Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:43:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pitanje za pravljenje kontranapada  (Posjeta: 1116 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« na: Ožujak 02, 2013, 11:27:45 »

Pozdrav forumaši, ovako imam pitanje na koji nacin se racuna kontra ako protivnicki igrac napada mojeg suigraca i ja bi vratio kontru a da je preko 10 min napad, ovako dogodilo mi se upravo to: kolegu mi je napao igrac na tocno 50 min, ali tocno 50 min, i meni je trebalo do njega 10 min tocno, ali tocno, e sada ja sam narihtao stopericu na tocno 40 min, ali tocno 40 min i promasio sam ga za punu minutu i nesto, tako mi je bar taj lik rekao, e sad zar nije logika da ako napadac putuje 50 min tocno do napada, da mu onda i povratak traje tocno 50 min???' jer kuzim ja sad ovo, ono, sprehe foruma da karta je drugacija kod svakog, neznam, ako je poslao 1 spravu, vec je to druga prica i takve fore jel??, ali gdje je tu logika, da ja njega promasim za vise od minute ako je vrijema tocno okruglo na obje strane??, njemu 50 min meni 10 min, znaci 40 min je razlika...di je tu sad logika?Huh?
pozz  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 02, 2013, 11:34:57 »

vjerojatno nisi refresha vrijeme po serveru i onda ti se stvori velika razlika izmedu tvog i njegovog napada
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 02, 2013, 01:13:35 »

 Grin heboga stručnjak bubi Tongue
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 02, 2013, 06:18:54 »

Pozdrav forumaši, ovako imam pitanje na koji nacin se racuna kontra ako protivnicki igrac napada mojeg suigraca i ja bi vratio kontru a da je preko 10 min napad, ovako dogodilo mi se upravo to: kolegu mi je napao igrac na tocno 50 min, ali tocno 50 min, i meni je trebalo do njega 10 min tocno, ali tocno, e sada ja sam narihtao stopericu na tocno 40 min, ali tocno 40 min i promasio sam ga za punu minutu i nesto, tako mi je bar taj lik rekao, e sad zar nije logika da ako napadac putuje 50 min tocno do napada, da mu onda i povratak traje tocno 50 min???' jer kuzim ja sad ovo, ono, sprehe foruma da karta je drugacija kod svakog, neznam, ako je poslao 1 spravu, vec je to druga prica i takve fore jel??, ali gdje je tu logika, da ja njega promasim za vise od minute ako je vrijema tocno okruglo na obje strane??, njemu 50 min meni 10 min, znaci 40 min je razlika...di je tu sad logika?Huh?
pozz  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?

Nesto nisi dobro izracunao, refresh stranice minut prije nego napad posaljes i ostale gluposti, uglavnom uvijek je to tocno ako dobro izracunas, to je jedino mogla biti cisto tvoja greska
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 02, 2013, 06:23:19 »

Grin heboga stručnjak bubi Tongue
a ziv si dacmihče  Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 04, 2013, 01:11:27 »

 Grin jess...ali fala bogu neigram ovu bolest  Tongue  ti počeo eru opet? nema odmora?? Grin
Evidentirano

klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 04, 2013, 11:10:06 »

hvala na odgovoru, kako uvijek postoji onaj ali  [:-} , ALI mislim da to i nije toliko moja greska, istina je da ja nisam napravio refresh nijednom od njegova udara pa sve do povratka kuci tj kad je meni na stoperici pocelo svirat da ga napadnem, tih 40 min odbrojavanja, aqli nisam u izracunu vremena nigdje mogao pogrijesit jer je bilo okruglo vrijeme njegovog napada kao i mojeg, al to sam vec gore objasnio, tako da jedino moze bit moja greska sto nisam napravio refresh stranice.... to nigdje u biti i ne pise da se treba refreshat stranica da bi se vrijeme servera ujednacilo..al ok znam za drugi puta...sta trebam radit, mozda je to pitanje takoder za struku koja unaprijeduje igru, da bi uveli da se sama stranica refresha recimo svakih 5 min...da se barem to vrijeme moze ujedinit...jer kako svi napreduju u igri, tesko je vec ulovit nekog na spavanju  posebno u ratu, tako da nam jos ta kontra ostaje, tko je zna namjestit  Cool, svejedno hvala....
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Ožujak 04, 2013, 03:32:39 »

Kako god, pokušaj se naučit gledat vrijeme na kompu Wink za Lips Sealed  ovo od igre.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!