nađemo tehničke dokaze. Pošto njih bismo našli, nitko nije kažnjen. Kad bi kažnjavali bez dokaza, to ne bi vodilo u ništa dobro.
Evidentirano

ambrakia
Reporter
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 04, 2013, 06:26:10 »

Sram vas bilo i admini i vlasnici igre na vašu reakciju!Možete nam svima slobodno izbrisat igre i začepit nam usta,ionako je moguče da masovno odlazimo i sami.A onima šta obavili čisti kriminal koji posra cili realm još jednom reč-svaka vam čast jer pokazali kakvi su i admini i vlasnik igre prema onima koji ih hrane na jedan naćin.Sramite se!
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #19 na: Travanj 04, 2013, 07:04:53 »

Sram vas bilo i admini i vlasnici igre na vašu reakciju!Možete nam svima slobodno izbrisat igre i začepit nam usta,ionako je moguče da masovno odlazimo i sami.A onima šta obavili čisti kriminal koji posra cili realm još jednom reč-svaka vam čast jer pokazali kakvi su i admini i vlasnik igre prema onima koji ih hrane na jedan naćin.Sramite se!
ajd malo se skontajte sta su vam admini sad krivi ?
nema dokaza za ban i gotovo nema kaznjenog.. na vlastitoj kozi sam osjetio to sto se vama desavalo i sram da vas bude sto napadate admine jer znam sam koliko se tiger s tim bori.. vraceno vam je i vise nego sto ste imali.. budite malo zahvalni adminima.. i oni ne mogu nista protiv glavnih ovdje i on sve mora s bugarima dogovorit nije sve na njemu..  nisam ni ja zadovoljan sta se sve desava u igri ali ne znaci da su ti ovi nasi admini krivi za to
Evidentirano

windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #20 na: Travanj 04, 2013, 08:10:52 »

Ljudi imaju para imaju dija i to je moć danas na imperiji nažalost...
 Undecided
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 04, 2013, 08:45:27 »

Ljudi imaju para imaju dija i to je moć danas na imperiji nažalost...
 Undecided

http://ereakcije.com/index.php/reakcije/reakcija/894

ovo je jedina moc na imperiji kad ovo u savezu imas Grin
Evidentirano

anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #22 na: Travanj 05, 2013, 01:58:39 »

tigeru ja razumijem vasposao..nezz kolko je tezak jer ga nikad nisam imao...ali daj pogledaj sto smo ti slikali !!!!
likovi mjenjaju odnose s nasim savezom u neprijateljstvo izbacju nas iz saveza te napadaju i raspustaju vojske...sruse sve kolonije sva isstrazivanja prekinu
i ja dobijem skoro sve to nazad....jest da dobijem 50% istrazivanja i ne dobijem ostatak vojske za koju tvrdite da nisam imao
te pustite gamad da se normalno razvija ?!?!?!?
pa kad ucine opet....sta cete onda Huh? opet reci da niste mogli nista Huh? ha Huh?
kako neko moze vidjeti nase sifre van saveza Huh? i to bez hacka
pitajte kog ocete.,..nisu nijednu sifru od hakiranih profila dali nekom van saveza
vodjinu sifru je znalo 2 igraca ostalo cuvari...a ta dva igraca su spasena od hakiranja...jedan zato sto mu se to dogadjalo vec 4x dosad (i niko nije kaznjen) pa se snasao...i drugi jer mu je ovaj prvi pomogao
a kako su mogli sve to napraviti s cuvara racuna...da igraca sruse 5m bodova s cuvarm racuna ??!?!?! NEMOGUCE zato sad molim vas da ne serete u vezi tog da nemate dokaza..dokazi su ocigledni
bio bih sretniji da ste njih blokirali nego sto ste mi vratili dio vojske
Evidentirano
ambrakia
Reporter
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #23 na: Travanj 05, 2013, 08:07:37 »

ni jedna kolonija i ni jedno istrazivanje , kod giznika spijunaza 39 , 40 i 41 to je 150M zxlata i 39 iskljucili 2 satra pre zavrsetka sada je cekam 7 dana , a gde je status lojajnosti majku im milu  Lips Sealed em..............ovo su riječi igrača sa zida u mom savezu koji ne zna da sam ih ovdi zalipia,a zalipia ih za pokazat ka odgovor "da nam vračeno izgubljeno" jer lako za resurse...a di su kolonije?Huh??Di da šaljem off jer neman ni jednu svoju,a sla sam vojsku na off kod suigrača...a sad nema nijedne!!!!! Lips Sealed en pasu mater i moljakan uokolo di ću sa vojskom...raz Lips Sealed ana igra saveza tooootalno,a oni sebi lipo pribacili Giznikovu vojsku usput!!!!!!!!!Stotinjak ljudi realma se doslovno smije adminima i vlasniku igre na reakciju,a čitam da ih neko brani???...i jesu,odličan posal rade i muče se itekako,moram to priznat!Ma ovo nije nereakcija na hakiran račun!!Ja neman dupli profil,nema ga ni Zero,nema ga ni Sivi...ovo je čista kriminalna radnja masovno izvedena na više računa i čista sprdnja sa vlasnikom igre!!!!!Ruganje na trud njegov za nama dat igru i nama jer vlasnika napunili dijamantima,a poserem se na reakciju i oma izvinit se jer nisan tia ništa beštimat, Lips Sealed rat,nego tako u Dalmaciji žargonski govorimo...na doslovno kriminalnu radnju u kojoj se više od stotinu ljudi smije na reakciju vlasnika igre...još više se smiju oni koji oteli i vojske i rese i kolonije i istraživanja koja se iznova rade....e moj karam ba i tnt i samac...karam ba nam je svima posra uloženo i ljubav prima igri...a umisto da kažnjeni i da pošteno fajtamo...nama vratili rese????Ma branitelju i opravdavatelju čiste kriminalne radnje-reci ti meni jesi ti svjestan koliko su lopovi u jedan sat vrimena narasli za po 500 k bodova,pribacili sebi npr. Giznikovu vojsku,oteli rese,prodavali sebi u bescjenje...ma rugaju se oni adminima,a ne ja!!Prominili su kompletnu sliku realma!!!
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 05, 2013, 11:23:33 »

ni jedna kolonija i ni jedno istrazivanje , kod giznika spijunaza 39 , 40 i 41 to je 150M zxlata i 39 iskljucili 2 satra pre zavrsetka sada je cekam 7 dana , a gde je status lojajnosti majku im milu  Smiley em..............ovo su riječi igrača sa zida u mom savezu koji ne zna da sam ih ovdi zalipia,a zalipia ih za pokazat ka odgovor "da nam vračeno izgubljeno" jer lako za resurse...a di su kolonije?Huh??Di da šaljem off jer neman ni jednu svoju,a sla sam vojsku na off kod suigrača...a sad nema nijedne!!!!! Smiley en pasu mater i moljakan uokolo di ću sa vojskom...raz Smiley ana igra saveza tooootalno,a oni sebi lipo pribacili Giznikovu vojsku usput!!!!!!!!!Stotinjak ljudi realma se doslovno smije adminima i vlasniku igre na reakciju,a čitam da ih neko brani???...i jesu,odličan posal rade i muče se itekako,moram to priznat!Ma ovo nije nereakcija na hakiran račun!!Ja neman dupli profil,nema ga ni Zero,nema ga ni Sivi...ovo je čista kriminalna radnja masovno izvedena na više računa i čista sprdnja sa vlasnikom igre!!!!!Ruganje na trud njegov za nama dat igru i nama jer vlasnika napunili dijamantima,a poserem se na reakciju i oma izvinit se jer nisan tia ništa beštimat, :)rat,nego tako u Dalmaciji žargonski govorimo...na doslovno kriminalnu radnju u kojoj se više od stotinu ljudi smije na reakciju vlasnika igre...još više se smiju oni koji oteli i vojske i rese i kolonije i istraživanja koja se iznova rade....e moj karam ba i tnt i samac...karam ba nam je svima posra uloženo i ljubav prima igri...a umisto da kažnjeni i da pošteno fajtamo...nama vratili rese????Ma branitelju i opravdavatelju čiste kriminalne radnje-reci ti meni jesi ti svjestan koliko su lopovi u jedan sat vrimena narasli za po 500 k bodova,pribacili sebi npr. Giznikovu vojsku,oteli rese,prodavali sebi u bescjenje...ma rugaju se oni adminima,a ne ja!!Prominili su kompletnu sliku realma!!!
ajd sl eru i ja sam na cs2 iako sam rekao da nikad vise na te glupe realme necu uci al et ..  pa da vam pokazem koliko ste nebitni skroz (netko se okomio na vas uinad ? ) vi ste samo cifra na serveru sastavljena od malo vise nula...  malo pratim ovu raspravu oko hakovanja i pogledao sam slike i jednog od tih igraca poznajem igramo skupa r23 i mogu vam reci da je taj haker iz tog saveza ili da su oni umjesani nekako u to on bi prvi napustio savez.. postena igraca je tesko naci ali postoje jos uvijek..  pogledajte malo kome ste sve sifre davali i kakve su vam federacije .. dajete kako cujem nekim tamo savezima sifre da vam ulaze na nalog radi bolje kontre ccc.. i jos ste digli prasinu ovdje..  sl ere dogovoreno pratite ja sam onaj zbog kojeg necete vise spavati..  P.S.  bez dija igram znaci nemam admine iza ledja kako vi kazete.. sveli ste igru na optuzivanje i kukanje a i sami krsite vecinu pravila za koje pljujete po drugima
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #25 na: Travanj 05, 2013, 11:39:21 »

ne dajite nikom sifre pa ni onom kome vjerujete i nece se takve stvari dogadjati  Sad
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #26 na: Travanj 05, 2013, 11:42:05 »

ne dajite nikom sifre pa ni onom kome vjerujete i nece se takve stvari dogadjati  Sad

ma mandjo legendo idi pripremaj se za italiju molim te Grin   Lips Sealed  makar 3 gola da zabijes tamo stavit cu na listic da ces trojku da organizujes Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #27 na: Travanj 05, 2013, 11:43:39 »

ma mandjo legendo idi pripremaj se za italiju molim te Grin   Smiley  makar 3 gola da zabijes tamo stavit cu na listic da ces trojku da organizujes Grin
cekaj sad lomim neke vihorcice sa juga  Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #28 na: Travanj 06, 2013, 12:52:40 »

cekaj sad lomim neke vihorcice sa juga  Grin Grin Grin

šta lomiš? Cheesy Cheesy
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
ambrakia
Reporter
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #29 na: Travanj 06, 2013, 08:18:28 »

Dragi moj Elounwulf...ne znam ja šta ti čuješ,ma ni ovu ni prošlu eru nikad da nekome šifru profila,a nikad nisam ima ni čuvara računa,NIKAD MI NIKO UŠA OD SUIGRAČA U IGRU,NIKAD!!...A zERU sam ja bia čuvar računa-i ukrali su mu igru...tako da te jednostavno molim,doslovno molim,ne opravdavaj kriminalnu radnju.A iduču eru?Iduću eru me nema tu pa ti nema smisla doć i fajtat npr. sa mnom,preveliko je razočarenje i sasvim mi svejedno da sam nebitan vlasniku igre,također......a šta se tiče onih koji pokrali igre,vojske,kolonije,rese itd,ne moraš ni njih opravdavat jer itekako i sad reč-toooooooo momci!!!To šta ste uradili,skidam vam kapu do poda!!!!Ponosan sam na vas jer mi pokazali kako se vlasnik igre odnosi prima nama!...i istina je da sam kupova swarowske,sram me reč koliko,ma nikad više,nek vlasnik nađe novu budalu koja mu nebitna kako kažeš,a donia mu novac.Tooooooo momci,svaka čast još jednom!!!!!!...a tebe Elounwulf zbilja osrca molim-ne brani kriminalnu radnju!Sve OK,momci su pokrali profile i smiješno je koliko je očito,ma molim te ne opravdavaj ono šta se dogodilo,molim te.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!