Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:47:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hack  (Posjeta: 19623 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mimin0na
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #30 na: Travanj 06, 2013, 08:17:19 »

Eh kao prestavnik Karam.ba Saveza da se i ja javim .
1. Vasi racuni nisu hackirani ili slicno od strane saveza karam.ba sto zasigurno i admini mogu potvrditi , tu ne igra ulogu dijamanti niti sto pune djepovi odredjenim ljudima ovo hakiranje breed-a saveza je NAMJESTENO!!!!!! LJUDI MOJI VI STE SLIJEPI u par stvaki cu vam objasnit zasto !!!

2. Ledeni - icemann - ajs - two.face - dario-megatron -zsimu - minerva - zer0suspect kao prvo igra sve jedan covjek poznatiji kao "AJS" "ledeni"

3.Taj isti ajs je nama obecao da nam breed - maximus nece smetati i mi smo se pridrzavali tog dogovora vec mjesecima nikoga nismo takli ma ni spijali iz tih saveza, do prije neki dan kada je taj ":GIZNIK AJS" pustio nama poruku u kojoj se jasno vidi da on zeli da njegov maximus savez uzme 2 mjesto i da koliko god se mi trudili uvjek ce stajati tu breed da nas sprijeci.

4.Federaciju sa Breed mi nismo skinuli nego licno vi !!! Napadati su poceli od nase strane dan prije tog vaseg "HAKIRANJA" jer se nama nije svidjalo sta je taj doticni ajs napisao nama u poruku vukao nas za nos 3-4 mjeseca i sad kad dolazi 1 mjesec prije kraja ere da nam zabije noz u ledja i da vam pojasnim to "HAKIRANJE" JE NAMJESTENO KAKO BI SE SKINULO SAVEZU KARAM.BA FEDERACIJA KAKO BI MOGAO BREED POMOGNEM SAVEZU MAXIMUS!!!!

5.Taj isti ajs mi smo na njega ulozili zalbu dugu 10M sa 1000 slika sa profila kojih se on javlja i pise da je ice neki od profila uhvaceni na toj slici su:
ICEMANNN,GIZNIK,MINERVA,ZER0SUSPECT,TWO.FACE,DARIO-MEGATRON,WMWMWMW,ZSIMU1609,  nasa zalba je proslijedjena u ured u bugarsku cekamo samo odgovar od Glavnom Administratora kako to da jedan covjek igra 15 acc-a?

Sve u svemu da zakljucim koliko god vi pucali paljbu na nas sa optuzbama i slicno nece te nista postici tim putem u nama ste samo probudili bjes ja vam se kunem da citav savez nece spavati ako treba 1 Mjesec samo da vam skinemo Zlato koji vi hocete podmuklim prevarama da ostvarite ... sinoc smo vam dokazali sta to znaci biti savez

53 KOLONIJE SRUSENE   BREED MAXIMUS
JOKARA 750,000 pao
GIZNIK 250.000
ZER0SUSPECT 450.000
RAVENA 150.000
GORAN65 100.000
Allnighter 300.000
cezar32956 100.000

ITD ITD.
Evidentirano
mimin0na
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #31 na: Travanj 06, 2013, 09:55:37 »

Zalbe na tog igraca icemann giznik itd su poslane sa VIP SUPPORT u slucajnu da odredjeni moderator/admin KRISTINA ne proslijedi nas zahtjev u bugarsku na detaljnu provjeru onda cemo okrenuti drugi list jer dosta je vise da ljudi varaju na ovoj igrici.
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #32 na: Travanj 06, 2013, 11:53:55 »

Dragi moj Elounwulf...ne znam ja šta ti čuješ,ma ni ovu ni prošlu eru nikad da nekome šifru profila,a nikad nisam ima ni čuvara računa,NIKAD MI NIKO UŠA OD SUIGRAČA U IGRU,NIKAD!!...A zERU sam ja bia čuvar računa-i ukrali su mu igru...tako da te jednostavno molim,doslovno molim,ne opravdavaj kriminalnu radnju.A iduču eru?Iduću eru me nema tu pa ti nema smisla doć i fajtat npr. sa mnom,preveliko je razočarenje i sasvim mi svejedno da sam nebitan vlasniku igre,također......a šta se tiče onih koji pokrali igre,vojske,kolonije,rese itd,ne moraš ni njih opravdavat jer itekako i sad reč-toooooooo momci!!!To šta ste uradili,skidam vam kapu do poda!!!!Ponosan sam na vas jer mi pokazali kako se vlasnik igre odnosi prima nama!...i istina je da sam kupova swarowske,sram me reč koliko,ma nikad više,nek vlasnik nađe novu budalu koja mu nebitna kako kažeš,a donia mu novac.Tooooooo momci,svaka čast još jednom!!!!!!...a tebe Elounwulf zbilja osrca molim-ne brani kriminalnu radnju!Sve OK,momci su pokrali profile i smiješno je koliko je očito,ma molim te ne opravdavaj ono šta se dogodilo,molim te.
neznam meni nitko nikad nije hackirao acc zato mi je cudno Grin
Evidentirano
Snjufi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil Email
« Odgovor #33 na: Travanj 07, 2013, 12:45:34 »

Da se nadovežem na post svog kolege iz saveza ne volim BALAVCE i NEKULTURU,VRIJEĐANJA NA NACIONALNOJ OSNOVI,OPTUŽIVANJA BEZ DOKAZA to su podmukli potezi ali ovo je igra na duge staze dragi moji "reporteri" i igraci, od AMBRAKIE , ovog malog posejdona PA NADALJE ovo je moja prva era htio sam da vidim cari ove igre trudio se zalagao i umjesto saradnje vas ledeni nama zabija noz u ledja ? igra na 40 profila ? drzi pola ere profila ? pa to tako ne moze ko ste vi da odredjujete ko ce koje mjesto dobiti ? evo ja vam sad garantujem necete dobiti ni ono na koje ste naumili Smiley makar ja ne sklopio oka narednih 2 mjeseca pa vam pokazao sta je bolesnik i ratnik Smiley

OD SRCA VAS Smiley

SNJUFI

Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #34 na: Travanj 07, 2013, 01:49:35 »

Da se nadovežem na post svog kolege iz saveza ne volim BALAVCE i NEKULTURU,VRIJEĐANJA NA NACIONALNOJ OSNOVI,OPTUŽIVANJA BEZ DOKAZA to su podmukli potezi ali ovo je igra na duge staze dragi moji "reporteri" i igraci, od AMBRAKIE , ovog malog posejdona PA NADALJE ovo je moja prva era htio sam da vidim cari ove igre trudio se zalagao i umjesto saradnje vas ledeni nama zabija noz u ledja ? igra na 40 profila ? drzi pola ere profila ? pa to tako ne moze ko ste vi da odredjujete ko ce koje mjesto dobiti ? evo ja vam sad garantujem necete dobiti ni ono na koje ste naumili Smiley makar ja ne sklopio oka narednih 2 mjeseca pa vam pokazao sta je bolesnik i ratnik Smiley

OD SRCA VAS Smiley

SNJUFI


javi se ti mrkom Grin mozes ga naci na forumu tu Grin
Evidentirano
Sekin2705
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #35 na: Travanj 07, 2013, 01:56:04 »

Smijesno-vidi se da su ovi u BREED-u i Maximusi nepismeni-koriste termin hackeri a niko od njih ne zna sta je zapravo to i samo ne razumijem otkud pravo ovim doticnim "reporterima" da oni otvaraju ovakve teme i psuju,pljuju po ljudima bez ikakvih dokaza.Minerva-ti si glupa za medalju,gUznika smo postavili kao cuvara jednog acc u nasem savezu provjerio je sve,nikakva njegova vojska nije donirana u savez i ne vidim te daljnje optuzbe na nas racun.Ledeni igra na 150 acc na svijetu,ne zna ni on sam sta hoce niti kome daje acc kao i vi ostali i onda dodjete ovdje i placete i svaljujete krivicu na nas.Za te njegove racune ako treba licno cu zvati u Bugarsku i traziti da se ukinu ti accounti jer to je sramota da jedan pacenik moze da igra na 100 racuna i da odredjuje drugima koje ce pozicije zauzimati i ko ce koga napadati a da doticni moderatori (mi znamo koji su a pronaci ce se i oni u ovome) zmire na oba oka, ali postoje nadredjeni koji ce to sankcionisati.Sto se tice ovih reportera,za ove prozivke idu tuzbe jer ovo pljuvanje i neosnovane tuzbe sigurno nisu primjerene i nisu u opisu vaseg posla.Meni je ovo prva era kao i 90% naseg saveza i ovoliko malverzacija,prevara nisam vidio u 15 browser igrica sto sam igrao.Kontam stariji ljudi pa ce biti zanimljivo igrati,kad ono ispada da je bolje sa djecom igrati...Nama vecini je ujedino ovo najvjerovatnije i zadnja era od vodje pa nadalje ako se ne promijeni nista u vezi ovoga i zato cemo vam zagorcati zivot do kraja,ne moramo osvojiti nikakvu medalju al bar cemo znati da smo vas  Lips Sealed ... do maksimuma.

lijep pozdrav   Wink
« Zadnja izmjena: Travanj 07, 2013, 02:02:34 od Sekin2705 » Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #36 na: Travanj 07, 2013, 06:20:53 »

Eh kao prestavnik Karam.ba Saveza da se i ja javim .
1. Vasi racuni nisu hackirani ili slicno od strane saveza karam.ba sto zasigurno i admini mogu potvrditi , tu ne igra ulogu dijamanti niti sto pune djepovi odredjenim ljudima ovo hakiranje breed-a saveza je NAMJESTENO!!!!!! LJUDI MOJI VI STE SLIJEPI u par stvaki cu vam objasnit zasto !!!

2. Ledeni - icemann - ajs - two.face - dario-megatron -zsimu - minerva - zer0suspect kao prvo igra sve jedan covjek poznatiji kao "AJS" "ledeni"

3.Taj isti ajs je nama obecao da nam breed - maximus nece smetati i mi smo se pridrzavali tog dogovora vec mjesecima nikoga nismo takli ma ni spijali iz tih saveza, do prije neki dan kada je taj ":GIZNIK AJS" pustio nama poruku u kojoj se jasno vidi da on zeli da njegov maximus savez uzme 2 mjesto i da koliko god se mi trudili uvjek ce stajati tu breed da nas sprijeci.

4.Federaciju sa Breed mi nismo skinuli nego licno vi !!! Napadati su poceli od nase strane dan prije tog vaseg "HAKIRANJA" jer se nama nije svidjalo sta je taj doticni ajs napisao nama u poruku vukao nas za nos 3-4 mjeseca i sad kad dolazi 1 mjesec prije kraja ere da nam zabije noz u ledja i da vam pojasnim to "HAKIRANJE" JE NAMJESTENO KAKO BI SE SKINULO SAVEZU KARAM.BA FEDERACIJA KAKO BI MOGAO BREED POMOGNEM SAVEZU MAXIMUS!!!!

5.Taj isti ajs mi smo na njega ulozili zalbu dugu 10M sa 1000 slika sa profila kojih se on javlja i pise da je ice neki od profila uhvaceni na toj slici su:
ICEMANNN,GIZNIK,MINERVA,ZER0SUSPECT,TWO.FACE,DARIO-MEGATRON,WMWMWMW,ZSIMU1609,  nasa zalba je proslijedjena u ured u bugarsku cekamo samo odgovar od Glavnom Administratora kako to da jedan covjek igra 15 acc-a?

Sve u svemu da zakljucim koliko god vi pucali paljbu na nas sa optuzbama i slicno nece te nista postici tim putem u nama ste samo probudili bjes ja vam se kunem da citav savez nece spavati ako treba 1 Mjesec samo da vam skinemo Zlato koji vi hocete podmuklim prevarama da ostvarite ... sinoc smo vam dokazali sta to znaci biti savez

53 KOLONIJE SRUSENE   BREED MAXIMUS
JOKARA 750,000 pao
GIZNIK 250.000
ZER0SUSPECT 450.000
RAVENA 150.000
GORAN65 100.000
Allnighter 300.000
cezar32956 100.000

ITD ITD.

Znam ja sve te ljude na fb i nema dokaza da je to jedan acc....svaki acc ima svojeg igraca...a za vasu informaciju sto vam je samac utulio u glavu da je zer0Suspect ajsme...mozete mu poduvati...igrac je iz makedonije...prvi put igra u cs svjetovima...a vjerujte u sta ocete

Legionar98
Evidentirano
Snjufi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil Email
« Odgovor #37 na: Travanj 07, 2013, 07:11:33 »

Legionar sine previse si balav za neke stvari imam 12312348128048170247180248041270124897124125789389125387912531268547891265412890734807124801236798712356127568751874589723453478959825895895234 slika gdje se ledeni
javlja sa vise profila i govori ledeni ovdje ja vodim sada racune itd...Ako imate imalo MUDA i SRCA budite iskreni jer ste strasno jadni i cemerni da mi vas je zao ali tek ce te dobiti sto ste zasluzili i NECU RASPRAVE I POLEMIKE O TOME.Kada iznosis neke stavove trebas ih podkrijepiti dokazima koje ti NEMAS.
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #38 na: Travanj 07, 2013, 07:24:58 »

Legionar sine previse si balav za neke stvari imam 12312348128048170247180248041270124897124125789389125387912531268547891265412890734807124801236798712356127568751874589723453478959825895895234 slika gdje se ledeni
javlja sa vise profila i govori ledeni ovdje ja vodim sada racune itd...Ako imate imalo MUDA i SRCA budite iskreni jer ste strasno jadni i cemerni da mi vas je zao ali tek ce te dobiti sto ste zasluzili i NECU RASPRAVE I POLEMIKE O TOME.Kada iznosis neke stavove trebas ih podkrijepiti dokazima koje ti NEMAS.

posalji mi bar 10 slika kad imas tolko puno
Evidentirano
Snjufi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil Email
« Odgovor #39 na: Travanj 07, 2013, 08:00:42 »

proslijedjeni su kome trebaju biti Smiley
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #40 na: Travanj 07, 2013, 08:04:32 »

proslijedjeni su kome trebaju biti Smiley

daj i meni pa da vidim Smiley
Evidentirano
ambrakia
Reporter
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #41 na: Travanj 07, 2013, 08:48:42 »

Ambrakia
galileo41 gale nije gale definitivno ali mislim da nije ni ais možda ambrakija je gale a gale pomalo zero a aijs sve pomalo
prije 2 minutaAmbrakia
Ja bi oma reka-SVI SMO MI AJS
prije 2 minutaAmbrakia
Ajseva!!!!!
prije 3 minutaAmbrakia
Kakve su ono gluposti o nekom Ajsmenu i Bugarima i prijavama!!!Ko je taj?Di taj igra,u kojem savezu???...a onoga Zera ću udavit!!!!Ja mislia da on živi u Makedoniji,još mi je i prijatelj,a ono puf!!!!Karambe kažu da on nije on,nego neki Ajs!!...i ko je taj!!Jel on riga vatru,ima miljun lica i miljun profila!!Ups!!!Možda i ja nisan ja nego je i ja on!!!!!!!!!!!!!A zERO ĆE ME ĆUT!!!!Srića da Karambe mi otvorile oči i da Branko nije Branko,da Gale nije Gale,da Zero nije Zero i ko zna koliko ima tih..................................evo ovako piše na zidu saveza BREED,a sad idem upisat to ime Ajsmen da vidim u kojem savezu igra,koliko znam,prošlu eru je vodia Maksimus.
Evidentirano
Sekin2705
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #42 na: Travanj 07, 2013, 09:50:05 »

Smijesna si do bola evo ne mogu doci sebi nikako.Uglavnom koliko vi god sami sebe ubjedjivali u vezi ledenog,Bugari imaju zadnju rijec pa cemo vidjeti sve ko je sta.Na kraju i ne cudi me da vi to ne znate jer ledeni je zakleti maximus pa i vas okrece oko prsta,propitajte malo saveznike puno vas ima a mozda se neki uljez krije medju njima, ali eto mozda ja ipak pricam nebuloze a vi ste svi upravu...  Kiss
Evidentirano
Snjufi
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil Email
« Odgovor #43 na: Travanj 07, 2013, 09:59:05 »

Ambrakia
galileo41 gale nije gale definitivno ali mislim da nije ni ais možda ambrakija je gale a gale pomalo zero a aijs sve pomalo
prije 2 minutaAmbrakia
Ja bi oma reka-SVI SMO MI AJS
prije 2 minutaAmbrakia
Ajseva!!!!!
prije 3 minutaAmbrakia
Kakve su ono gluposti o nekom Ajsmenu i Bugarima i prijavama!!!Ko je taj?Di taj igra,u kojem savezu???...a onoga Zera ću udavit!!!!Ja mislia da on živi u Makedoniji,još mi je i prijatelj,a ono puf!!!!Karambe kažu da on nije on,nego neki Ajs!!...i ko je taj!!Jel on riga vatru,ima miljun lica i miljun profila!!Ups!!!Možda i ja nisan ja nego je i ja on!!!!!!!!!!!!!A zERO ĆE ME ĆUT!!!!Srića da Karambe mi otvorile oči i da Branko nije Branko,da Gale nije Gale,da Zero nije Zero i ko zna koliko ima tih..................................evo ovako piše na zidu saveza BREED,a sad idem upisat to ime Ajsmen da vidim u kojem savezu igra,koliko znam,prošlu eru je vodia Maksimus.

Za pocetak od mene pjesma : http://www.youtube.com/watch?v=s-UIOVAp75U
zatim cu samo poruciti nije lijepo praviti se glup samo pravite idiote od sebe redom svi od prvog do zadnjeg ali to je vasa stvar
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #44 na: Travanj 08, 2013, 07:47:27 »

citam povrsno ova prepucavanja i mozda mi je promaklo, moze mi tko napisati u kojem se svijetu to desava ??
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!