Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:10:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: završila 2. era cro/srb 3  (Posjeta: 21970 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DeeRaa
Gost
« Odgovor #45 na: Veljača 26, 2013, 10:07:48 »

majke mi ovo je jedan te isti možda je i gis86 :O ili vuk ... brrrr ... kad ovog nema ovaj se javi ... malo nas je malo nas je al nas ima Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #46 na: Veljača 26, 2013, 10:09:14 »

Kako si samo dospio ovamo? ...zar je netko ostavio otvoreni kavez?   *freak* *hmm* Huh?

BUBIMIR JE ZA VAS DVOJICU - dvoje - dvije MASTER ŠEF  Tongue
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #47 na: Veljača 26, 2013, 10:09:50 »

majke mi ovo je jedan te isti možda je i gis86 :O ili vuk ... brrrr ... kad ovog nema ovaj se javi ... malo nas je malo nas je al nas ima Grin Grin Grin

Možda su u šumi  Huh?  Huh? Huh?

Evidentirano

Vrapche
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #48 na: Veljača 26, 2013, 10:09:59 »

BUBIMIR JE ZA VAS DVOJICU - dvoje - dvije MASTER ŠEF  Tongue

Bubisir bizi iz svakog realma kad ga ja ugledan, bio bi sporiji i da je lajnu povuka
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #49 na: Veljača 26, 2013, 10:10:54 »

BUBIMIR JE ZA VAS DVOJICU - dvoje - dvije MASTER ŠEF  Tongue

Kao što sam i mislio, neki tvoj stražnjicoljubac   Cheesy
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #50 na: Veljača 26, 2013, 10:13:07 »

Kao što sam i mislio, neki tvoj stražnjicoljubac   Cheesy
tebi više i ne stanu kolko je dug popis Grin Grin SOH pa SPARTANSI ... predugačko di stanu ?  Huh?
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #51 na: Veljača 26, 2013, 10:17:57 »

al najzanimljivije kad se uhvatim neke "ozbiljnije" teme sa POKLOPCEM onda mi ili ne odgovara kao u slučaju podlog na pvt ili mijenja temu  *hmm*  ;D
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #52 na: Veljača 26, 2013, 10:26:35 »

al najzanimljivije kad se uhvatim neke "ozbiljnije" teme sa POKLOPCEM onda mi ili ne odgovara kao u slučaju podlog na pvt ili mijenja temu  *hmm*  ;D

Što točno podeerani?  Huh?
Evidentirano

Vrapche
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #53 na: Veljača 26, 2013, 10:31:58 »

sta ti os prika, sta si pobjega iz cs5? de naleti opet tamo da te na gradele stavin
Grin Grin kad nesto zelis nades nacin kojeen,a neki samo avav ko ti  Grin Grin
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #54 na: Veljača 26, 2013, 10:33:00 »

Kako si samo dospio ovamo? ...zar je netko ostavio otvoreni kavez?   *freak* *hmm* Huh?

skitam malo,al smetam  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #55 na: Veljača 26, 2013, 10:36:04 »

Bubisir bizi iz svakog realma kad ga ja ugledan, bio bi sporiji i da je lajnu povuka
a di sam to od tebe pobiga i di ti mos igrat nego u ti cro/srb svijetovima.u cro/srb5 sam mora prestat dok sam igra ti si bio miš obicni,drugo te nikad vidio ni cuo za tebe  Grin Grin Grin osim da si cura avav  Grin Grin
Evidentirano

buuu
DeeRaa
Gost
« Odgovor #56 na: Veljača 26, 2013, 10:38:10 »

pa prvo moje "bježanje" na odmor
ja sam ti već rekao odgovor svom profilu ... da ti Bog kao i meni osobne probleme ... (jedno sam izostavio to ti ne želim) ... zdravstvene probleme i druge ali ne više ili manje nego kao i meni pa igraj IO do mile volje ...
drugo ... kad ćeš ti imati preko 600K kata sa jadnom ekonomijom a nećeš biti među top 10 ili ti neće tvoji jači suigrači čuvati leđa onda mi se javi i nemoj "bježat" na odmor ...

... a što se tiče razgovora pa imaš ga u porukama ti si osim mene razbio najjačeg igrača ere i pored "vranca" kojega sam spomenuo, koji je cijelo vrijeme ere bio sa tobom u neprijateljstvu ?  ;D ne bih rekao
... zlato ste osvojili svaka vam čast ionako si mi rekao s početka godine da će stormi osvojiti "drvenu" medalju ... a ja sam to znao prije kraja godine ... ha koja slučajnost ... ali opet ne vidim kako ste razbili ... ubili ili što već storme Huh? pa savez ima najviše vojnih bodova ... stormi pojedinačno imaju najviše vojnih bodova ... o časti da ne govorim - ne znam više čiju vojsku nisam uhvatio (perez11 - jedino valjda) .. itd mogu i ja reportirati cijeli realm ? pa da ljudi malo vide što je bilo i kako je bilo a ne samo nalijepiti slikice zadnjeg dana Wink
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #57 na: Veljača 26, 2013, 10:43:55 »

Pa da, kao što sam ti i rekao, prošlu eru sam Tihog spustio s 6 mil na 3.8  Tongue

Ima jedan citat koji ide uz tebe....
Citat:
Čovjek mora znati svoje granice.
Clint Eastwood

A tih 600k kata, koliko si pojeo dija? dao bi se okladit da ih nitko na serveru nije poderao koliko i ti  ;D
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #58 na: Veljača 26, 2013, 10:58:21 »

Pa da, kao što sam ti i rekao, prošlu eru sam Tihog spustio s 6 mil na 3.8  Tongue

Ima jedan citat koji ide uz tebe....
A tih 600k kata, koliko si pojeo dija? dao bi se okladit da ih nitko na serveru nije poderao koliko i ti  ;D
pa ako si bio sa njim u neprijateljstvu tokom cijele ere onda svaka čast to sam ti i rekao ... pa nisam "pojeo" toliko dija ... podli i perez11 su ih "pojeli" barem x2 više od mene ako ne i 3x više a to znam jer dok sam pereza uspijevao špijunirati svaki dan ... dan za danom pojavljuje se 50K bacača kopalja 60K lakih strela 55K lakih konja :O Grin Grin Grin - sigurno ih je išao regrutirati Grin ... a pojeo bi ih 10X više da sam bio aktivan ali nisam htio trošiti ... a moja granica je granica NO1 po vojnim bodovima što sam i napravio i zašto sam došao u cs3 i najjača bitka ere (e to mi niko ne može uzeti jer sam samo na dt nnapravio 550K vojnih) a to se nadovezuje na moje saznanje tijekom 12 mjeseca ono što si ti meni obećao u prvom mjesecu na pvt poruku oko drvene medalje i Huh?
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #59 na: Veljača 26, 2013, 11:02:57 »

Pa da, kao što sam ti i rekao, prošlu eru sam Tihog spustio s 6 mil na 3.8  Tongue

Ima jedan citat koji ide uz tebe....
A tih 600k kata, koliko si pojeo dija? dao bi se okladit da ih nitko na serveru nije poderao koliko i ti  ;D
btw tijekom prvih blagdanskih praznika željezo je bilo oko 0.5 do 0.8 a ja sam kamatario max i kupovao i buksao ... nix dije Wink s tim da sam ih imao tada oko 300 tinjak k + neotvoreni ratni prihodi od početka ere ... jedine dije koje sam potrošio cca 500kom je za brzu regrutaciju ono jutro kad sam podlog roknuo i na zadnjim poklonima ali to sam htio stormima priuštiti jer mi se tako htjelo ... i veseli me nekome nešto dati Wink
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!