Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 08:27:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: završila 2. era cro/srb 3  (Posjeta: 22107 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #150 na: Ožujak 14, 2013, 07:23:05 »

najbolje nemat prijatelja

Nemoj sad tako ironicno to reci... pa nije kraj svijetu  Cry
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #151 na: Ožujak 14, 2013, 07:44:55 »

nije al neviruj nikom i bit ce ti dobro  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #152 na: Ožujak 14, 2013, 07:50:59 »

nije al neviruj nikom i bit ce ti dobro  Grin Grin Grin

Pogotovo deri hahaha  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #153 na: Ožujak 14, 2013, 09:15:16 »

neki srbin iz stormborn usa u nas u savez i lipo cistio rese dok smo bili off,toliko o postenju saveza stormborn.uz to sve imali smo federaciju ali su je raskinili da rese ne propadnu  Grin Grin Grin svaka cast momci i cure,obraz vam ko opanak

do jučer si još bio spreman dat g.. za njih a danas ovako  Cheesy zasto me ovo ne čudi?
Evidentirano

Vrapche
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #154 na: Ožujak 14, 2013, 09:34:14 »

Nasli se serpe, lonci i poklopci na temi pa im nije dosadno... pljujete jedni druge a iz iste ste serpe izvadjeni.... ruku na srce neko manje neko vise ali....  *crazy* *crazy* *crazy*  *freak* *freak* *freak*  ;D ;D ;D
Evidentirano
MaJoRcek88
Private
*

Karma: +4/-8
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #155 na: Ožujak 14, 2013, 09:51:09 »

dera tebi svaka cast igrao si kako si igrao da si ti mozda ostao voda u SB mozda bi i nesto uradili al si ostavio neiskusnog igraca da vodi savez a za ovoga vrapceta to je jedna najveca kukavica i zna svak ko je igrao na cs3 da njega nigdje nije bilo otpocetka servera da su ga igraci SB zgazili cak je morao i predati vodstvo saveza perezu a sto se tice spijuna neznam vrapce sto ih ti spominjes da ih neko imao kod tebe kad si ti imao svaku eru u sve i jednom savezu spijuna i tako si i osvojio prvi server cs3 zlato a ovoga kojena netreba ni komentarisati vidim da je on jedan od vrapcetovi podanika i da sto nekazes vrapce da nisi znao kako rijesiti igrace iz SB pa si malo i prepravljao poruke da bi unio nemir u SB a i cak si meni ukrao profil jer nije bilo igraca koji bi mi mogao s Lips Sealed at profil vec si i to morao prljavo da odradis vrapce jedan mali balonja i da da si meni blize nebi dobio plesku vec bi ti polomio svaku kost
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #156 na: Ožujak 14, 2013, 10:00:26 »

dera tebi svaka cast igrao si kako si igrao da si ti mozda ostao voda u SB mozda bi i nesto uradili al si ostavio neiskusnog igraca da vodi savez a za ovoga vrapceta to je jedna najveca kukavica i zna svak ko je igrao na cs3 da njega nigdje nije bilo otpocetka servera da su ga igraci SB zgazili cak je morao i predati vodstvo saveza perezu a sto se tice spijuna neznam vrapce sto ih ti spominjes da ih neko imao kod tebe kad si ti imao svaku eru u sve i jednom savezu spijuna i tako si i osvojio prvi server cs3 zlato a ovoga kojena netreba ni komentarisati vidim da je on jedan od vrapcetovi podanika i da sto nekazes vrapce da nisi znao kako rijesiti igrace iz SB pa si malo i prepravljao poruke da bi unio nemir u SB a i cak si meni ukrao profil jer nije bilo igraca koji bi mi mogao s Smiley at profil vec si i to morao prljavo da odradis vrapce jedan mali balonja i da da si meni blize nebi dobio plesku vec bi ti polomio svaku kost

 *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #157 na: Ožujak 14, 2013, 10:49:58 »

 *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
plisani_zec
Private
*

Karma: +6/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #158 na: Ožujak 14, 2013, 11:50:34 »

ko o ćemu major o poštenju  *hmm*
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #159 na: Ožujak 15, 2013, 12:21:24 »

dera tebi svaka cast igrao si kako si igrao da si ti mozda ostao voda u SB mozda bi i nesto uradili al si ostavio neiskusnog igraca da vodi savez a za ovoga vrapceta to je jedna najveca kukavica i zna svak ko je igrao na cs3 da njega nigdje nije bilo otpocetka servera da su ga igraci SB zgazili cak je morao i predati vodstvo saveza perezu a sto se tice spijuna neznam vrapce sto ih ti spominjes da ih neko imao kod tebe kad si ti imao svaku eru u sve i jednom savezu spijuna i tako si i osvojio prvi server cs3 zlato a ovoga kojena netreba ni komentarisati vidim da je on jedan od vrapcetovi podanika i da sto nekazes vrapce da nisi znao kako rijesiti igrace iz SB pa si malo i prepravljao poruke da bi unio nemir u SB a i cak si meni ukrao profil jer nije bilo igraca koji bi mi mogao s Smiley at profil vec si i to morao prljavo da odradis vrapce jedan mali balonja i da da si meni blize nebi dobio plesku vec bi ti polomio svaku kost

Tresla se brda, rodio se mis.
Ti imas pravo sutiti, u svakom realmu te izgazaju, dosa si na cs5, udarija par igraca i onda kad su te poceli lomiti otisa na bladansku, oh ti veliki ratnice, oh ti brbljavi njube Smiley

A sad updejt za rat:


« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2013, 12:24:27 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #160 na: Ožujak 15, 2013, 12:28:24 »

hahaha ajme ovog majora...  Grin Grin Grin Grin Grin

majore nemoj me nervirat da ti ne bi došao navuć uši  Grin

ima li koji realm da te nismo zgazili i potjerali  Angry
Evidentirano

Vrapche
dada967
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #161 na: Ožujak 15, 2013, 09:49:42 »

neki srbin iz stormborn usa u nas u savez i lipo cistio rese dok smo bili off,toliko o postenju saveza stormborn.uz to sve imali smo federaciju ali su je raskinili da rese ne propadnu  Grin Grin Grin svaka cast momci i cure,obraz vam ko opanak
... nisam mislio da ću se javljati više, odlogirao sam se i vjerovatno neću više posjećivati forum niti išta više napisati zato se i javljam preko dadinog profila ... ali tebi dugujem ispriku i javno kako sam ti napisao u pp tako ću i ovdje ... mada znam da nema isprika ali ja ti nisam 7/24 online i sve manje ću bit ... desilo se to što se desilo i nije bila namjera raskinut fedu preko noći i rokat po vašem savezu kako se čini ... niti mi je to u interesu niti tako radim niti hoću ...  Lips Sealed  ... kažem opet nema baš isprika ali eto želio sam ti na ovaj način to reć da mi je uistinu žao ... samo još jedna opaska na mog dragog Hyperiona DA ! znao sam za gotovo sve dogovore oko kraja ere a ja se nikoga ne bojim ... ali vidiš Hipe to što ti i takvi radite je naj jadnije moguće na početku ere drvljem i kamenjem protiv Vrapca i DT-a a onda ti se samo nogice vide kolko si ušao kod njega (stvarno veličina) - meni osobno nije baš jasan takav obrat ... dok sam rokao DT u svim smjerovima najviše čestitki sam dobio od spartansa a onda od jednom Huh? s druge strane Hipe ti uopće ne znaš ni pola stvari koje su se događale u SB krajem prošle godine tako da nisi niti mjerodavan za reć ... Hval svima, nemojte što zamjeriti ovo je ionako samo igra ... DEE
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #162 na: Ožujak 15, 2013, 03:30:15 »

ljudi pomirite se budite drugovi Grin  Lips Sealed  pobi ja pola realma tamo a od vas ne mogu medalje da dobijem..
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #163 na: Ožujak 16, 2013, 03:19:59 »

dee necu nista komentirat,s tom pustom balkanskom bag... nemos ni imat drugaciji savez,podlo,prljavo,ruzno od nekoga ko me i dovea u ovaj svijet.uzivaj i dabog da osvojio taj svijet,al ja sam bar prema "prijateljima" posten bio dosad. Huh?

 Cry Cry Cry

Evidentirano

Vrapche
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #164 na: Ožujak 16, 2013, 05:03:38 »

desilo se to što se desilo i nije bila namjera raskinut fedu preko noći i rokat po vašem savezu kako se čini ... niti mi je to u interesu niti tako radim niti hoću ...
Huh?
Evidentirano

 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!