Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:09:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dali ova igra ima kraj?Odnosno Dali se serveri resetiraju?  (Posjeta: 531 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
supermen
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« na: Veljača 25, 2013, 12:30:55 »

Pozdrav evo ovako danas sam dosao na ovu igru i mogu reci da mi se mehanika igre jako svidza ali me strah da se serveri resetiraju tj da sve krece ispocetka.Zamolio bih vas da mi netko odgovori jer ne zelim se zaigrat pa da sav trud i ulozeno vrijeme oni resetiraju  *black_eye*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 25, 2013, 04:02:57 »

sve krece ispocetka nakon sto era zavrsi,i pocinjes sa nula bodova
Evidentirano
supermen
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 25, 2013, 01:27:47 »

Zahvaljujem se na odogvoru pokusat cu sada jednu eru odigrati da vidim kako ce se stvari razvijati tijekom igre. Jos jednom tnx na odgovoru  Wink
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 25, 2013, 04:51:31 »

Zahvaljujem se na odogvoru pokusat cu sada jednu eru odigrati da vidim kako ce se stvari razvijati tijekom igre. Jos jednom tnx na odgovoru  Wink

bjezi dok mozes nemoj i ja sam htio pokusat jednu eru sad igram na 10 svijetova imam komp i laptop kraj sebe i na svakom je otvoren chrom + inkognito + mozila + qube   Lips Sealed  sve profile drzim otvorene i skakucem okolo..
Evidentirano

hiperi0n
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 14



Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 25, 2013, 07:37:28 »

bjezi dok mozes nemoj i ja sam htio pokusat jednu eru sad igram na 10 svijetova imam komp i laptop kraj sebe i na svakom je otvoren chrom + inkognito + mozila + qube   Smiley  sve profile drzim otvorene i skakucem okolo..

hehe upravo tako Smiley oboljet ce od sindroma kao na total war ono "just one more turn" pa ostanes do zore svako vece Grin
Evidentirano
supermen
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 25, 2013, 08:54:26 »

Valjda se necu toliko zarazit moram jos pohvatat sve za sada mi ide dobro Cool.Igra stvarno raspolaze sa ogromnim opcijama *YAHOO*. Jedino me smeta sto su oko mene sve igraci sa jako malo bodova neznam koga da pitam pa saljem poruke okolo Tongue Msm bolje pitat pa ispast glup 5min negu sutit pa bit glup cijeli zivot  *freak* *sos*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!