Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:11:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: MOLIM POMOĆ  (Posjeta: 4964 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 18, 2013, 08:18:06 »

ima jedna stvar koju ti nitko nece rec, a to je da moras trosit brdo love, ako zelis nesto postic u ovoj igri, u bilo kojem svijetu, ja znam frenda sa traviana, koji je u cijeloj igri potrosio 100 kn i bio je 1, tu ako zelis bit prvi u bilo kojem svijetu minimalno 200 kn mjesecno..!!!, a o internacionalnim svijetovima da ne pricam..!! *heart*
Evidentirano
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #16 na: Ožujak 18, 2013, 08:50:23 »

dobro za lovu mi je jasno, na travianu sam i sam trošio nekih 120 kuna mjesečno ajmo reć mada znam ekipu koja troši bolesne cifre novaca, al jasno je da je to tako i tu.
Eto bar nešto da znam odma bez da pitam  Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 19, 2013, 12:20:18 »

ima jedna stvar koju ti nitko nece rec, a to je da moras trosit brdo love, ako zelis nesto postic u ovoj igri, u bilo kojem svijetu, ja znam frenda sa traviana, koji je u cijeloj igri potrosio 100 kn i bio je 1, tu ako zelis bit prvi u bilo kojem svijetu minimalno 200 kn mjesecno..!!!, a o internacionalnim svijetovima da ne pricam..!! *heart*

To ne treba ni da mu se kaze.... svaka igra je napravljena da se ti igras a netko uzima lovu za to.... pa nije balvan da ne skuzi da mu treba love  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 19, 2013, 01:49:09 »

To ne treba ni da mu se kaze.... svaka igra je napravljena da se ti igras a netko uzima lovu za to.... pa nije balvan da ne skuzi da mu treba love  Tongue Tongue Tongue

brate pusti coeka Grin Grin
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #19 na: Ožujak 19, 2013, 09:35:28 »

ne bloody u krivu si, velika je razlika, ogromna, izmedu imperije i ostalih online igra, sto se tice novaca, tu se najvise para trosi, ja sam jos malo i rekao covjeku koliko mora potrosit...
ako zeli nesto postic, moze se i igrat bez dijamanata, kao ja..!!, ali ova igra zahtjeva jako puno love, najvise od svih online igra...nije tu ona.. kolko para tolko mjuze, ovdje ako zelis u top 10 u bilo kojem svijetu i brzini, moras trosit 100 eu mjesecno...i zato ljudi odustaju od ove igre..masovno..!! Embarrassed
Evidentirano
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #20 na: Ožujak 19, 2013, 10:13:02 »

10 eura mjesečno? pa znam ljude na travianu koji uredno troše i 3x toliko svaki mjesec a imaju samo dobre acceve ništa extra, a i sam trošim 15-16 eura mjesečno tamo tako da mislim da je ovo još ok onda
Evidentirano
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #21 na: Ožujak 19, 2013, 10:14:34 »

a 100 eura?Huh??? malo krivo čitam  Embarrassed 100 eura nedam, za 100 eura ja spečem janje jednom mjesečno
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #22 na: Ožujak 19, 2013, 11:32:52 »

a 100 eura?Huh??? malo krivo čitam  Embarrassed 100 eura nedam, za 100 eura ja spečem janje jednom mjesečno

Ne treba nikome 100 eura pa cak ni 10e ako si spreman farmati koliko god mozes, ima igrac na cro/srb 5 sa mnom u savezu koji dije nije potrosio a 3 je na ljestvici, ali zato covjek farma non stop

Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #23 na: Ožujak 19, 2013, 12:13:47 »

da kojen jer je otpocetka u patriji i nitko ga ne napada, moze si vojsku u prove stavit i samo u plus, cak je ni nemora imat puno, istina je sto kazes da netreba ni 100 kn, al priznaj koliko si zdrobio eu u cro/srb 5, dijamanta  Lips Sealed Lips Sealed...igram i ja u cro/srb pa vidim, nemam nista protiv  Shocked Shocked, al vas tamo nitko ne dira...nitko..., ako se i tko zaleti poslije se pokaja  Grin Grin
nije da tjeram covjeka, al cinjenica je da ti dijamanti trebaju, posebno ako zelis igrat sa velikim deckima i postic nesto, kao pojedinac, !!!!
ako uzmes svoj savez i vodis ga, dok se istrazis i krenes na dvorce treba ti....priznajte ljudi da je tako, al naravno mozes bit u top 30 bez ijednog dijam. da ne pricam bezveze ajmo rezimirat
http://prntscr.com/wxkc4 toliko ti treba za premium, ajde uzmimo 2 tjedna, to je 79 kom.=to je nekih 5,5eur. pazi 2 tjedna, znaci puni mjesec je 11eur
idemo dalje...za centralizaciju ako se zelis sto brze razvit i doc do elite (shvatit ces u igri ) treba ti barem 8x 10h proizvodnja koja kosta 10 dijamanta, to je ajde 80 dijam. = cca. 5,5 eur, mada veliki igraci i manji heheeh svejedno svaki dan uzmu 10h proizvodnju sto kosta jel za 30 dana 300 dijamanata = 7 poruka, 20 kn = 140kn= cca 19eur. i ajde da svaki dan uzmes 1 dijamant na poklon to je 30 komada za mjesec dana, smanjis si 3 dana 10h proizvodnje eto pa racunajte, a da ne pricam o trenutnom putovanju, trenutnom mobiliziranju, trenutnoj izgradnji i istrazivanju, ovo je samo ono sad iz glave, pa racunajte...to kosta...puno vise od drugih on line igrica..nije da pljujem igru, meni je vrhunska al je bolesno skupa i nepravedna, al sto se same igre tice, meni je odlicnao
ovo je samo mali uvod u racunicu koiko sto kosta, a vremena nisu da se trosi para na igrice, i to moras visit dosta na igri jer đabe ti 1000 dijam dnevno ako ce ti se svakih 10 min neko zaletit na tebe i opljackat te...
uh sta sam se raspisao  Grin Grin...


Evidentirano
BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #24 na: Ožujak 19, 2013, 12:37:49 »

da kojen jer je otpocetka u patriji i nitko ga ne napada, moze si vojsku u prove stavit i samo u plus, cak je ni nemora imat puno, istina je sto kazes da netreba ni 100 kn, al priznaj koliko si zdrobio eu u cro/srb 5, dijamanta  Lips Sealed Lips Sealed...igram i ja u cro/srb pa vidim, nemam nista protiv  Shocked Shocked, al vas tamo nitko ne dira...nitko..., ako se i tko zaleti poslije se pokaja  Grin Grin
nije da tjeram covjeka, al cinjenica je da ti dijamanti trebaju, posebno ako zelis igrat sa velikim deckima i postic nesto, kao pojedinac, !!!!
ako uzmes svoj savez i vodis ga, dok se istrazis i krenes na dvorce treba ti....priznajte ljudi da je tako, al naravno mozes bit u top 30 bez ijednog dijam. da ne pricam bezveze ajmo rezimirat
http://prntscr.com/wxkc4 toliko ti treba za premium, ajde uzmimo 2 tjedna, to je 79 kom.=to je nekih 5,5eur. pazi 2 tjedna, znaci puni mjesec je 11eur
idemo dalje...za centralizaciju ako se zelis sto brze razvit i doc do elite (shvatit ces u igri ) treba ti barem 8x 10h proizvodnja koja kosta 10 dijamanta, to je ajde 80 dijam. = cca. 5,5 eur, mada veliki igraci i manji heheeh svejedno svaki dan uzmu 10h proizvodnju sto kosta jel za 30 dana 300 dijamanata = 7 poruka, 20 kn = 140kn= cca 19eur. i ajde da svaki dan uzmes 1 dijamant na poklon to je 30 komada za mjesec dana, smanjis si 3 dana 10h proizvodnje eto pa racunajte, a da ne pricam o trenutnom putovanju, trenutnom mobiliziranju, trenutnoj izgradnji i istrazivanju, ovo je samo ono sad iz glave, pa racunajte...to kosta...puno vise od drugih on line igrica..nije da pljujem igru, meni je vrhunska al je bolesno skupa i nepravedna, al sto se same igre tice, meni je odlicnao
ovo je samo mali uvod u racunicu koiko sto kosta, a vremena nisu da se trosi para na igrice, i to moras visit dosta na igri jer đabe ti 1000 dijam dnevno ako ce ti se svakih 10 min neko zaletit na tebe i opljackat te...
uh sta sam se raspisao  Grin Grin...


slažem se s tobom... ima igrača koji sa vrlo malom količinom dijamanata mogu doći u top 10 međutim, njih se na prste može nabrojati a da ne spominjem vrijeme koje je potrebno provoditi da bi se farmalo cili dan... Moguće je ali jako teško... dijamantima to sve znatno ubrzamo i olakšamo... iz iskustva znam da je za top 5 potrebno cca. 20-25€ na mjesec sa nekim umjerenim angažmanom u igranju...
ono što je super kod IO je to što si svatko može odrediti strategiju... ili sa dijamantima biti na vrhu ili bez dijamanata ratovati i biti na vrhu po ratnim bodovima... meni je osobn ova druga solucija bolja i jeftinija je.. također treba napomenuti da si u IO zaštićen od bodovn puno jačih grača dok to kod traviana nije tako.. tamo brate prvi u realmu roka onog kojem je tek prestala zaštita... da zaključim priču... ako nemate problema sa egom i poredak vam i nije toliko bitan (top10), možete za cca. 100 kn na mjesec biti u prvih 30 igrača sa umjerenim angažmanom uz popriličnu dozu zabave i ratovanja...
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #25 na: Ožujak 19, 2013, 01:21:22 »

Sto, ja ne poricem da igram sa dijama, uzeo sam 500 dija na pocetku, oformio stari savez, u kojem par igraca je takodjer uzelo dije, i postali smo prejaki za kratko vrijeme, dovoljno da nam niko ne moze prici niti nam nastetiti, to je moja taktika za prvo mjesto, udari na pocetku sto jace mozes i sljedecih 7 mjeseci si miran, ali ti ne moras uzimati dija, mozes uci u top 20 bez dija naravno ukoliko se ne zamjeris savezima poput mog saveza, gdje uvijek ostajes donji, ja sad ne koristim nijedne dije vec mjesec i kusur, i ne trebaju mi, igram takticki, razvio sam proizvodnju na max, populaciju na max, i to je to, sad samo cekam da dodje 5 mj da uzmem zlato.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #26 na: Ožujak 19, 2013, 01:27:34 »

Sto, ja ne poricem da igram sa dijama, uzeo sam 500 dija na pocetku, oformio stari savez, u kojem par igraca je takodjer uzelo dije, i postali smo prejaki za kratko vrijeme, dovoljno da nam niko ne moze prici niti nam nastetiti, to je moja taktika za prvo mjesto, udari na pocetku sto jace mozes i sljedecih 7 mjeseci si miran, ali ti ne moras uzimati dija, mozes uci u top 20 bez dija naravno ukoliko se ne zamjeris savezima poput mog saveza, gdje uvijek ostajes donji, ja sad ne koristim nijedne dije vec mjesec i kusur, i ne trebaju mi, igram takticki, razvio sam proizvodnju na max, populaciju na max, i to je to, sad samo cekam da dodje 5 mj da uzmem zlato.

tako i ja kada nemam previše vremena hehehe
kada se ima volje i vremena tada se uključim misec dana nakon početka i karneval Smiley rasterećeno klikanje
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #27 na: Ožujak 19, 2013, 02:30:25 »

a to je više manje na sve jednoj igrici tako, kolko para tolko muzike, al ko je  Lips Sealed eno aktivan može nadoknadit manjak love. Npr opet u travianu je uz svu aktivnost vrlo teško bit bolji od nekog ko šiba novce u igricu ko lud. Al kad vas je tu tolko da ja pitam par stvari opet. 1. čast? kolko je to korisno il beskorisno? šibam malo okolo i pljačkam ko naleti i čast ošla u minus, oće mi to što škodit?
2. moral. E to me sad opet pate ti napadi. Gledam tamo što piše al ja u to gledam ko tele u šarena vrata, to neke forumule valovi čuda. Ima tu neka caka kako smanjit broj valova ili što? Il samo našibat brdo vojske više od tih ostalih pa sam miran?
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #28 na: Ožujak 19, 2013, 03:16:21 »

a to je više manje na sve jednoj igrici tako, kolko para tolko muzike, al ko je  Smiley eno aktivan može nadoknadit manjak love. Npr opet u travianu je uz svu aktivnost vrlo teško bit bolji od nekog ko šiba novce u igricu ko lud. Al kad vas je tu tolko da ja pitam par stvari opet. 1. čast? kolko je to korisno il beskorisno? šibam malo okolo i pljačkam ko naleti i čast ošla u minus, oće mi to što škodit?
2. moral. E to me sad opet pate ti napadi. Gledam tamo što piše al ja u to gledam ko tele u šarena vrata, to neke forumule valovi čuda. Ima tu neka caka kako smanjit broj valova ili što? Il samo našibat brdo vojske više od tih ostalih pa sam miran?

Cast:
Ta statistika prikazuje vojno ponašanje igrača, da li se bori protiv ravnopravnih protivnika, bori civilizirano. Čast se zarađuje u bitkama u kojima igrač izgubi barem 10% vlastite vojske u zlatnom ekvivalentu. Svi igrači dobivaju dnevno +2 časti, a časnik diplomacije još dodatnih +1. Čast se gubi porobljavanjem, napadima van dozvoljenog 2x dometa i za povlačenje vojske 15 minuta nakon slanja. Pozitivna ili negativna čast utječe na moral i zadovoljstvo.

Napomena! Kazna na čast zbog porobljavanja se uzima nakon bitke, pa je prikazana u izvještaju bitke. Kazna na čast zbog napada van dometa se uzima kod slanja napada, pa nikad nije prikazana u izvještaju bitke i uvijek se oduzima, makar i opozvali napad nakon toga.

Moral:
Duh vojske koji ovisi o općem ponašanju igrača. Osnovni moral - 100. Nomadi imaju bonus u napadu, Imperijani u obrani. Moral može povećati istraživanje Obuke, dnevni bonus saveza za vođe, prve časnike i časnike, te pozitivna čast. Može ga smanjiti negativna čast i napadi van dometa. Svaku rundu moral pada zbog umora i štete, kada padne ispod 50, postoje šanse da vojska pobjegne (gubis bitku). Šanse se povećavaju što je moral manji.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #29 na: Ožujak 19, 2013, 04:56:31 »

Svaku rundu moral pada zbog umora (4 +/-3 boda), štete (1 do 3 boda). Kada vaša vojska nanosi više štete od protivnika, vaš moral raste a protivnički pada, prema slijedećoj formuli:

    20-50% razlike u vrijednosti izgubljene vojske - 1 korekcije morala
    51-150% razlike - 2 korekcije morala
    sve iznad 150% razlike u vrijednosti izgubljene vojske - 3 korekcije morala

Pad morala može biti 1-7 svaku rundu, što sprječava gubitak bitke zbog slučajnosti.

Ovaj dio mene konkretno zanima, te runde. Jer ima sam jedan napad di sam na kraju ja izgubio nekih 60 vojnika a ovaj drugi preko 100 ako se ne varam a ja sam popušio više morala. Pa sam ja ovako pametan doša do zaključka da me te runde prcaju
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!