Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 01:15:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ne gubim cast??  (Posjeta: 3429 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« na: Veljača 26, 2013, 07:31:36 »

Evo, jedan igrac drugog saveza je poceo da mi govori da sam admin ili game master pa da mogu napadat igrace van x2 a da ne gubim cast na njima,
naime radi se o igracu od 500k bodova:

Ja i moji bodovi :

On i njegovi bodovi:


Igracu ne pise da je napusteno:

I dokaz da nije napusteno cisti:


Dokaz da ne gubim cast:


Ajde molim te rijesite ovo, jer su poceli da me optuzuju da hakujem igru, ja i tigerhead koji ga je prije toga odfarmao a x4 mu je i nije gubio cast.

 Huh? Huh?
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 26, 2013, 10:42:11 »

Ne prikazuje se tu čast jer ne možete napasti tog igrača, jer je van x5 vaših bodova. Da vam je igrač unutar x5 onda bi prikazalo sve kako spada.
Što se tiče ovih napada od strane tigerHead - to će provjeriti sutra u uredu. Jer je trebao izgubiti čast i normalno se gubi kod napada.
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 27, 2013, 01:00:51 »

Ne prikazuje se tu čast jer ne možete napasti tog igrača, jer je van x5 vaših bodova. Da vam je igrač unutar x5 onda bi prikazalo sve kako spada.
Što se tiče ovih napada od strane tigerHead - to će provjeriti sutra u uredu. Jer je trebao izgubiti čast i normalno se gubi kod napada.

Da, ja nisam stisnuo napad, tigerhead ga je odfarmao citavog, to provjerite ipak, tiger ima 2.2m bodova
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 27, 2013, 10:39:25 »

Sa napadima je sve u redu. Napao je koloniju na posebnom resursu za koju se ne gubi niti moral, niti čast, niti snaga napada. Kolonije na posebnim resursima mogu napadati svi igrači neovisno o bodovima.
Na koji način se je spajao igrač naigru kad mu se je sve zablokiralo?  Napad na igrača ne može izazvati te probleme.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 27, 2013, 02:07:09 »

uopce nije bitno na koji je se nacin moj saveznik spajao!
ovo je bitna stvar,kad je igrac kojen isao provijeriti o cemu se radi http://prntscr.com/uc59u/edit to ukazuje da je problem s moje strane gledajuci u biti Vas problem nanesen nama na stetu.
ako malo bolje pogledate samu sliku jasno se vidi da moj igrac NE sudjeluje u ratu,zato Vas molim nemojte mi pisat nesto sto nije tocno,bar sto se tice same provijere napada na mog saveznika !
i dalje se cak i vise sad idem zaliti zbog ovolikih propusta u koje ja jednostavno nemogu vjervat da se desavaju mom savezu u usponu.
mozda bi se trebali sad upitat i preispitat zasto se toliko zalim i zelim naknadu stete u toj sumi?
mojim odlaskom iz IO(ako nam se u kratkom vremenu ne nadoknadi zatrazena steta) Vama je jasno vjerujem ko dan,sto time u biti gubi tim IO!
malo bi se trebali vise angazirat i bolje-kvalitetnije obrazlozit nas problem jer mi Vas u biti na neki nacin placamo za to osim sto se igramo vidim.

Da li ste pročitali moj odgovor?? Napadi su bili na koloniju na posebnom resursu i kod napada na kolonije na posebnom resursu se ne gubi moral niti čast, te ih mogu napadati svi, neovisno o ekonomskim bodovima bez ikakve kazne. Što znači da nije riječ o nikakvom bugu, već o normalnoj strani u igri. To što je kojeen išao nešto provjeravati, ne znači da je to bug. I meni je bilo čudno zašto ne bi gubio čast, provjerili smo napade, vidjeli da je riječ o koloniji na posebnom resursu i problem riješen. Nije riječ o bugu.
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 27, 2013, 05:00:11 »

Na slici koju je uslikao kojeen vidi se da napada provinciju 1 a ne koloniju kako ti kazes Tiger a i da je kolonija kako ti kazes onda bi mu napad bio 100% a ne 0% za toliko svi znamo  ;D ;D ;D 
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 27, 2013, 05:06:51 »

Na slici koju je uslikao kojeen vidi se da napada provinciju 1 a ne koloniju kako ti kazes Tiger a i da je kolonija kako ti kazes onda bi mu napad bio 100% a ne 0% za toliko svi znamo  ;D ;D ;D 
Da, ali problem uopće nema veze s tim što je kojeen uslikao, već s tim da je njegov igrač iz saveza tigerhead napao koloniju na posebnom resursu i nije zato izgubio čast.
Otiđite na svoj račun, nađite igrača van 5x koji nije neaktivan - nema ikone kovčega i pogledajte što će vam prikazati  - isto kao i na slici. a kad probaš napasti, reći će ti da ne možeš napasti jer je igrač van 5x. Ne može ti prikazati gubitak za van 5x jer sustav računa samo unutar 5x, gdje su napadi i dozvoljeni. Ako odabereš koloniju na posebnom resursu, onda je potpuno druga priča, napad prolazi bez ikakvih kazni.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 27, 2013, 05:15:08 »

ma o cemu ti pises meni gospodine Tigre,vidim da se je kojen skroz sputo i nije smio da slika to sto sam vam bio slao link u zadnjem odgovoru!
stoga macku o rep to sto ce te se izvuc iz ovoga i ti i kojen i svi koji su sudjlovali u ovoj prevari za koju ste si mislili da ce vam proc kod mene!?
idem pista mail glavnom stozeru u bugarsku s svim argumentima,vidjet ce mo sto ce oni rec na ove balkanske prjevare.
mislim da bi neko mogo ostat i bez saveza a neko i bez posla...
da sam znao da se ovakve prijevare vrse na balkanu nikad se nebi vratio iz intera!
sto skrecete s teme,niste ni svijesni koga pokusavate preveslati...
ja sam osnivac kolonija od kad postoje i uopce nije rijec o napadima na koloniju nego je rijec da je moj saveznik bio pod bugom u vrijeme napada!
zato sretno Vam svima bilo
Vi ne želite shvatiti pojašnjenje, jer jednostavno ne želite pročitati što pišem. Idemo probati polako:
Na slici koju je kojeen postao i koju ste vi postali: http://prntscr.com/uc59u/edit  je prikazan ekran napada na igrača van 5x(vašeg prijatelja ili koga već). I U svom postu sam lijepo pojasnio da ovaj ekran ne prikazuje nikakve podatke za napade van 5x bodove, jer nije predviđeno da možeš slati napade van 5x. Da je on mojim slučajem kliknu za slanje napada, vidjeli bi lijepo da dobije poruku : Ne možete napasti igrača van 5x bodova. Probajte to sa svojeg računa na nekog aktivnog.
Napadi van 5x su mogući na neaktivne igrače i na kolonije na posebnom resursu i u tom slučaju nemate nikakve kazne na čast, moral, snagu napada...
I tada kad kliknete na pošalji napad, napad normalno prođe.
Vaše priče o balkanskim poslima ne želim niti komentirati. Dobili ste pojašnjenje, zadržao sam toliko strpljenja da vam odgovorim po 4 put na istu stvar, pa od vas se nadam da ćete vi barem uložiti istu količinu vremena da pokušate pročitati što sam vam napisao.
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 27, 2013, 05:49:36 »

u  Lips Sealed  da vam nije malo 5000 dija.. Grin:D:D  covjece nikakve nepravilnosti nema citaj malo sta ti se pise i naj bolje idi na kako igrati imas ti jos mnogo toga tamo procitat... 
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 27, 2013, 05:56:03 »

Ja sam mislio da se odnosi na kojeen da je on napadao jer kako on kaze njega su optuzili pa se onda tek pojavljuje njegov sugrac... nista lapsus  Grin Grin Grin
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 27, 2013, 07:24:58 »

Ja sam mislio da se odnosi na kojeen da je on napadao jer kako on kaze njega su optuzili pa se onda tek pojavljuje njegov sugrac... nista lapsus  Grin Grin Grin

Dolor, odsad cu da te zovem Lonac Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 27, 2013, 07:50:30 »

Dolor, odsad cu da te zovem Lonac Grin

 Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 27, 2013, 08:11:03 »

Huh? Huh? Huh?

Vrabac je poklopac kako kaze deeraa, a ti si sad lonac, i tebe ima svugdje  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 01, 2013, 03:56:48 »

ma koga ti ucis i ovaj sto se javlja da bi ja trebo ici na kako se igrat hahaha dijeco draga ja sam u ovu igru uso prvi od kad je se pustila u pogon.
mozda vam je a cuo sam da vam je mentor bio kojeene mikec,koji rastura po svim svijetovima,e vidite taj spilico je moj ucenik bio,zato tisina i nemoj da cujem kako starom vuku govorite da treba citat knjigu koju je doslovno i sam napiso.
samo da napomenem da sam u svakoj eri gdje god se nalazio s kolonijama drzo trgovinu zeljeza vise puta kroz cijelu eru,dok to ovdje u ovome nije bilo moguce ni populaciju dignut preko 200k jer se vrhunski igrac kojeen koji zna kako funkcijonira ova igra isao neutralnom savezu zaletavat i ubijat neduzno stavnonistvo(civile)
iz toga se vidi u biti ko je u kojem stadiju igre sto se tice same casti i osnovne stvari u ovoj igri.
zato kojeen pokrij se,pritaji dok ne narastes ovdje,upoznas pravu smisao ove igre i pocnes cijenit igrace koje ne poznajes!
no da se osvrnem na bitnu stvar sto se tice ovog svjeta,nerazumijem kako vam igra moze biti zanimljiva bez imalo ikakve konkurencije!?
gazite po duplo slabijim igracima i to vama predstavlja zadovoljstvo,jos jedna stvar koja ukazuje koliko ste ne dorasli ovoj igri.
ono sto si mi piso kojeene po profili da se tornjam ili tako nesto neznam tocno isto tako jasno ukazuje da nemas ni 25 god.
inace igru sam napustio jer mi je vrijeme davno vec proslo da se povucem,jedino mi zao sto sam se smisleno isao vratit tu zadnju eru odigrat na svom balkanu i nabaso na ovakove necasne igrace.


Jos da mi te upoznat uzivo da ti slozim jednu vaspitnu, kakav mikec, o cemu ti pricas, idi se lijeci covjece, vidis li ti po tom svom silnom pametovanju koliko si zapravo glup?

Tiger izbrisi ovu temu dok nije eskaliralo da odem liku casice na koljenu polomit palicom
« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2013, 04:00:19 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 18, 2013, 04:54:39 »

 *xxx* *xxx*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!