Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:11:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: završila 2. era cro/srb 3  (Posjeta: 21975 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #60 na: Veljača 26, 2013, 11:04:09 »

A onaj nariktani rat s Elitnim Odredom? Huh?
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #61 na: Veljača 26, 2013, 11:13:17 »

najbolja fora mi je kad POKLOPAC ode sa teme i ništa mi ne može reć ... jednom prilikom kaže ne trošim ja dije Grin Grin Grin a ima max populaciju premiuma ... pa mu vojsku love pa digne 10h da se izvuče iz minusa ... da u pravu si "narihtani" rat je donio cc 20K vojnih i cc 50M ratnog ali premalo za ono što sam naumio ... ne hvalim se time ali  Lips Sealed  ljudi su u tom trenutku otišli sa realma ... i nisu htjeli više igrati ... a kolko ti imaš namještaljki i prevara ajmo o BUG-ovima Huh? ha ajde ?
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #62 na: Veljača 26, 2013, 11:15:39 »

..."naritani" rat nije li to isto kao što su nekima iz DT-a narihtavali gold tj. jedni drugima po raznim ACC Huh? i to svakodnevno ... cc
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #63 na: Veljača 26, 2013, 11:17:40 »

A onaj nariktani rat s Elitnim Odredom? Huh?
DT mi u 3.5 sec nađe novu koloniju i onda dođe podli i kaže ma ja sam već 3 miša strgo jer volim češljat mapu aha a ja sam "majmun"  *freak*
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #64 na: Veljača 26, 2013, 11:18:41 »

najbolja fora mi je kad POKLOPAC ode sa teme i ništa mi ne može reć ... jednom prilikom kaže ne trošim ja dije Grin Grin Grin a ima max populaciju premiuma ... pa mu vojsku love pa digne 10h da se izvuče iz minusa ... da u pravu si "narihtani" rat je donio cc 20K vojnih i cc 50M ratnog ali premalo za ono što sam naumio ... ne hvalim se time ali  Smiley  ljudi su u tom trenutku otišli sa realma ... i nisu htjeli više igrati ... a kolko ti imaš namještaljki i prevara ajmo o BUG-ovima Huh? ha ajde ?

Ja sam ovu eru igrao svega par dana kako treba, sve drugo je bilo preko čuvara i sl... osim kad sam došao da vam uzmem sva tri dvorca (onda sam bio malo duže)...
Kako nisu htjeli igrati? Pa kasnije su dosli i svi su te napadali, sto su samo pisali po tvom profilu ovih dana?!? ja sam sve bug-ove prijavljivao adminima... namještaljki nemam nikakvih, ne pricaj bezveze....
Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #65 na: Veljača 26, 2013, 11:19:22 »

aha a ja sam majmun  *freak*

Ti bar priznaš  Grin
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #66 na: Veljača 26, 2013, 11:19:28 »

Pa da, kao što sam ti i rekao, prošlu eru sam Tihog spustio s 6 mil na 3.8  Tongue

Ima jedan citat koji ide uz tebe....
A tih 600k kata, koliko si pojeo dija? dao bi se okladit da ih nitko na serveru nije poderao koliko i ti  ;D
onda si bio sa tihim u neprijateljstvu tijekom cijele ere Huh? ste se ganjali ili si mu prek noći skinuo fedu ili nap ? Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #67 na: Veljača 26, 2013, 11:22:30 »

Ja sam ovu eru igrao svega par dana kako treba, sve drugo je bilo preko čuvara i sl... osim kad sam došao da vam uzmem sva tri dvorca (onda sam bio malo duže)...
Kako nisu htjeli igrati? Pa kasnije su dosli i svi su te napadali, sto su samo pisali po tvom profilu ovih dana?!? ja sam sve bug-ove prijavljivao adminima... namještaljki nemam nikakvih, ne pricaj bezveze....
opet mijenjaš temu ... telefonski si mi rekao da koristiš mali bug ... ne volim takve ljude dragi moj ni u igrici koja to nije jer ima dosta ozbiljnosti niti u RL a ako sad kažeš da nisi onda fkt nemamo o čemu više razgovarati ... a znam i druge stvari ... cc
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #68 na: Veljača 26, 2013, 11:26:31 »

Ja sam ovu eru igrao svega par dana kako treba, sve drugo je bilo preko čuvara i sl... osim kad sam došao da vam uzmem sva tri dvorca (onda sam bio malo duže)...
Kako nisu htjeli igrati? Pa kasnije su dosli i svi su te napadali, sto su samo pisali po tvom profilu ovih dana?!? ja sam sve bug-ove prijavljivao adminima... namještaljki nemam nikakvih, ne pricaj bezveze....
a ne znam zašto bi mene napadali ustvari samo me lester napao niko me nije dirao do kraja ere a lester je izgleda frend od zmije kojeg sam rokno par dan prije kraja ... pokupio dvorce misliš dogovorio se pa ušetao Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #69 na: Veljača 26, 2013, 11:27:51 »

ae bar mi reci jer si sa tihim imao NAP ili FED Huh?  Lips Sealed
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #70 na: Veljača 26, 2013, 11:29:40 »

onda si bio sa tihim u neprijateljstvu tijekom cijele ere Huh? ste se ganjali ili si mu prek noći skinuo fedu ili nap ? Grin Grin Grin

Ne cijelu eru, ali prešao je u Kalauz s kojim smo bili u ratu, i nakon 5-6 dana je srušen.
Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #71 na: Veljača 26, 2013, 11:30:20 »

opet mijenjaš temu ... telefonski si mi rekao da koristiš mali bug ... ne volim takve ljude dragi moj ni u igrici koja to nije jer ima dosta ozbiljnosti niti u RL a ako sad kažeš da nisi onda fkt nemamo o čemu više razgovarati ... a znam i druge stvari ... cc

Mali bug je onaj preko kojeg ja pišem po tvom profilu i kad me blokiraš... to je taj bugic  Kiss
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #72 na: Veljača 26, 2013, 11:30:42 »

Ne cijelu eru, ali prešao je u Kalauz s kojim smo bili u ratu, i nakon 5-6 dana je srušen.
ma svaka ti čast
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #73 na: Veljača 26, 2013, 11:33:01 »

ma svaka ti čast

Jel takav ratnik kao ti dobio čin vrhovnika negdje?  ;D
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #74 na: Veljača 26, 2013, 11:45:48 »

ma ti si poklopac najpametniji ... najzgodniji ... naj sve igrač IO i ja bi sve dao da sam ko ti  Cry ali ... relnost je jedno a mašta je drugo  *freak*
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!