Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:09:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Knjiga žalbe  (Posjeta: 5696 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #45 na: Veljača 20, 2013, 11:25:14 »

dobro je fooa sinoc rekao na skypu ostat ce samo po mapi kimorosaya Grin i ekipa pa neka ratuju  ;D ;D ;D
Grin Grin Grin Grin Grin Grin steta a tako je bilo dobro druziti se i tuci se sa bugarima , s nekima samo se cak i sprijateljili Smiley
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #46 na: Ožujak 05, 2013, 02:53:09 »

ma sve je ovo super, kupujte dijamante, trošite što više, imajte duple i troduple naloge, ulazite kao čuvari i preko passworda, ne brinite, nećete bit kažnjeni, barem ne  pojedinci, vi ostali koji niste pod zaštitom CM-a....ČUVAJTE SE....
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #47 na: Ožujak 05, 2013, 03:01:17 »

Sve u svemu znam barem 30-ak igrača koji više ne žele ni ćut za IO, a pogotovo zaigrat cro/srb2, tamo je prijavljeno par K nickova, a igra jedva 5o igrača, svi sa 10-ak accaunta, jedan drugome ulaze preko šifri, to se šifre dijele šakom i kapom i nažalost sve je to legalno....zbogom Bugari i ostali svijete, znam koju igru neću više nikad zaigrat....vama ostalima sretno i uspješno bilo
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #48 na: Ožujak 05, 2013, 03:29:42 »

eo moja mala zalba...kontam da i drugima smeta ovo isto....
-OFLINE- PROSLU ERU U MEGA BLITZU,OTKRIO SI IGRACU OFF PA RECIMO U DVA DANA...U TIH 6 SATI SRUSIS MU 5-6 KOLONIJA,VOJSKU ULOVIS ,PREPOLOVIS MU KOJI MILIJUN BODOVA...AKO IMAS DOBRU EKIPU,TO SE MOZE..A SAD TREBAS OTKIRT NJEGOV OFF,PA OFF OD IGRACA KOJI NJEMU CUVA PROFIL,PA OD IGRACA KOJI TOM IGRACU CUVA PROFIL....ONO...TIPA DA SAZNAS KAD JE SMJENA STRAZE KOJA TRAJE NEKIH POLA MINUTE,PA DA U TIH POLA MINUTE MU SRUSIS 5-6 KOLONIJA,ULOVIS VOJSKU KOJA SE VRACA IZ OKUPLJALISTA....:Grin..AKO IMAS DOBRU EKIPU...PA TO SE MOZE....
-PLJACKANJE--PA TO JE SKORO NEMOGUCE...EO SPIJAM VEC TRI DANA NEKIH 200-300 IGRACA...AKO IH IMA 2.3 KOJI IMAJU RESURSA...ONO...S Lips Sealed ALI STE SA DIJAMANTIMA...NAPRAVILI STE OGROMNU RAZLIKU IZMEDJU IGRACA KOJI IGRAJU SNJIMA I BEZNJIH....AL SOVIM STE UNAKAZILI TOTALNO IGRU....NAS KOJI NEIGRAJU SNJIMA...STE TOTALNO BACILI NA POD...JER JE I OVAKO BILO TESKO PRATIT TEMPO IGRE..A SAD...MISLIM NEMOGUCE....TOLIKO ODMENE
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #49 na: Ožujak 05, 2013, 05:41:29 »

da,,u biti tjeraju te doslovno ako zelis igrat da kupis dijamante da otvaras skrinjice i da dobijas resurse jer vrlo je tesko doci do njih,,,moze jedan napad proci,,,2 ajde,,,ali 3-4 napada,,,tesko,,,,i onda naravno svi cekaju napustena carstva i to postaje jackpot uhvatit,,,,
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #50 na: Ožujak 05, 2013, 06:26:37 »

da da...juce liku pokoljem cijelu vojsku.....za pola sata bjezim odnjega Grin:D
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #51 na: Ožujak 05, 2013, 06:32:39 »

Zalba na knjigu zalbe je da nitko od admina ne cita ovo ili cita a nista ne uradi povodom toga... ne zelim da se mjesam netkome u posao ali iz aviona se vidi da ili ih mrzi da rade svoj posao ili ne zele da ga rade... ako FORUM vec postoji ako je ova tema vec otvorena zar ne bi trebalo da se prijavi u ured sve ovo, mislim forum postoji da bi se razmenjivali utisci davale ideje i predlozi naravno ne treba se sve prihvatiti ali bar dati u razmatranje... IO igra dosta igraca i ne prate svi forum pa mozda vi mislite da nas nekolicina nemamo sto raditi pa svrljamo ovde po forumu neke svoje zalbe ali vjerujte da ima tisuce igraca koji ce isto ovo reci.... kuzim ja da je igra napravljena da netko igra i zabavlja se a netko zaradjuje novac ali ako ti nesto vec donosi novac onda trebas postovat onog tko sve ovo igra... Uvode se razne novine u igru ali nista pametno, svaki put kad se nekolicina igraca pozalila na nesto nisu bili dostojni ni iskrenog odgovora a da ne pricamo o pokusaju resavanja iste... tako da dragi admini prihvatite se posla i odvojite malo vremena da procitate neke postove i one po VASEM misljenju prijavite u ured bar na razmatranje mi cemo svi biti sretni... hvala lepo  [:-}
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #52 na: Ožujak 05, 2013, 06:40:47 »

ako niste zadovoljni administratorima mozete se pozalit bugarima direktno  Huh?
Evidentirano

buuu
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #53 na: Ožujak 05, 2013, 06:47:00 »

ma samo da oooooooffffffffffffffffff vrate...pa nemoguce je nekom vojsku uloviti...al nemoguce......vi cete rec sigurno....pa mozete na kontru.....al nitko nije glup da napada iz carstva u ratu......nego iz kolonije.....vratite off.....tigeru .......pisi tamo....nezalimo se mi samo...nego i bugari,rumunji,talijani,brazilci,turci...pa pet najjacih nacija se zali na ovo.....pa nemozes nekom vojsku uloviti....ne nekome..nego nikome.....kaka je to igra?Huh?Huh?Huh??
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #54 na: Ožujak 05, 2013, 08:52:28 »

i jos nesto sto je jako lose,,,igrac A je kod igraca B u koloniji i radi off,,,i ti snimis vojsku,,napadnes koloniju,,,igrac B vrati igracu A vojsku nazad u provincijiu i samo mu se prikopca na acc i spasi je ,,,to prije nije moglo:D nego bi se vojska uhvatila u provinciji jer je igrac A u off
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #55 na: Ožujak 05, 2013, 10:03:41 »

Ove sve promjene do sada su samo dovele do toga da nemozes vise igrati ako nemas dijamanata,zato je opao broj igraca...Prosla era blitz 53 napustena su bila od 400 do 500 udaljenosti pa tek kasnije je bilo do 600 udaljenosti a u novoj eri blitza 53 nemozes vojsku poslati da seta 3 h duplo manje igraca ima nego prosle ere
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #56 na: Ožujak 05, 2013, 10:04:56 »

cuco_ imas tamo temu novu..moju temu....pa cemo glasat ....tamo se izjasni
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!