Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:28:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: MOLIM POMOĆ  (Posjeta: 4965 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #30 na: Ožujak 19, 2013, 08:14:09 »

gledaj nemoras sada se time ubijat oko morala, ako se tek poceo igrat, kada stavis spijuna, spijuniras i vidis vojsku uneses to sve u simulator stavis njemu malo veca istrazivanja i ako ti pokaze da ga dobivas kreni, al kod spijanja pogledaj dal si mu u x2 da nejdes u x3 gledat igrace jer tamo gubis cast i moral, to je bar jednostavno, bez puno filozofije oko toga sada, jer ima tu puno caka, kolonije, moral od vjernosti i tako..znaci idem oderat nekog stisnem globalnu otvorim igrace u kliknem prikazi igrace i nadem nekog, ako sam jaci idem, jer gle, ja npr u pocetku igre kadam i je svaki vojnik bitan, nejdem na ljude koji imaju dosta vojske mada sam jaci, trazim nekog koji nema uopce vojske a resa ko u prici...cuvaj vojsku...
Evidentirano
BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #31 na: Ožujak 19, 2013, 08:23:38 »

gledaj nemoras sada se time ubijat oko morala, ako se tek poceo igrat, kada stavis spijuna, spijuniras i vidis vojsku uneses to sve u simulator stavis njemu malo veca istrazivanja i ako ti pokaze da ga dobivas kreni, al kod spijanja pogledaj dal si mu u x2 da nejdes u x3 gledat igrace jer tamo gubis cast i moral, to je bar jednostavno, bez puno filozofije oko toga sada, jer ima tu puno caka, kolonije, moral od vjernosti i tako..znaci idem oderat nekog stisnem globalnu otvorim igrace u kliknem prikazi igrace i nadem nekog, ako sam jaci idem, jer gle, ja npr u pocetku igre kadam i je svaki vojnik bitan, nejdem na ljude koji imaju dosta vojske mada sam jaci, trazim nekog koji nema uopce vojske a resa ko u prici...cuvaj vojsku...

u prijevodu... napravi više vojske od drugih i karneval hehehehe
gle, za razliku od traviana i da pojednostavimo, ovdje su off mačevi (za utvrde), strijelci i konjica (konjica je majka kao tamo cezarijusi ili teutonski vitezovi)... deff su koplja, strijele, konjica (mrak)... baliste bi ja svrstao u deff mada ih društvo koristi i za napad na utvrde... ONO OSNOVNO: punoooo vojske i ekonomija koja to prati uz pljačkanje farmi ili susjeda ako ti bodovi dozvoljavaju... Skoro ko travian, zar ne frende?

http://travian-reports.net/ba/report/65712742da9
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #32 na: Ožujak 20, 2013, 05:42:03 »

Hvala na objašnjenju i pomoći i vrlo fin offićak  Cool Sad kad sam do sad bio dosadan šteta da prestanem pa imam još jedno pitanje. Ima li tu kakvi statistički poredak ko u travianu di mogu vidit kolko sam opljačka, kolko sam pobio i tako to?
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #33 na: Ožujak 20, 2013, 06:51:45 »

Hvala na objašnjenju i pomoći i vrlo fin offićak  Cool Sad kad sam do sad bio dosadan šteta da prestanem pa imam još jedno pitanje. Ima li tu kakvi statistički poredak ko u travianu di mogu vidit kolko sam opljačka, kolko sam pobio i tako to?

Imas profile, otvoris profil i pogledas koliko si robio, napadao itd, takodjer imas rank (ljestvica,poredak) gdje mozes vidjeti eko bodove igraca i vojne bodove igraca, i saveza naravno.

U prijestolnici imas sve podatke oko gradjevina, istrazivanja vojske itd itd :


Rankovi su:


Uglavnom shvatit ces sve sam sto se tice profila kad kliknes na igraca.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #34 na: Ožujak 20, 2013, 07:10:48 »

Hvala još jednom
Evidentirano
J(CRO)
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #35 na: Lipanj 16, 2013, 07:12:46 »

molim pomoć oko misije iz tutorijala 26> kaže mi da pokorim nezavisnu provinciju i ja odem na mapu na koju me traži kliknem napad i pošaljem sve vojnike (kao šta me traži) i on mi kaže da moram sve raspoložive vojnike poslat u napad *crazy*(ali ja sam ih sve već poslo baš sve šta sam imao) može molim vas pomoć!!!!
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #36 na: Lipanj 17, 2013, 12:49:45 »

molim pomoć oko misije iz tutorijala 26> kaže mi da pokorim nezavisnu provinciju i ja odem na mapu na koju me traži kliknem napad i pošaljem sve vojnike (kao šta me traži) i on mi kaže da moram sve raspoložive vojnike poslat u napad *crazy*(ali ja sam ih sve već poslo baš sve šta sam imao) može molim vas pomoć!!!!

Odi u utvrdu, i izvadi vojske sta imas u garnizonima na polje i onda pokusaj poslati ponovo. Smiley
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!