Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 08:11:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Knjiga žalbe  (Posjeta: 5713 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #30 na: Veljača 19, 2013, 08:52:52 »

ma ajde daju prazne skrinje od 99 dija di to ima prokleti bugari skrti prazna skrinja koja kosta 40kn dva sms
ni to im nije dosta pa resetiraju svjetove kako im se sprdne i onda kazu greskom resetirali a sto je vojska potrosila nisu vratili znaju imaju budale koje ce otvoriti skrinje i to namiriti
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #31 na: Veljača 20, 2013, 05:44:58 »

žali Bože naših comunnity managera, posebice jednog i jadnog...meni je isto žao na njega trošit, kako on kaže, municiju...
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #32 na: Veljača 20, 2013, 07:18:20 »

Zbog izraženog nezadovoljstva dijela naših igrača prema ukidanju 6 h offline prekida, osjećamo se dužni predočiti razloge za donošenje ove odluke.

Tim IO želi pružiti svim igračima funkcionalnost mobilne verzije igre koja je trenutno u fazi razrade što neminovno podrazumijeva ukidanje 6 h offline prekida. Beta verzija Imperije Online za iOS je već dostupna na App Storeu. Za mjesec dana bit će dostupna i aplikacija za Android.

Svjesni smo važnosti naše odluke i uvjeravamo vas da radimo to kako bismo mogli pružiti svojim igračima kvalitetnije usluge ne samo preko web pretraživača već i preko mobilnih uređaja.
ili zato da bugari mogu biti po trojca na racunu svaki po smjenu Grin:D:D:D:D
sve se bojim kako se brinu za igrace Grin:D:D:D i da pruze sto kvalitetniju uslugu,
 pa boze moj dragi za sto  vi nas smatrate ? *WALL* *WALL*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 20, 2013, 07:29:22 »

Zbog izraženog nezadovoljstva dijela naših igrača prema ukidanju 6 h offline prekida, osjećamo se dužni predočiti razloge za donošenje ove odluke.

Tim IO želi pružiti svim igračima funkcionalnost mobilne verzije igre koja je trenutno u fazi razrade što neminovno podrazumijeva ukidanje 6 h offline prekida. Beta verzija Imperije Online za iOS je već dostupna na App Storeu. Za mjesec dana bit će dostupna i aplikacija za Android.

Svjesni smo važnosti naše odluke i uvjeravamo vas da radimo to kako bismo mogli pružiti svojim igračima kvalitetnije usluge ne samo preko web pretraživača već i preko mobilnih uređaja.
ili zato da bugari mogu biti po trojca na racunu svaki po smjenu Grin:D:D:D:D
sve se bojim kako se brinu za igrace Grin:D:D:D i da pruze sto kvalitetniju uslugu,
 pa boze moj dragi za sto  vi nas smatrate ? *WALL* *WALL*
preko dana igra bugar doma na računalu a preko noći prelazi na mobilni uređaj  Smiley
ako kod bitke na polju , obrambeni igrač uvijek obnavlja vojsku kao pobjednik , dali to isto vrijedi i za porobljavanje ?
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #34 na: Veljača 20, 2013, 08:38:35 »

*xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #35 na: Veljača 20, 2013, 10:53:08 »

to ukidanje 6 sati offa je sigurno neko djelo pametnog bugara sa zurkom fudbalerka ,nece biit vise ratova mislim na jace ratove izmedju vodecih saveza jer kako nekom vojsku uloviiti ako su pokriveni cuvarima 24 sata ratovat ce da porukama jedino tako ,napravim 100k kolica i selis lijepo rese u kolonije kad te netko napada znaci ne mozes ni resu uzeti cista glupost pametnog bugara sa zurkom futka  Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #36 na: Veljača 20, 2013, 10:57:25 »

to ukidanje 6 sati offa je sigurno neko djelo pametnog bugara sa zurkom fudbalerka ,nece biit vise ratova mislim na jace ratove izmedju vodecih saveza jer kako nekom vojsku uloviiti ako su pokriveni cuvarima 24 sata ratovat ce da porukama jedino tako ,napravim 100k kolica i selis lijepo rese u kolonije kad te netko napada znaci ne mozes ni resu uzeti cista glupost pametnog bugara sa zurkom futka  Grin Grin

koji ste vi čudni likovi,kada su nam uveli obavezan off nije nam odgovaralo,sada kada ga ukidaju opet nije dobro,dajte se prvo sami sa sobom dogovorite što hoćete a što ne,kako smo prije igrali bez obaveznog off i ratovalo se isto kao i sada
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #37 na: Veljača 20, 2013, 10:59:48 »

jasmina kad je uveden offf tad se igrao v.4 sad se igra v.5 ima 2 cuvara to je 3 covjeka svatko pazi acc po 8 sati i kaj onda shvacas sad
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #38 na: Veljača 20, 2013, 10:59:52 »

koji ste vi čudni likovi,kada su nam uveli obavezan off nije nam odgovaralo,sada kada ga ukidaju opet nije dobro,dajte se prvo sami sa sobom dogovorite što hoćete a što ne,kako smo prije igrali bez obaveznog off i ratovalo se isto kao i sada
a jesu li se i prije tako skrinje otvarale? ja neznam novi sam realtivno , pa pitam ?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #39 na: Veljača 20, 2013, 11:00:56 »

jasmina kad je uveden offf tad se igrao v.4 sad se igra v.5 ima 2 cuvara to je 3 covjeka svatko pazi acc po 8 sati i kaj onda shvacas sad
u v.4 je zabranjeno igrati 2 igraca pa se lovila vojska kaj tu ajde mi objasni kakav je smisao toga svega razmisli malo
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #40 na: Veljača 20, 2013, 11:02:06 »

resu neces moci uzeti to i hoce da ljudi kupuju skrinje zato ga i ukidaju ja cu prvi odustati ako maknu 6 sati offaa
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #41 na: Veljača 20, 2013, 11:03:08 »

ok neka ukinu 6 sati offa neka maknu onda cuvare i sve 5 i neka kaznjavaju onda varalice to ok nema 6 sati offaa nema cuvara i sve 5
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #42 na: Veljača 20, 2013, 11:13:31 »

ok neka ukinu 6 sati offa neka maknu onda cuvare i sve 5 i neka kaznjavaju onda varalice to ok nema 6 sati offaa nema cuvara i sve 5
ja neznam sta su oni mislili napisali igraci to traze Grin pa koji igraci to traze daj ih nabrojite  Cheesy Cheesy Cheesy te igrace koji su to trazili  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #43 na: Veljača 20, 2013, 11:17:11 »

dobro je fooa sinoc rekao na skypu ostat ce samo po mapi kimorosaya Grin i ekipa pa neka ratuju  ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #44 na: Veljača 20, 2013, 11:22:02 »

dobro je fooa sinoc rekao na skypu ostat ce samo po mapi kimorosaya Grin i ekipa pa neka ratuju  ;D ;D ;D
najbolje prije svakog pocetka svijeta napisati ovo je igra bugarska tu pobjedjuje bugar  Grin Grin Grin i kiro Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!