Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:59:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: inovacije?  (Posjeta: 3665 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 27, 2013, 10:16:56 »

obicno ne komentiram promjene u igri, jer svaka malo ili unaprijedi ili unazadi igru i nema smisla pisat o tome jer sto god napisali bespredmetno je jer organizator napravi po svome. dobra je promjena da ne moram 15 minuta klikati na 10 minuta ubrzanja, vec se to napravi jednim klikom.
znaci, bilo je dobrih i losih promjena, ali ovakvog idiotizna nisam vidio u 5 godina igranja. promjeniti carstvo na mapi  *crazy* *crazy* *crazy*, pa ajmo bugarsku staviti kraj sj. koreje , a hrvatsku u j. ameriku. ovim potezom , mora se i promjeniti sama definicija igre. jer u svom nazivu ona vise ne smije imati naziv realna, vec fantasticna . moje je misljenje da ce ovim potezom jos vise igraca odustajati od igre,  i to kvalitetnih  igraca. jer kad krenu nekog napadati, noobcine ce samo promjeniti lokaciju na mapi umjesto da se suprotstave i brane. jadno. slazem se da bi trebalo promjeniti idijota koji ne donio ovakvu odluku, jer taj nema veze s realnoscu kao ni njegova odluka.
da lijepo je skratiti u svim provincijama za 10 min, ako imas u svim provama nesto da se gradi , u onoj provi u kojoj nisi imao nesto da se gradi u trenutku stiskanja opcije skrati 10 minuta , izgubio si pravo na to . znaci da smo zakinuti a ne da je promjena na bolje.
 promjene pozicije na mapi? *WALL* *WALL* *WALL* *WALL*
uglavnom hebu nas kako im se hoce . i neka nam jer im to dozvoljavamo . Grin:D
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #16 na: Ožujak 27, 2013, 10:35:41 »

upravo sam i ja to sada vidio i doživio. radim sa građevinama i iskoristim 10 min i onda odem na istraživanja i više nemam pravo 10 min jer sam ispucao na građevinama. dakle prvo treba sve staviti raditi šta se želi pa onda klikat 10 min. ma samo ko se uopče sjetio tih 10 min, kome to i trebalo, ali kako svima tako i meni. a što se tiče premještaja carstva ja bi to prihvatio ali samo jednom na početku igre jer mi doista neodgovara kako me sistem bacio jer je danas počela era ponovo a to koliko ja vidim još ne šljaka jer opcije nemam.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 28, 2013, 12:32:52 »

sustav te baci gdje ima mjesta..to znaći da te može baciti tamo od kuda je netko zbog krvožednih susjeda digao sidro Grin
imaš opciju da vidiš gdje će te premjestiti , pa ako ti se mjesto ne sviđa za 24 h tražiš novu lokaciju
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #18 na: Ožujak 28, 2013, 03:05:06 »

upravo sam i ja to sada vidio i doživio. radim sa građevinama i iskoristim 10 min i onda odem na istraživanja i više nemam pravo 10 min jer sam ispucao na građevinama. dakle prvo treba sve staviti raditi šta se želi pa onda klikat 10 min. ma samo ko se uopče sjetio tih 10 min, kome to i trebalo, ali kako svima tako i meni. a što se tiče premještaja carstva ja bi to prihvatio ali samo jednom na početku igre jer mi doista neodgovara kako me sistem bacio jer je danas počela era ponovo a to koliko ja vidim još ne šljaka jer opcije nemam.
skrati ti jedno i drugo bar je tako kod mene Smiley
Evidentirano
zaciko
Private
*

Karma: +13/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #19 na: Svibanj 14, 2013, 02:37:36 »

Ej al pazi, evo sad gledam ovu inovaciju, sta ova inovacija zapravo znaci, sta je dobro ili lose u njoj, jedino eto to da ne budes nekom u 20m, ne kuzim stvarno, pa jel cemo se sad selit po mapi ko debili kakvi, svaka 24h sam na drugom kraju mape.
Ali mislim da su ovim pokusali stvoriti veci off u manjim svijetovima, jer ce noobovima bit na pocetku "hodat" po mapi pa ce mozda otic sto dalje kad postanu napusteno.  *crazy*
nemojte dečki tako Solar_flare kada je vidio da je blizu Shocked Stoyanof ,čovjek uze sve i preseli se u tpm  Grin Grin ali našli ga i tamo  Grin dva puta i on dva puta okaći gaće  Cheesy Cheesy *black_eye*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Svibanj 14, 2013, 11:05:20 »

kreneš skupljati kataprahte i baliste za završnicu i donaciju vojske u savez i onda ti neki bugar krene uništavat vojsku ...
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #21 na: Svibanj 14, 2013, 11:21:03 »

kreneš skupljati kataprahte i baliste za završnicu i donaciju vojske u savez i onda ti neki bugar krene uništavat vojsku ...

sram ga može bit.... umjesto da pita kad ti dolaze bonus škrinje da ti uplati 500 dija da imaš za otvorit, on tebe napada.... proklet bio dana 14.05.2013.!!!
« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2013, 11:31:11 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Svibanj 15, 2013, 09:23:16 »

 Grin  Grin  Grin +
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2013, 09:25:02 od dacmih » Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!