Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 04:29:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pomoć.......!!!!!!!!!  (Posjeta: 2575 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« na: Travanj 02, 2013, 11:41:49 »

'0zz svima imam pitanje ljudi sta mi ovo znaci??
http://prntscr.com/yxkx6
bonus kolonije na odrzavanje sta to znaci, dali treba jos kakva kolonija ili sta, da bi se podigao taj prihod... Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 02, 2013, 11:46:44 »

to znaci sa imas za jos 20-ak sati odrzavanja savezne vojske Smiley
kolonije imas dvije po 10 %  za odrzavanje , porez digni na max , i na tjeraj clanove da doniraju  ili se zabij u nekoga i rjesio si se brige
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 03, 2013, 03:47:37 »

'0zz svima imam pitanje ljudi sta mi ovo znaci??
http://prntscr.com/yxkx6
bonus kolonije na odrzavanje sta to znaci, dali treba jos kakva kolonija ili sta, da bi se podigao taj prihod... Huh? Huh? Huh?

To ti znaci da imate koloniju na odrzavanje vojske i saveza, inace vuna, a prihod dignes tako sto postavis porez zlata na 30% i natjeras clanove da redovno doniraju zlato.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 04, 2013, 10:53:49 »

ok i jos ovo pitanje
ako imam dvorac od rase imperijana, dali mogu moji zapovjednici nomadi micat vojsku iz dvorca, i dali mogu moji zapovjednici nomadi napadat iz okupljalista imperijana na druga okupljalista ili dvorac drugih saveza, i obrnuto, imperijani napadat sa vojskom nomada iz nomadskog okupljalista na neprijateljska okupljalista ili dvorce
thx
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 04, 2013, 10:56:28 »

mogu..
Evidentirano

klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 15, 2013, 12:03:30 »

evo jos pitanje  Grin Grin
ako saznas i imas dokaze da postoje spijuni u tvome savezu, dali se moze prijavit i dal postoje sankcije za to, nije casno, krajnje bezobrazno da, ali dal je kaznjivo od strane admina?? to me bas jako zanima... *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 15, 2013, 04:29:04 »

evo jos pitanje  Grin Grin
ako saznas i imas dokaze da postoje spijuni u tvome savezu, dali se moze prijavit i dal postoje sankcije za to, nije casno, krajnje bezobrazno da, ali dal je kaznjivo od strane admina?? to me bas jako zanima... *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*


Sve sto je "legalno" nije kaznjivo... sto ukratko znaci uvodjenjem "cuvar racuna" je dozvoljena i legalizovana ta radnja o kojoj ti pricas... ranije si mogao imati spijuna i kad ga prijavis on dobije ban zbog iste IP adrese, a sada kad ga prijavis dobijes odgovor "igrac je cist" jer ulazi naravno preko cuvara...  Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 15, 2013, 08:07:22 »

Sve sto je "legalno" nije kaznjivo... sto ukratko znaci uvodjenjem "cuvar racuna" je dozvoljena i legalizovana ta radnja o kojoj ti pricas... ranije si mogao imati spijuna i kad ga prijavis on dobije ban zbog iste IP adrese, a sada kad ga prijavis dobijes odgovor "igrac je cist" jer ulazi naravno preko cuvara...  Grin Grin Grin
pa bar ja kad bi ima cuvara racuna uvik sam gleda da je to neko s kim igram malo duze,jer stavit za cuvara bilo koga i nije bas pametno.a sta se tice spijuna u savezu,pa nemora ti bit cuvar racuna da bi dobro odradio svoj posa moze samo pratit kad je ko off i ako ima cin neki moze i vidit kolko resa ima odredeni igrac i javit svojima.a to je legalno i admini mu nemogu nista jer spijuna ima i u ratu a i u drugim stvarima u zivotu pa zasto nebi bilo i u imperiji  Wink
Evidentirano

buuu
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 16, 2013, 07:32:59 »

kako da napravim vise okupljalista na mapi, imam ih nekoliko i sada mi bas treba jedno i nemogu ga napravit, sta da radim?Huh?Huh?, kako da ga unistim ili dal ce vojska moc u novo ako mi jedno od ovih nepotrebnih netko srusi
Evidentirano
windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #9 na: Travanj 16, 2013, 09:07:38 »

šta sve pitaju bože Grin
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 17, 2013, 01:47:21 »

kako da napravim vise okupljalista na mapi, imam ih nekoliko i sada mi bas treba jedno i nemogu ga napravit, sta da radim?Huh?Huh?, kako da ga unistim ili dal ce vojska moc u novo ako mi jedno od ovih nepotrebnih netko srusi

Okupljalista mozes napraviti onoliko koliko nivoa savezne administracije imas, ako imas sve zauzeto a treba ti novo, kazes nekome van saveza da ga unisti, i naravno, prije nego ga unisti sklonis vojsku u drugo okupljaliste, nomadska vojska u nomadsku okup. a imperska u impersko.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #11 na: Svibanj 17, 2013, 02:43:24 »

pozz evo mene opet...hheheh, ako nam je u savezu casnik ili globalno casnici arhitekture, znanosti, financija na odmoru, dali se priznaje onda njegov utjecaj, na izgradnju ili istrazivanje itd...??
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #12 na: Svibanj 17, 2013, 08:53:03 »

jedini časnici koji utječu su vođa i časnik za igradnju on ti je za hram a vođa za sve otalo..ako je na odmoru to nema veze osim što nema napretka u njegovoj arhitekturi
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Svibanj 18, 2013, 09:15:51 »

jedini časnici koji utječu su vođa i časnik za igradnju on ti je za hram a vođa za sve otalo..ako je na odmoru to nema veze osim što nema napretka u njegovoj arhitekturi
zaboravio si spomenuti casnika znanosti, o cijem nivou sveucilista ovise savezna istrazivanja Smiley
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #14 na: Svibanj 18, 2013, 10:39:38 »

zaboravio si spomenuti casnika znanosti, o cijem nivou sveucilista ovise savezna istrazivanja Smiley
najvaznije,...casnik znanosti trebo bi bit najaktivniji igrac saveza svakog,od prvog dana kada se postavi,..nikad se ne mjenja sa funkcije,..o njemu ovise sva istrazivanja saveza,.ako casnik znanosti i ode na odmor opet istrazivanja saveza se nastavljaju po njegovom nivou sveucilista,..moze u savez doci igrac sa vecim nivo sveucilista ali treba gledat onda vjernost saveza,..ako se smjeni sa funkcije moze bit da ce onda istrazivanja poskupjet,..zato najbolje nikad ga ne mjenjat....
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!